reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
W sumie to jedynie oglądaliśmy się na allegro za obrączkami tak wizualnie i cenowo, ale jeszcze u złotnika nie byliśmy. W piątek się przejdziemy zapytać, może coś będzie fajnego w dobrej cenie. Już powoli przyzwyczajam się do dużego wydatku związanego z obrączkami. :)
 
U nas jest tylko jeden chyba, albo dwa no i YES w nowej galerii ale w YES jest drogo bo już patrzyłam. No cóż popytać muszę gdzie jest więcej złotników u nas bo mówię, znam chyba dwa miejsca. :)
 
Karola spad i jeść na zmianę jakbym czytała o sonie :)

Ta Sandra bez napinki ładnie :)

My obrączki mamy z palladu i rysują sie obie bardzo .

Hime skalpel świetna sprawa - a jakbyś chciała wyjsć z domu to polecam crossfit modeluje cała sylwetkę :)

Mała witaj zrób test za kilka dni moze nie wyjsć - mi w terminie @ nigdy nie wychodził :) czytaj w 2 ciążach . Tydzień po terminie bladzioch :)

Ann a ze słomki Ci Wiktor pije ? Bo mój załapał po słońce ten lovi.
 
reklama
Rety dziewczyny kochane powinnam już spać ale nadrabiam wasze posty z całego dnia. Wcześniej nie było kiedy bo zasuwam że szpachlą czy jakimś innym płaskim czymś i równam ściany żeby jak najszybciej wrócić do siebie.

Witam nową koleżankę i trzymam kciuki :)

U mnie teoretycznie zaczęły się dzisiaj dni płodne ale po jakimkolwiek śluzie ani śladu. Wiesiołka razem z resztą cuksów zajadam przed snem, może trzeba go dłużej brać żeby zadziałał. A zresztą nawet nie było okazji się poprzytulać :( do owulacji jeszcze jest czas więc musimy się kilka razy zorganizować na małe co nieco ;)

Było o ćwiczeniach, hmmm ja mam czasem takie zrywy. Siostra polecala mel B i brzuszki toffi czy jakoś tak. Jak już będę u siebie to wracam na steper i karimate i trochę się poujędrniam. Generalnie lubię ruch tylko od czasu ciąży jakoś wsadzilam ćwiczenia głęboko w dupkę i tam sobie siedzą a dupka coraz większą. Niebawem Kardashianka będzie miała sporą konkurencję :p

Hime co do złota to kompletnie się nie znam. Nie noszę biżuterii oprócz pierścionka zaręczynowego i obraczki. Pierścionek mam z białego złota z dwoma mikroskopijnymi diamentami a obrączkę srebrną. Kompletnie zapomnieliśmy o obrączkach i kupiliśmy dzień przed ślubem w aparcie, a że w złocie nie było rozmiaru mojego męża i musielibyśmy czekać ok 14 dni to wybraliśmy srebrne i w takim samym wzorze mieliśmy wymienić na białe złoto już po ślubie. Ale to że są srebne kompletnie nam nie przeszkadza. Rysuje się tak samo jak białe złoto i kompletnie nie widać różnicy między nimi. I takie srebrne jak na razie zostały. Plan jest taki że wymienimy na 10 rocznicę ślubu, większa motywacja żeby wytrzymać ;) Może jest po prostu dobrej jakości bo od 6 lat nawet nie były czyszczone. Mąż w ogóle jej nie ściąga a ja od jakiegoś czasu ściągam w domu bo albo mi się zsuwa z palca gdy coś robię(raz wpadła do garnka z zupą) albo puchną mi palce i wtedy uciska.

No i nie wiem co jeszcze tu miałam...aaaa kochane myślałam że ja jestem dobrą kucharką Ale Wy tutaj takie pyszności zapodajecie aż ślinka cieknie już kilka przepisów podpatrzylam i kradne ale to już do realizacji w mojej nowej kuchni :)

No to idę spać, najpierw jeszcze cuksy. Może jutro uda mi się wcześniej zajrzeć. To buziaki i w zasadzie miłego dnia kochane :D
 
Do góry