reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hello!

mama grunt to mieć zdolnego męża:-).musimy być dumne-mój też taki zdolniacha:tak:.cieszę się,że wszystko idzie zgodnie z planem,ale będzie pięęęęknie:-):tak:.ja od wczoraj w szale pakowania,dobrze,że zaczęłam wcześniej,a i tak znów za dużo ciuchów spakuję:baffled:.trzymaj &&,żeby autko dało radę i żeby pęcherz mi odpuścił...dziś idę na usg,mam nadzieję,że się dostanę.

dziewczęta,gdzie jesteście????
 
reklama
Bibinka ja jestem, ale u mnie ciagle to samo, dziewczynki maja wakacje to szaleją, wczoraj bylismy u znajomych I z dzieciakami na placu zabaw na spacerze nad morzem, ostatnio miałam popsuta pompe do wody w domu to nie mialam wody w lazience prawie 5 dni , dobrze, ze choc zimna w kuchni byla bo tak to nie wiem jak bym miala zyc... ale juz byli 2 fachowcy I naprawili wiec cudownie, u mnie mąz to nie nadaje sie do naprawiania I remontów, on ma inne zalety, ale złota rączka z niego to nie jest ;)

Mama życze szybkiego skonczenia remontów co bys mogła już sobie wszystko pieknie poukladac a potem nam tu foty zapodac...

sol zdrowia zycze I szybkiej sprzedazy mieszkania...

wisienka Lilith Paulina sergeevna I wszystkie inne babeczki serdecznie pozdrawiam :)
 
Wielkie sprzątanie :/ A małż jeszcze łazienki nie pomalował :/ Zastanawiam się czy być wściekła czy odpuścić... Jakby mnie tak ta dziura po ósemce nie bolała to bym się wściekła, a tak nie mam siły... ma farta :-p

Dzięki za kciuki, przydadzą się :) Musimy jak najszybciej to mieszkanie sprzedać bo już tylko 15 dni zostało :(
 
witam sie ..niedawno z pracy wróciłam ..

nadal walczymy z remontem ,ale ...wszystko idze zgodnie z planem więc oki..


sufit podwieszony..ledy rozmieszczone ale jeszcze kable wiszą ..na łączeniach tynk schnie ..jutro szlifowanie :confused2::confused2::confused2::baffled::baffled:

potem zostaje pomalować sufit na biało a podwieszany na budyń bo taki mamy salon..

zamontować resztę mebli w kuchni..blaty..
za 3 tyg przyjedzie żaluzja na okno w kuchni..


troche pracy jeszcze jest ,ale jakoś idzie :tak:



ściskaaaaaaaaaaam:-)
 
Witajcie moje kochane
Toś mi kaszle paskudnie i się co chwilę budzi, ja o 5 wstaję więc tylko wpadam na chwilkę.
Jutro powrót do pracy , jade po auto do jastrzebia zdroju, od czwartku jestem w pracy. Martwię się bardzo dzieciakami i jak im z tym będzie. Boję się, że będa chorowac a my nie mamy z kim ich zostawiać. Ogolnie masa, ale to masa strachu w głowie. Cięzko będzie na pewno ale my, dorośli podołamy, dzieci najwazniejsze.
Nie wiem kiedy uda mi się wpaśc, czytam was jak tylko powiadomienia dochodzą na tel, ale nie mam kiedy odpisac, już... to co będzie jak bedę w wirze pracy.Chociaż czasem czekam na kogoś i grzebię w telefonie więc może nie będzie źle.
Buziaki i do rychłego spisania.:elvis:
 
mama - to ładnie wam to idzie :) my też już skończyliśmy :)

Wisienka - będzie bobrze :tak: Dzieciaczki sobie poradzą :tak:


Spadam dzwonić po firmach transportowych odnośnie przeprowadzki.


Dziewczyny - padłam :) Małżowi tak po ambicji pojechałam że zgodził się że pierwszy miesiąc po przeprowadzce ja idę do pracy a on robi za kurę domową :D Jakoś czarno to widzę ale przynajmniej przekona się na własnej skórze co ja miałam przez ostatnie 6 lat :)

Pudła zamówione, transport obgadany, teraz czekam na pudełka i trzeba się pakować... koszmar...:/
 
Ostatnia edycja:
hello!

pozdrawiam słonecznie znad morza:-):-D

mama co u Ciebie?zbliżacie się już do końca remontu?

wisienka jak tam po powrocie do pracy??

sol był ktoś oglądać mieszkanko?

maran nawet jak u Ciebie ciągle to samo,to pisz:tak:

lilith rodzisz już?

ściskam wszystkie:-):-)!!!
 
bibinko - były tylko te 3 osoby, chyba jednak się zdecydujemy sprzedać w skupie mieszkań za niższą cenę :( No cóż jak trzeba to trzeba i już :)


Po 6 pudłach mam dość pakowania :/ Ja współczuję tym co będą to nosić XD Jeszcze przyjaciółka mnie na rower wyciągnęła, jutro mam cały dzień przy kompie - kończę trzy edycje bo mnie zjedzą jak tego nie zrobię. Ogólnie przestaję nadążać jak się nazywam i zaczynam mieć dosyć :/ Ale transporty już pozałatwiane, poumawiane więc chociaż tyle dobrego. Czemu wszystko w moim życiu musi być na wariata (choć wtedy najlepiej wychodzi) :)
 
Witam
U mnie szybko i męcząco. Dzień za dniem mija w biegu. W pracy jeszcze bez nerwow wiec daje radę. P w domu
z dziećmi
walczy Ale jestem o nie spokojna
Mama hallo czy wy na wczasach ? Skonczyliscie już remont ?
Bibinka gdzie jedziecie
Sol bo na wariata zawsze najlepiej wychodzi
 
reklama
Wisienka - ma się rozumieć :) ważne że ty czujesz się dobrze i spokojnie w kwestii dzieci :tak:


Wczoraj poszłam o 22 do koleżanki zanieść jej ciuchy, zostałam do... 1.40 w nocy :p I dobrze na tym wyszłam bo była jeszcze jej koleżanka i dzisiaj byli obejrzeć nasze mieszkanie. Jutro idę z nimi do banku dowiedzieć się czy mają zdolność kredytową i jak się uda to podpisujemy z nimi umowę kupna/sprzedaży :) Jupiiiiiii :) Dzisiaj dzień w biegu, z migreną ale ... zarąbisty i fajny :)

Buziaczki dla wszystkich, spadam edytować :)
 
Do góry