reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Po roku stażu zaszłam w ciążę .
Praca w sklepie z odzieżą , a l4 były od gina gdzie napissane było , że ciąża zagrożona , więc może faktycznie pomyśleli , że już nie wrócę czy coś ...
A z czego to byllo to nie wiem 900 zl za miesiąc było :)
i sa wlasnie taki luki prawne, ze urzad zwalnia choc nie powinien, ja zanim zaczelam staze to czytalam duzo na temat praw jakie mam, po pierwsze ciezarna jest chroniona wiec nie powinna byc zwolniona, moze byc tak, ze urzad za Twoimi plecami "dogadal" sie z pracodawca, ze sie "nie nadajesz" i obrocili to na Twoja niekorzysc, bo ten kto mial sklep chcail pracownika a nie kogos kto bedzie na l4, urzad potrafi kombinowac
 
reklama
A jeszcze dodam,że siostra ma też synka w żłobku w innej grupie akurat jest i zadowolona jest i synek też, nie chce do domu wracać :)
 
Ja też poszłam na staż, bo musieli mnie poźniej zatrudnić. Jak się okazało zatrudnili, a po dwóch tyg. zwolnili i mogli znowu brać stażystę...
 
A tak z innej beczki, jaki kwas foliowy łykacie ? Bo kupiłam teraz w Biedronce Biotter 60 tab. za 3 zł i tak się zastanawiam, czy jest sens wydawanie więcej na znane firmy. Wześniej miałamPregnamedi płaciłam zaniego ok 6 zł za 60 tab.
 
Tylko gdzie tu pracę do 16 znaleźć :) chyba tylko w urzędzie, ja to mogę pomarzyć żeby do 16 jakas apteka była czynna :D
 
A tak z innej beczki, jaki kwas foliowy łykacie ? Bo kupiłam teraz w Biedronce Biotter 60 tab. za 3 zł i tak się zastanawiam, czy jest sens wydawanie więcej na znane firmy

Leki tylko z apteki. W markecie nie masz pewności, co to, kto produkował i czy było właściwie przechowywane. Leki z apteki podlegają badaniom i pewnym normom. Jest kwas foliowy za 6zl z Olimpu bardzo dobra firma i wcale nie drogo jakoś kosmicznie. A masz pewność że to lek, a nie Jakiś produkt gdzieś w piwnicy robiony.
 
Tylko gdzie tu pracę do 16 znaleźć :) chyba tylko w urzędzie, ja to mogę pomarzyć żeby do 16 jakas apteka była czynna :D
dokładnie,żeby jeszcze dojechać do żłobka to do 15:30 ... siostra pracuje w urzędzie z 7 lat i ANI RAZU nie byo konkursu ( bo w urzędzie tylko konkursy)który nie byłby ustawiony .. zawszerobią pod daną osobę

No apteki to teraz całodobowe na hicie hehe u mnie w mieście co raz więcej
 
Leki tylko z apteki. W markecie nie masz pewności, co to, kto produkował i czy było właściwie przechowywane. Leki z apteki podlegają badaniom i pewnym normom. Jest kwas foliowy za 6zl z Olimpu bardzo dobra firma i wcale nie drogo jakoś kosmicznie. A masz pewność że to lek, a nie Jakiś produkt gdzieś w piwnicy robiony.
Jak pani farmaceutka mówi to na pewno ma rację! :) wywalę ten z biedry i kupię ten z Olimpu, to nie majątek a poza tym starcza na 2miesiące. bo łykacie raz dziennie ? Koleżanka zawsze 'profilaktycznie' dwie tabletki
 
anik bądź silna! W końcu przecież musi się udać!

... wiem, że to żadne pocieszenie, ale tak jak piszą dziewczyny, skoro miało tak być, to chyba lepiej że teraz, na początku, a nie później, pod koniec, czy w połowie ciąży. Ja swoje maleństwo straciłam w 24 tygodniu. To dopiero jest ból ... człowiek myśli, że już z górki, ciąża przebiegała do tej pory wzrorowo, a tu nagle taka "niespodzianka", której nikt się nie spodziewa ...
Martina taki mi przykro !!! Stracić ciaze w takim tygodniu !!! Straszne .
 
reklama
Fizycznie w miarę tylko nerka mnie zaczęła boleć. Dostałam kroplowke i dzisiaj mogę iść do domu.
Po odczekaniu dwóch prawidłowych cykli możemy zacząć się starać.
Psychicznie boli...ale staram się tłumaczyć to tak, że jeśli dzidziuś miał jakąś wadę lub był chory to może lepiej, że odszedł teraz niż później. Wtedy ból byłby pewnie większy...
Nie mogę się doczekać aż zaczniemy starania. Tylko ten strach czy wszystko będzie dobrze...
Anik bardzo mi przykro , współczuje wiem co przezywasz ja straciłam 3 razy ciąże także wiem jak smutno jest po tym .
Czy już wiesz jaka była przyczyna czy po prostu powiedzieli ci że czasami się tak zdarza ! Jak mi powiedzieli ?
 
Do góry