reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

witam wszystkie babki :)

Bibinka
jak po wieczorze z menżem :-p



ja zaraz do pracy idę -miałam nie iść ,ale babki duszą :sorry2: potem koniecznie do ikei ,żeby kupić blat na murek i zakończyć remont.

udanego dnia!
 
reklama
Mama, pięknie :-) Ja z kuchni niestety nie jestem do końca zadowolona... Miała być biała, zrobiłam krem z orzechowymi korpusem, żeby trochę dopasować do ciemnych drewnianych schodów.... Ale wystawił nas stolarz, schody są jednak jasne a korpusy kuchenne nie pasują teraz do niczego... Pomijam że wyszły w zupełnie innym odcieniu niż wydawało się na probniku :-/
Szkoda, że klientki męczą... ae chyba taka specyfika branży ;-) w każdym razie super, że udało Ci się zrealizować marzenia
 
hej hej;))

Mama dlaczego masz moje wymarzone meble w swojej kuchni????:-D:-D:-D pięknie to wygląda:-)

u nas pełne zamieszanie jak zwykle, byłam dziś z siostrą na zakupach w poznaniu, dzieci na przedszkole zaopatrzone, szykujemy się też na wtorek bo idziemy do szpitala z Danielem na wycięcie migdała, tylko mamy teraz problem bo Daniela boli ząb i puchnie mu buzia, może uda nam się jutro dostać prywatnie do dentysty... biedaczek nasz kochany...


odezwę się więcej pod koniec tyg., trzymajcie kciuki byśmy jakoś wytrwali ten jego zabieg bo ja już nerwowa jestem i na stoperanie jestem:-D


pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki i do usłyszenia!!!
 
Cześć Wszystkim :-)

Faktycznie tu pusto :szok:

Sol powodzenia w przeprowadzce, oby sprawnie poszło! :tak:
Mama przepiękną masz kuchnię i śliczne meble :-) Jak z katalogu! :tak: (zazdroszczę...) ;-)
Paulina trzymam kciuki za jutrzejszy zabieg &&&

Nie było mnie trochę, ale w międzyczasie urodziłam ;-) Dokładniej to 3 sierpnia, po błyskawicznym porodzie w wodzie :tak: 7 godzin od pierwszych skurczy, w szpitalu stawiłam się o 10:40 a 11:24 już tuliłam małą :-) Wczoraj Klara skończyła dwa tygodnie :tak:

10579258_776774159010101_1456746777_n.jpg

Pozdrowionka dla wszystkich! :-)
 

Załączniki

  • 10579258_776774159010101_1456746777_n.jpg
    10579258_776774159010101_1456746777_n.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 28
hej kobietki:)

Jol
dziekować :)
jak sobie ogarniasz swoje dzieciaczki-dajesz ze wszystkim radę ?


Paulina
dzieki ..mówisz ,że Twoja :-D jadę ,paczę -leży ...myślę i ja poleżę a potem ją wezmę :-D i mam :))
powodzenia przy wycięciu migdałków :sorry2:



Sergii
dzięki :-p
gratuluję zdrowej córy przy (.) :-) ukochaj ode mnie i stópki malutkiej wycałuj :tak:no i piąteczka dla starszej siostry :-)



Maran
jak u Ciebie ??


Bibinka
pozdrawiam kochana ..też w tym m-cu dostałam @ wcześniej ..tak się od rana nalatałam-załatwiałam młot pneumatyczny,250kg cementu,kostkę brukową i palisady ..gdzie mnie rano nie było ..a po 7 już dzieci na półkolonie zawiozłam więc od rana w biegu ..idę do wc a tam @..tego mi jeszcze dziś brakowało ,ale cóż :baffled:jutro będe juz po -tyle dobrego :sorry2:



ściskam wszystkie babeczki:)
u nas od rana słonko ,ale już czuć kurna jesień :baffled: szybko coś :baffled:
 
Mama a u nas jak czuc jesien... dzis 15 st tylko... u mnie nic nowego, czekam az sie szkola zacznie bo Ala sie nudzi w domu no i Maja do preschool idzie od wrzesnia... mama Ty to zawsze taka zarobiona jestes ze szok... ale kuchnie masz za to piekna :)
Sergee piekna krolewna gratuluje raz jeszcze :)
Paulina zdrowia po wycieciu tych migdalkow dla Was
Bibinka pozdrawiam serdecznie
Sol jak tam u Ciebie?

Milego dnia wszystkim zycze
 
reklama
Do góry