reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Ankamaz u mnie po porodzie zostawili lozysko 6 cm i tak chodzilam z tym.6 tygodni i mialam stan zapalny. To moglo spowodowac zatkanie jajowodow. Ale za nim wyslalby mnie na czyszczenie mowil ze musi to sprawdzic
 
Hej dziewczęta :)

Mnie też dawno nie było. Ale brak czasu .. praca, dom, myślenie o ciąży - przerosło mnie to w pewnym momencie. Ten cykl stracony. Jedno przytulanko w 13 dc. Ale wiecie co? Nie szkoda mi. W ogóle mi nie szkoda. Zbyt wiele mnie to kosztowało ostatnimi czasy .. ta presja .. ciąże na około. Śmiało mogę powiedzieć, że w tym cyklu odpuscilam, bo na seksie "w te" dni mi nie zależało - jak nigdy !

Zaraz pakuje corcie i jedzie do babci na ferie na tydzień :) jest taka szczęśliwa ... A my będziemy mieć chwilkę dla siebie.

Ogólnie to doła miałam w sobotę. Zajezdzamy do teściów, a tam kubki z napisami "najlepsza babcia, najlepszy dziadek" - wnuczke mają tylko jedną, nasza córkę. Ale, ale myślę ... męża siostra ! Tak. Jest w ciąży. Nie jestem zazdrosna, ale cos mnie zabolało. Po pierwsze gdybyśmy tych kubków nie zobaczyli to nic byśmy nie wiedzieli. Po drugie .. W tamtym roku wiedzieli o naszym ślubie. O przygotowaniach. Na Wielkanoc wyskoczyli z zaproszeniami na swój ślub .. miesiąc przed nami. I tak jakoś ... jakbym w dziób dostała. Już co prawda się pozbieralam. Ale niesmak pozostał.

Miłego dnia :*
 
Hej dziewczęta :)

Mnie też dawno nie było. Ale brak czasu .. praca, dom, myślenie o ciąży - przerosło mnie to w pewnym momencie. Ten cykl stracony. Jedno przytulanko w 13 dc. Ale wiecie co? Nie szkoda mi. W ogóle mi nie szkoda. Zbyt wiele mnie to kosztowało ostatnimi czasy .. ta presja .. ciąże na około. Śmiało mogę powiedzieć, że w tym cyklu odpuscilam, bo na seksie "w te" dni mi nie zależało - jak nigdy !

Zaraz pakuje corcie i jedzie do babci na ferie na tydzień :) jest taka szczęśliwa ... A my będziemy mieć chwilkę dla siebie.

Ogólnie to doła miałam w sobotę. Zajezdzamy do teściów, a tam kubki z napisami "najlepsza babcia, najlepszy dziadek" - wnuczke mają tylko jedną, nasza córkę. Ale, ale myślę ... męża siostra ! Tak. Jest w ciąży. Nie jestem zazdrosna, ale cos mnie zabolało. Po pierwsze gdybyśmy tych kubków nie zobaczyli to nic byśmy nie wiedzieli. Po drugie .. W tamtym roku wiedzieli o naszym ślubie. O przygotowaniach. Na Wielkanoc wyskoczyli z zaproszeniami na swój ślub .. miesiąc przed nami. I tak jakoś ... jakbym w dziób dostała. Już co prawda się pozbieralam. Ale niesmak pozostał.

Miłego dnia :*
znam ten bol, moja bratowa jest w ciazy, z tym, ze ja mam z nia mega dobre ralacje i juz sie Zuzi nie moge doczekac, a myslalam, ze bedzie mnie bolec ta ciaza, glowka do gory i Ty sie doczekasz!!!
 
Hej dziewczęta :)

Mnie też dawno nie było. Ale brak czasu .. praca, dom, myślenie o ciąży - przerosło mnie to w pewnym momencie. Ten cykl stracony. Jedno przytulanko w 13 dc. Ale wiecie co? Nie szkoda mi. W ogóle mi nie szkoda. Zbyt wiele mnie to kosztowało ostatnimi czasy .. ta presja .. ciąże na około. Śmiało mogę powiedzieć, że w tym cyklu odpuscilam, bo na seksie "w te" dni mi nie zależało - jak nigdy !

