reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hej hej

Daniel wygląda tak jakby żaden zabieg nigdy się nie dokonał, je za pięciu i kłóci się o rzeczy których jeszcze nie może jeść czy robić (np. jedzenie rzeczy które mogłyby podrapać gardło czy wariacje na placu zabaw czy jeżdżenie rowerem), widać że ekspresowo wraca do zdrowia
byłam dziś z Mają na dniach adaptacyjnych w przedszkolu, bawiła się ładnie z dziećmi, tańczyła i śpiewała ładnie z paniami w kółeczku ale co jakiś czas brała kurs na mamę;)), zobaczymy jutro, mam nadzieję,że w poniedziałek będzie już "dzielną dziewczynką" jak sama o sobie mówi;)))

poza tym zatoki zaczęły mi szwankować, wzięło mnie na ostre sprzątanie czyli na dokładkę @ jest już blisko, choć niby termin za 1,5 tyg., podejrzewam że w tym całym stresie szpitalno-przedszkolnym będzie szybciej

no i reszta nic;)) nic ciekawego;))

pozdrawiam koleżanki i upraszam o częstszą obecność;))
 
reklama
jestem i ja ..
dzis byłam w domu z dziećmi bo już nie ma z nimi co zrobić i trzeba przeżyć do piatku ...klientki miałam dopiero jak mąż wrócił o 17 z pracy ..
jutro On ich bierze do biura a ja cały dzień w pracy..czwartek znowu ja w domu a w piątek znów do męża jadą ...no nie ma wyjścia kurna :dry:


Paula
super,że syn tak szybko dochodzi do zdrówka ,tylko się cieszyć :tak:
ja od dziś jestem na antybiotyku na zatoki ..już kilka tygodni się męczę i poszłam w końcu do lekarza..


SOL
żyjesz??????????????

Bibinka
my w kontakcie smsowym ;-)


Wisieńka
daj znak życia ;))

Sergii,,Mary,Marylka,Ewa,Ewelinka,Maran??????????????????????



my w ndz.robimy rocznicowy obiad dla mojej rodzinki-jakieś pomysły na smaczne i nieskomplikowane sałatki ??:sorry2::-)


Lilith
jak Dexterek??



pozdrawiam wieczornie :-)
 
cześć babeczki:)


zatoki mnie zabiją ,antybiotyk jeszcze nie działa-łep mi rozsadzi :baffled:


Wisieńka
jutro mam wolne bo z dziecmi w domu jestem to kolnij w wolnej chwili-piątek pracuje od 8.30 do 21 i nie będę miała kiedy pogadać ..
 
Witam się i również życzę wszystkim miłego dzionka:tak:!

mama mam nadzieję,że z zatokami lepiej!
wisienka jak tam zapracowana kobieto?wrzesień za rogiem,więc i ja wracam do normalnego trybu dnia,tzn.wszędzie będę się spieszyć:-p

sol odezwij się,jak będziesz mogła!

paula pewnie w domku wysprzątane na błysk!
 
cześc kobietki:)

niedawno z pracy wróciłam ..z piwkiem wlatuję.


Paula
dzięki ..mam nadzieję ,że i Tobie miło dzień zleciał :-)


Bibinka
antybiotyk działa..jest lepiej ..jeszcze jutro biorę i koniec:blink:



gdzie reszta babuf się zapytuję????:-D
 
..
u nas była dziś moja rodzinka-rodzice i rodzeństwo ze swoimi połówkami :-) bardzo miły dzień...tak się cieszę ,że tatko był ;))
brat na wiosnę bierze ślub także imprezka w rodzinie ;)

poza tym moja Zu dziś 9 lat skończyła...:sorry2:
dobrze,że ja wciąż młoda i gibka :-D


objedzona jestem ,że hej ..tort tez był pyszny-wszystko sie udało .



co u Was babeczki??
 
reklama
Do góry