reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lyara bez monitoringu cieżko stwierdzić ... Jesli nie było owu to dupkiem ja zablokujesz.

Dziewczyny któraś wie co u strawbelki? Dawno nie pisała :
 
reklama
Lyara u mnie jest sluz rozciagliwy, wrazenie ze plywam. A dzien po owu sucho.
Ja właśnie dzień po USG miałam taki że lekko się rozciągał a teraz taki mleczny bardziej... Ovufriend mi w ogóle nie zaznaczył owulacji, testy też nie wychodzą ale ja im coś nie wierzę, więc się nie sugeruje jakoś specjalnie tym.
 
Lyara bez monitoringu cieżko stwierdzić ... Jesli nie było owu to dupkiem ja zablokujesz.

Dziewczyny któraś wie co u strawbelki? Dawno nie pisała :
Dziwne, gin mi mówił że ten sztuczny progesteron z dupka nie blokuje, jedynie luteina... No na USG mi gin stwierdził że pęcherzyk ma 19 mm i pęknie na następny dzień albo dzień później, czyli albo wczoraj albo przedwczoraj... Pójść do niego nie mam jak bo wyjechał więc nie sprawdzę, ale wczoraj rano bolał mnie trochę ten jajnik właśnie...
W sumie,jeśli mi nie pękają to przynajmniej będzie wiadomo co jest nie tak :p
 
Nie tylko testy owu, ocena szyjki i śluzu:) Za pierwszym razem kiedy brałam clo też monitoringu nie robiłam, mój lekarz wtedy powiedział że monitoring to niepotrzebna strata pieniędzy i wielki stres...
Zobaczymy co z tego cyklu będzie, nie nastawiam się na nic pozytywnego bo akurat w owu się rozchorowałam, identycznie jak w cyklu w którym począł się Gabryś,.... ale wtedy był to cud!:p
To czekamy na kolejny cud ;-) skoro już jeden był :-) :-)

Nie wiem dokładnie do jakiego miasta a raczej do wsi, bo to na szparagi, na takie duże gospodarstwo. No jak wspominałam to praca przy szparagach, jakieś koszenie trawy, praca przy zwierzętach. Pieniądze oczywiście też częściowo na wesele ale bardziej na mieszkanie. ;)
A szparagi, mój teść jeździ od 20 lat. Tak jak teraz przygotowuje pole. Potem w okresie zimowym sprzedaje w sklepie.
Kiedy miałby twój wyjechać?
W ogóle współczuję rozlaki. Znam ten ból :-*

Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było... miałam troche problemów ze zdrowiem po ciąży biochemicznej... Ale szkoda gadać o tym ;)
W tym cyklu @ przyszła normalnie, wszystko bylo pięknie... aż tu nagle okazało sie, że hormony mi się tak porobiły, że okres trwał 15 dni, jak byłam u gina, to okazało sie, ze ovu w tym cyklu juz była... wiec kolejny cykl poszedł w... ;/
Miała bym takie pytanie do dziewczyn, które kiedyś miały takie zawirowania, po jakim czasie dostalyscie @, i kiedy wróciła wam normalna owulka?
Ja po wczesnym samoistnym poronieniu w 7 tyg ciąży jestem. Zaszlam w październiku, w grudniu miałam poronienie tydzień oczyszczania. Czekałam na owu ale nie było prawdopodobnie w pierwszym cyklu po poronieniu. Dostałam okres 3 stycznia to jakoś trzy tygodnie od zakończenia krwawienia. I w kolejnym cyklu nam się udało. Teraz jestem w 6 tygodniu.
Powodzenia :-)

Lyara bez monitoringu cieżko stwierdzić ... Jesli nie było owu to dupkiem ja zablokujesz.

Dziewczyny któraś wie co u strawbelki? Dawno nie pisała :
No właśnie wczoraj też o to pytałam. Wygląda na to że nas opuściła bo nie daje tu znaku.
 
Cześć wam, nie odzywałam się bo ostatnie dni trochę zawirowań było.
Miałam trochę problemów z przejściem Credit Check do wynajęcia mieszkania bo jeszcze krótko tutaj jestem ale po ponad tygodniu wszystko się udało. Tak czy inaczej cieszę się że ten miesiąc jeszcze odpuszczamy bo stresu z przeprowadzką jest za dużo. (Wkurzam się na mojego bo on by mógł miesiąc wcześniej być spakowany i na kartonach żyć a mnie to wkurza bo dostaje klaustrofobii jak muszę slalomem między kartonami chodzić.

W weekend za to oglądaliśmy serial i rozmowa zeszła na to że wiem co to znaczy wiedzieć że czasmi śmierć jest tym lepszym rozwiązaniem i się rozkleiłam bo mi się mój aniołek przypomniał. A. Jak zwykle stanął na wysokości zadania i podczas gdy mi było głupio że tak się rozkleiłam on stwierdził że po stracie dziecka może minąć niewiadomo jak długo czasu ale to nie znaczy że kiedykolwiek przestanie być to dla mnie obojętne.

Takie momenty przypominają mi że dobrze wybrałam i cokolwiek się nie stanie to mam wsparcie obok.
 
A szparagi, mój teść jeździ od 20 lat. Tak jak teraz przygotowuje pole. Potem w okresie zimowym sprzedaje w sklepie.
Kiedy miałby twój wyjechać?
W ogóle współczuję rozlaki. Znam ten ból :-*
Jeśli się uda to w marcu już. Przeraża mnie to, że przez co najmniej 2 miesiące nie będzie go przy mnie a jest ciągle, najdalej kilkanaście kilometrów ode mnie jeśli jest w pracy..
 
reklama
Witam Was ponownie dziewczyny!
Nie odzywałam się jakieś z 500 stron :( W sumie to brak czasu, a jak jest już czas, to marzę tylko o tym, żeby się wyspać...
W ciągu tego miesiąca tyyyle się wydarzyło. Ja już po ślubie :) Ponadto, 3 cykl z dupkiem... 16 cykl starań... Zaczynam przestawać wierzyć w cokolwiek. Moja siostra w ciąży i do tego jakieś 4 znajome... 3 urodziły a ja nadal pustka w brzuszku. Zapycham się nutellą, siedzę na nocce i pomyślałam o Was:)
 
Do góry