reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Emka ze slomki też nie umie, ale ja mu nie dawałam. Bo już tyle próbowałam i szkoda mi było kupować to wszystko.

Aniay właśnie ja chciałam nauczyć z tego kubka Lovi 360 ale nie łapie że zwykłej szklanki hm łapie mi kubek i wylewa ma siebie haha ja jakąś mało cierpliwa w tej kwestii to samo z jedzeniem. Nie wiem kiedy zupę sam bedie jadł :p

Agnesis może okres już Ci się rozkręca. Wiesz ze przez statanki może się wszystko rozregulowac.

Ruda no już tylko rurka pozostała nam do wypróbowania.

Kotek szkoda

Ja pierwszy raz jestem taka niecierpliwa. To moje trzecie testowanie w życiu będzie i juz ciągle o tym myślę. Od wczoraj nic innego nie chodzi mi po głowie. Eh
 
Okres 5 dni przed terminem. Może, chociaż nigdy mi się nie zdarzyło. Poza tym to dziwnie wygląda. Co 5 minut zagaladam do wc żeby sprawdzić czy się rozkręca czy nie.
 
Boli ale inaczej niż zawsze. W czasie okresu to mam takie bóle krzyżowe i skurcze. Teraz jakby kłucie, a zanim zobaczyłam plamienie poczułam jakby mnie zapieklo coś w środku tam.
 
reklama
Hime, ja mam obrączki ze złota i białego złota, placilismy 1600zl chyba, ale też dożywotnie usługi związane z nimi :) ja tam bardzo porysowanej nie mam, mąż ma bardziej, no ale jak to chłop :)
Tiffany boczki też polecam, hula hop też działa cuda :) jeszcze na Youtube kanał Fitness Blender, mnóstwo filmików i różne poziomy zaaawansowania ;)
 
Do góry