reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
To ty może lepiej nie pisz jadąc samochodem :)

Właśnie dostałam tablet/monitor w swoje łapki. Mrauuuu :) Uwielbiam, kocham, nigdy nie oddam nikomu :)
 
Hej!
dziś odpoczywamy od upałów,jutro mają wrócić.nie narzekam,w końcu lato mamy:tak:

mama już morze czeka na Was,słyszę już szum fal:-).też bym jeszcze pojechała:tak:

sol ja już agentów zmieniałam,wyczerpałam limit w mojej okolicy,zastój totalny:-(

wisienka dobrze,że dziś piątek i weekend!

paula,maran,lilith i cała reszta pozdrawiam!
 
bibinka - to zostaje mi trzymać kciuki :) obyście szybko kupca znaleźli :)

U mnie do 18 był upał i jak na chwili lunęło to ściana wody i grad :/ Oby jutro było ładne (nie za gorąco i nie deszczowo) :)
 
Sol maly to przeciwienstwo starszej, istny aniol :-) Jedna pobudka w nocy.
Ja juz lepiej, fakt chyba trzeba czasu. Fajnie sie juz ogarniam I Wszystko w okolo, ruchliwa jestem nie to Co po poprzedniej cc. Za to Jud sie rozchorowala, dostala mi goraczki wysokiej, dzis jeszcze jakies bole, kaszel I katar.. Masakra..
 
LILITH - to super że mały taki aniołek, ale wiesz co mówią, jak dziecko z początku spokojne tak potem pokaże różki i na odwrót :) Moje były aniołki, teraz mi na głowę włażą :) A z Jud - a nie przegrzała się? Ostatnio słyszałam że były u was upały, może jakiś lekki udar słoneczny? Mam nadzieję że szybko jej przejdzie :tak:

A my się dzisiaj opierdzielamy, ja się czuję jak trup, a dziewczynki mi żyć nie dają. Jutro z rańca jadą do mojej mamy to będziemy mieli cały dzień na pakowanie wszystkiego. A we wtorek przeprowadzka. W środę za to biegam o przepisywanie umów z nową właścicielką. W czwartek wieczorem turniej i pożegnanie z CK a w piątek wyjazd do warszawy bo przesunęliśmy przez moją @ :/ Idę spać bo ciśnienie mnie zabije :(
 
ja wlatuję na momento..

remont skończony :)
jutro wyjeżdżamy na tydzień nad morze-huuura-nic nierobienie bedzie cudne po ostatnio 3tygodniowym zapierdzielu:baffled:


wczoraj wieczorem mieliśmy burze..był tez sex:-Ddoznania cuudne :-pjak zawsze w burze :-D:-D


ściskam Was mocno:)
 
Hello!

mama szerokiej drogi i super wypoczynku Wam życzę:-):tak:

lilith jak tam Judy?zdrówka życzę

sol może to dziwnie zabrzmi,ale też bym chciała biegać,latać,załatwiać umowy,pakować się itd:-D.cieszę się,że tak szybko się Wam wszystko udało:tak:

wisienka jak tam w pracy żyjesz??
 
reklama
bibinka - chętnie się zamienię - od rana biegam, pakuję i już mi kręgosłup siadł i... brakuje mi ok 10 pudeł XD W pizdu rzeczy mam nie popakowanych i zastanawiam się jak to zrobić żeby było dobrze. Wysiadam :/


Ratunku :( Ja mam dość pudeł, mam dość pakowania, mam dość tego że mi pudeł brakuje i aaaaaaaa.... ja chce iść spać a nie mogę bo mam całą kuchnię nie spakowaną, mam niespakowaną łazienkę, salon i część naszej sypialni :( A o 9.45 jutro wychodzę załatwiać liczniki i opłaty a o 12 przyjeżdża transportówka. O 7 zadzwonię żeby dowieźli 10 pudeł XD
"Niech mnie ktoś przytuli"
 
Do góry