reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Mala witaj, w grupie zawsze raźniej :) zaraz @ minie i kolejna szansa, że się uda :)

Wczoraj padłam wcześnie, a dziś o 4 obudził mnie głód :( więc i tak się nie wyspalam.
 
@hime u nas tak jak lenaka mówi obrączki, jak już będą, będą ze srebra bo ja za złotem nie przepadam.

@Ann_ U mnie z Oliwką sprawdził się kubek z Aventu a u przyjaciółki z NUKa a jak niekapki nie działają to może ze szklanki nauczyć pić albo słomką ;)
Oliwka czuje się dziś dobrze więc nic poważnego się nie zadziało chociaż wczoraj niezłą szopkę odstawiała zanim ibuprom zaczął działać. Ale się zorienotowaliśmy że coś nie tak bo było "ajajaj moja głowa" i zerk na nas czy reagujemy. Amatorka Ja w tym wieku już potrafiłam pięknie symulować :D :D ;)
 
A teraz jeszcze zaczęłam plamic. A @ powinna być dopiero we wtorek :oo: cholera wie o co chodzi. Trochę mi się humor zepsuł.

Aniay dobrze, że to tylko symulacje :) oby wszystko było dobrze :)
 
Lenaka Wiesiolek lyka sie 3 razy dziennie.

Co do cwiczen polecam tiffani.na boczki. Cwiczenia lekkie 10 minut ale efekt jest super

Ann u nas Jas byl.antybutelkowy a niekapek z twardym ustnikiem zalapal.
Dobre tez sa bidony lub bidony z rurką
 
Agnesis a moze to plamienie implamentacyjne.

U mnie niby bol jajnikow i sluz byl. Ale ovufriend nie pokazuje owulacji i temperatura nie skacze :-(

Może. Nie wiem. Najchętniej wzielabym dziś wolne i leżała w łóżku cały dzień. Na razie tylko raz zauważyłam taki śluz o ciemniejszej barwie. A mojego lekarza nie ma do wtorku. Może pójdę do innego :/
 
reklama
Do góry