reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

mama - mieszkanko upatrzone, muszę się skontaktować z biurem które je obsługuje i jeśli będzie ok to je bierzemy. W obwodzie mamy drugie. Dzisiaj załatwiłam rzeczy które normalnie zajęły by tydzień, mam dość patrzenia na urzędy i banki. Decyzję o kredycie będą mieli za kilka dni i jak wszystko pójdzie ok to do 10 będziemy mieli kasę na naszym koncie i im oddane klucze. Ale nogi mi dzisiaj się do pupy wbiły... A jak twój remoncik? pochwal się :)

LILITH - czekam na wieści jak po CC i jak Dexterek :)

maran - dzięki :)

Pozdrawiam wszystkie urlopujące się i pracujące :)
 
reklama
cześć dziewczęta!

melduję się po urlopie nad polskim morzem.było superowo,pogoda piękna przez cały czas-opaleni na złoty brąz:-p i rodzinny wypoczynek:tak::-).tylko szkoda,że tak szybko wszystko minęło...moglibyśmy tam cały miesiąc siedzieć,tylko kogo na to stać:baffled:.

mama życzę cierpliwości na końcówce remontu:-)!
lilith a Ty już tulisz Dexterka:tak:
sol gratuluję sprzedaży mieszkanka,czyli & się przydały:tak:.to teraz trzymaj za mnie proszę...

wisienka
co u Ciebie,jak tam dzieciaczki?

maran cieszę się,że się odzywasz i również pozdrawiam:tak:

paulina to dobrej zabawy na wakacjach!może jakieś skarby na strychu znajdziesz:-p


miłego wieczorku życzę!!!
 
cześć babki ...


Bibinka
super,że sie wszystko udało ,że szczęśliwie dotarliście do domku ..
jak M??

a cierpliwości potrzeba mi bardzo..

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam cały czas i ja :)


Sol
&&&&&&&&&& za wszelkie sprawy na Wyspach-niech sie uda wszystko:)


Maran
widzę w sygnaturze badania robisz...szykujesz się na Adasia ???? (jeśli dobrze pamiętam imię ) ...jeśli tak to &&&& zaciskam -Tyś płodna to pewnie szybko Wam pójdzie :)


ja dzis do 20.00 w pracy ..u nas deszczowo od wczoraj ..
 
Podkręcamy tempo :-) We wtorek wstępny notariusz i ich decyzja o kredycie, w czwartek końcowy notariusz jeśli wszystko gładko pójdzie :-) a 4 przeprowadzka - ci panowie od przeprowadzek mnie zamordują XD Najpierw było na 30 potem na 11 a teraz znowu zmiana XD Będzie zabawnie :-)
Spadam sprzątać chatę bo dzisiaj zjeżdżają znajomi na weekend do nas. Kosmos na maxa XD
 
Sol
u Was tak jak u nas ..dziejeee się :))
wieszamy blaty na ścianach...docinanie,przycinanie,klejenie ..

carbonare zamówiłam ,piwo mamy -zjedliśmy i działamy dalej ..T.wycina pod gniazdka w blatach...dzieci śpią ..
masakra...a przed 20 z pracy wróciłam .
padam już na nos i nerwy mam na wieczór ,ale co ......trza robić :baffled:

jutro do pracy po 8 rano ..padnę i tyle bedzie...


miłegooo
 
Kochane, Ja juz w domku. Jutro wkleje zdjecia, pokoiku tez :-)
Maly super, 50cm I 3220g.
Ja wstalam dopiero dzis ale daje rade :-)
 
Dzień dobry porannie !
Tosiu wstał o 6 standardowo. P w pracy. Tesciowa pojechala. Mila śpi jeszcze. Ja zrobiłam porzadek po babci. Tam prosilismy zeby zajela sie tylko dzieckiem. Zeby ewentualnie poscierala kurcze i podlogi koszt Tosiu spi. A ona oczywiście nie słucha. Zrobiła bałagan w bielizniarce. Po co tam grzebała nie wiem. Jak skladacie pościel? Ja znam dwa sposoby. Albo kompletami albo poduszki na poduszki, prześcieradło na prześcieradło. A ona zrobiła mi tam taki Misz masz. Po co nie wiem. A i rozprasowala pościel z kory. Dzieci też mają w szafkach bałagan. Ubrania Tosia u Mili i na odwrót. Przed pracą tam skladalam . Obiady ja gotuje Ale garnki już mam w innym mięjscu. I deski do krojenia poskladane na blatach. Czemu czemu czemu pytam!
Jestem jej wdzieczna ze zostaje z Tosiem mimo że ostatnio choruje ale dlaczego musi mi robić taki rozgardiasz !
Sol
Gratulacje sprzedazy mieszkania
Lilith
Wielkie Gratulacje, zdrówka dla was
mama
dasz radę bo kto jak nie ty
maran, paulina, bibinka
POZDRAWIAM
 
Hej!
ja bez nastroju...

lilith gratulacje!

sol trzymaj && mocno,bo już mi ręce opadają.super,że tak szybko wszystko u Was idzie

mama pocieszę Cie-niedługo będziecie wypoczywać nad morzem! a z M nieciekawie...

wisienka
nie cierpię,jak mi ktoś coś w domu przestawia,a szczególnie teściowa,chociaż bywa tu raz na ruski rok

miłego dnia!
 
reklama
Jesteśmy w domku od wczoraj, późnym popołudniem wróciliśmy. Póki co mały dalej super. Nie mogę przestać go podziwiać.. że jest.. na prawdę :tak:

Judi na początku się go wystraszyła chyba, w każdym razie nie chciała na ręce bo się bała, że taki maleńki, myślała że większy będzie etc. Ale wystarczyło kilka minut, teraz ciągle pyta czy może przytulić czy pocałować, zostaje na pilnowanie etc.

Ja czuje się znośnie, mam dużo leków ze szpitala, nawet zastrzyki mąż mi codzień podaje.. ale nie narzekam :-D

DSC_0171.jpgIMG_20140724_155945.jpgIMG_20140725_161642.jpgIMG_20140716_112044.jpgIMG_20140716_112123.jpgIMG_20140716_112140.jpgZobacz załącznik 635850
 

Załączniki

  • DSC_0171.jpg
    DSC_0171.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20140724_155945.jpg
    IMG_20140724_155945.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_20140725_161642.jpg
    IMG_20140725_161642.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_20140716_112044.jpg
    IMG_20140716_112044.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_20140716_112123.jpg
    IMG_20140716_112123.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_20140716_112140.jpg
    IMG_20140716_112140.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 39
Do góry