Zaraz pakuje corcie i jedzie do babci na ferie na tydzień :) jest taka szczęśliwa ... A my będziemy mieć chwilkę dla siebie.

Ogólnie to doła miałam w sobotę. Zajezdzamy do teściów, a tam kubki z napisami "najlepsza babcia, najlepszy dziadek" - wnuczke mają tylko jedną, nasza córkę. Ale, ale myślę ... męża siostra ! Tak. Jest w ciąży. Nie jestem zazdrosna, ale cos mnie zabolało. Po pierwsze gdybyśmy tych kubków nie zobaczyli to nic byśmy nie wiedzieli. Po drugie .. W tamtym roku wiedzieli o naszym ślubie. O przygotowaniach. Na Wielkanoc wyskoczyli z zaproszeniami na swój ślub .. miesiąc przed nami. I tak jakoś ... jakbym w dziób dostała. Już co prawda się pozbieralam. Ale niesmak pozostał.

Miłego dnia :*

Hej Shira, nie martw sie! Widocznie spieszą sie ze wzgledu na ciaze, a Ty będziesz mogła sie bawić i będzie pompa na całego:)) Niech się cieszą z ciąży, pomyśl ze za jakis czas, tak samo Ty bedziesz chodziła z brzuchem:) Wiem o jaki ból Ci chodzi, bo moja szwagierka, której szczerze nie lubię, zaszła w ciąże od razu po ślubie (my bralismy 10 sierpnia '13, oni grudzien' 13) a my sie staraliśmy prawie 1.5 roku... i wiesz co... w tym samym roku urodziłyśmy, ona w zime, ja w lato:) Czasami nie warto dusić w sobie zazdrości, ona tylko niszczy nas od środka... a Ty musisz tworzyć!
 
Dzięki dziewczyny :*

Lux no my nie mamy super fajnych relacji ... po ochlonieciu cieszę się, że jest w ciąży i mam nadzieję że i mnie niebawem to spotka :)

Ruda .. źle mnie zrozumialas :) śluby były w tamtym roku ;) z tym, że ich w sierpniu a nasz we wrześniu :) zazdrość to chyba za duże słowo ... jakoś tylko nieswojo się poczułam. Bo inni mogą a ja nie ... czarę goryczy przelalo pytanie teściowej czy mamy jeszcze po córce łóżeczko turystyczne bo oni by chcieli na dół sobie wstawić ... no kuzwa nie wierzyłam własnym uszom ! Niby boi się komukolwiek powiedzieć o ciąży bo to 9-10 tydzień a już ma plany do mojego łóżeczka ! Powiedziałam, że owszem mam łóżeczko, ale niestety jej nie dam, bo mnie się jeszcze przyda ;)
 
Dzięki dziewczyny :*

Lux no my nie mamy super fajnych relacji ... po ochlonieciu cieszę się, że jest w ciąży i mam nadzieję że i mnie niebawem to spotka :)

Ruda .. źle mnie zrozumialas :) śluby były w tamtym roku ;) z tym, że ich w sierpniu a nasz we wrześniu :) zazdrość to chyba za duże słowo ... jakoś tylko nieswojo się poczułam. Bo inni mogą a ja nie ... czarę goryczy przelalo pytanie teściowej czy mamy jeszcze po córce łóżeczko turystyczne bo oni by chcieli na dół sobie wstawić ... no kuzwa nie wierzyłam własnym uszom ! Niby boi się komukolwiek powiedzieć o ciąży bo to 9-10 tydzień a już ma plany do mojego łóżeczka ! Powiedziałam, że owszem mam łóżeczko, ale niestety jej nie dam, bo mnie się jeszcze przyda ;)
dobrze jej powiedzialas, zachowala sie nieladnie i to byl duzy nietakt, nie pomyslala, ze moze i Ty planujesz drugie dziecko? czy jak? oj ja bym sie zaraz ostrzej odezwala, bo nie lubie gdy ktos zaslepiony radoscia na wiesc o wnuku zapomina, ze moze i inna osoba z rodziny marzy o dziecku :no:
 
reklama
Do góry