reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Nadejdzie, nadejdzie Bibinko :)
A ja właśnie nas odprawiłam i wydrukowałam karty pokładowe. Jupiiiii :)
20 sierpnia obejrzymy sobie domek :) Sialala :)
 
hej koleżanki

wczoraj po południu powróciliśmy do siebie w końcu;))) jest bosko, własne łóżeczko, własna poduszka,mmmmmmmmmm:-D

Sol powodzenia kochana w Waszej wielkiej przeprowadzce życiowej!!:-)

Mama udanego wypoczynku nad morzem

yyyy i dalej nie pamiętam ale serdecznie wszystkie koleżanki pozdrawiam;))
 
Hello!

sol jak tam,już wyprowadzona:-)?

paula
wszędzie dobrze,ale najlepiej u siebie:tak:


a całą resztę wywiało...
 
heloł porannie :))

wlatuje dac znac ,że u nas oki-pogoda,chumory dopisują .
,mielismy wracac dzis ,ale zostajemy do jutra..


już mnie troche słonko popieściło ..wczoraj na baletach tańczylismy z Tomem..potem trochę głusi bylismy bo muza wali na całego :eek:



mrożoną kawę zostawiam i leeeeecę !
 
Witam
Cisza wakacyjna nastała. Pewnie dziewczyny się wakacjuja. Ja natomiast praca, dom, dzieci. Już jestem na torach Ale też bardzo mało mam czasu dla siebie. Wieczorem najnormalniej w świecie padam!
Piszcie co u was
 
hello!
ale tu ciszaaaaaa:szok:
my już po krótkim wypadzie nad wodą,pogoda dopisała:tak:

mama pewnie zarobiona po łokcie jesteś po urlopie?

wisienka cieszę się,że już sobie wszystko poukładałaś,najgorzej przyzwyczaić się do innego trybu funkcjonowania po tak długiej przerwie.ja też niedługo do pracy,więc zacznie się kołowrotek:dry:

sol 20 sierpnia już tuż tuż!

miłego dnia wszystkim życzę:-)
 
Tak sobię skaczę po Bb przy karmieniu i proszę, gdzie trafiłam :-) miło Was 'widziec' dziewczyny!!! Ciężko uwierzyć, że to już 4 lata :-o

U nas trochę zmian... z najważniejszych - dorobiliśmy się synka ;-)
Z czasem kiepsko, bo właśnie wykńczamy domek, a on powoli wykańcza nas...
Miałam nadzieję, że na wakacje będziemy już mieszkać, ale wszystko się trochę przeciąga.. Na szczęście już ostatnia prosta...

Gorące pozdrowienia dla wszystkich... postaram się zaglądać - baaardzo przyda się odskocznią ;-)
 
powitać ;)

Jol
no proszę :) miło ,że nas znalazłaś :) wlatuj i pisz kiedy możesz;)
już synka gratulowałam na wielodzietnych ;-) fajnie,że masz trójeczkę -moje marzenie ,ale widzisz...:sorry2:
ale spełniło sie drugie moje marzenie bo mam swój gabinet kosmetyczny od 1,5 roku i jest git :tak:

my wlasnie po małym remoncie w domu..wiec wiem jak jest :-p



Bibinka
jak po wyjściówce ???:-p:cool2:
fajnie,że wypad Wam sie udał nad zalew .


Wisieńka
dajesz radę w pracy? duże targety czy wyrabiasz???


Sol
jak u Ciebie ????????? spakowana?


Paula
u Was widzę też się wypad do dziadków udał:) fajnie.


Maran
jak u Ciebie -starania trwają czy tak bardziej na luzie??




pozdrawiam gorąco!
 
reklama
witam się!

jol witaj!gratuluję synka:tak:.moja córcia niestety jedynaczką zostanie:-(...życzę szybkiego wykończenia domu,plany planami,ale zawsze coś się przeciągnie

mama imprezka super-już Ci pisałam:tak:.już dawno tak się nie ubawiłam do samego rana:-D.dzisiaj wieczorem kino i romantyczny wieczór:-p
 
Do góry