reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Miałam zrobić 14 lutego, ale owulacja przesunęła sie na 20dc, tak wiec zatestuje prawdopodobnie 19-20 luty:)

ja też mam w planach testowanie ok. 20 lutego. Co prawda termin @ mam jakoś na 14.02 ale ostatnio cykl mi szaleje i wolę poczekać dłużej, oczywiście pod warunkiem, że @ się nie pojawi ;)
 
Ja się dziś podle czuję więc tylko Was czytam, a weny na napisanie czegoś mądrego brak :-D chyba będzie lepiej jak pójdę spać
 
Ja mam dostac okres 10.02. Wg ovufiend owulacja byla 17 dc. Cykle niby 27 dniowe. Zastanawiam sie czy to nie za wczesnie na test. Kupilam go juz ale nie chce sie zawiezc.
 
Nessi ja tylko powiedzialan wczoraj ze.bym zjadla a dzisiaj dzwoni ze zrobiona :-)

Czarna przyjedz do mnie to ja ci cos ugotuje

Ooo a co mi pysznego ugotujesz kochana?:)

ja też mam w planach testowanie ok. 20 lutego. Co prawda termin @ mam jakoś na 14.02 ale ostatnio cykl mi szaleje i wolę poczekać dłużej, oczywiście pod warunkiem, że @ się nie pojawi ;)

To widze jedziemy na jednym wózku, jak przeczucia?:))
 
Hime gdzie pojedzie do jakiego miasta, co będzie robił że tyle zarobi? Na wesele kasa? Fajny termin 9 lipiec :-)

Czarna a chodzilas na monitoring?
Nie wiem dokładnie do jakiego miasta a raczej do wsi, bo to na szparagi, na takie duże gospodarstwo. No jak wspominałam to praca przy szparagach, jakieś koszenie trawy, praca przy zwierzętach. Pieniądze oczywiście też częściowo na wesele ale bardziej na mieszkanie. ;)
 
Czarna tego jeszcze nie wiem. A bedziesz? Hmm Patka obiecala przywieźć ciasto i hod dogi z orlenu :-)
 
Kurde, dziewczyny po czym można poznać że była owu? Bo śluz mam jakiś dziwny taki białawy... temperatura wczoraj mi lekko podskoczyła, i nie mam pojęcia czy pękł ten pęcherzyk czy nie ;( Gin kazał mi brać duphaston od wczoraj ale jakoś nie wiem czy go brać jeśli jeszcze pęcherzyk nie pękł... Orientujecie się może?
Ps. Dzisiaj 16dc i wg gina to wczoraj albo przedwczoraj powinien pęknąć pęcherzyk...
 
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było... miałam troche problemów ze zdrowiem po ciąży biochemicznej... Ale szkoda gadać o tym ;)
W tym cyklu @ przyszła normalnie, wszystko bylo pięknie... aż tu nagle okazało sie, że hormony mi się tak porobiły, że okres trwał 15 dni, jak byłam u gina, to okazało sie, ze ovu w tym cyklu juz była... wiec kolejny cykl poszedł w... ;/
Miała bym takie pytanie do dziewczyn, które kiedyś miały takie zawirowania, po jakim czasie dostalyscie @, i kiedy wróciła wam normalna owulka?
 
reklama
Do góry