reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Kochane u nas gotowe Co chcialam to maz szybko I Za salon sie zabral a Ja w koncu moge od sobotki odpoczywac. Wiadomo pomagam troszku tu czy tam ale nie wiele. Jak dobrze pojdzie skonczy dzis ale Nastawiam sie na jutro by jeszcze troszke udekorowac jak rozlozy meble. W srode Wielkie sprzatanie ale to chwilka I w czwartek cc. Teraz nie siedze na lapku ale jutro wkleje zdjecie z pokoju malego.

Sol nie rozumiem tego transportu. Sami dla siebie wynajeliscie vana czy to jakas firma? Bo nie czaje jakby ta paczke brac :-)
 
reklama
heloł ;))

Wisieńka
kochana u nas nadal remontowo....juz mniej bo idzie ku końcowi ,ale jednak jeszcze..idzie długo bo po pracy robimy a juz od środy dzieci w domu to wiesz jak jest...
ale koniec widać -do soboty powinno być skończona:sorry2:
cieszę się ,że w pracy dajesz radę ..a dzieci z tata na pewno sa szczęśliwe :)


Lilith
juz cc :szok: ja się zapytuję kiedy to wzięło i zleciało :-p
czekam na fotki pokoju synka :)
i przyjemności na porodówce :tak::-)


Sol
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za zdolnośc kredytową znajomej :))


Bibinka
grzej doopkę do czwartku:) przyjemności kochana i resetu życzę !


Paula
a Ty ile bedziesz wypoczywać ????????:-D



moje krasnale dziś zaczęły półkolonię sportową ..
fryzjera na urlopie a ja ten tydzień jeszcze klientki mam...
nad morze ruszamy 4 sierpnia :-)



zostawiam colę z lodem :-D
 
Lilith - firma transportowa do przewozu naszych rzeczy do UK. I zabiorą zwierzaki ze sobą :) Jeju - to już w czwartek? Trzymam kciuki :)

mama - dziękuję, przydały się, zdolność kredytową mają, w środę mają zanieść papiery do banku żeby wydał decyzję o kredycie i choć w lipcu się nie wyrobimy, to w sierpniu jeszcze zdążymy :) Więc jak złożą to jeszcze czekamy 2 tygodnie na decyzję banku o przyznaniu kredytu - wtedy będzie biba :)


Upaaaaaałłłł :/ Jestem zwierzę ciepłolubne ale nie lubię jak jest aż tak parno że człowiek ma wrażenie że pływa w powietrzu :p
 
hej hej

my żyjemy, dosyć intensywnie na wczasach u dziadków, dzieci rządzą ile wlezie, ja doprowadzam swoich własnych rodziców do nerwicy bo się nudzę i zabrałam się za malowanie drewnianej werandy jak i za sprzątanie im strychu, tylko to drugie muszę robić jak mamy nie ma w domy bo z niej taki typ zbieracza i naprawdę ma aż tego za dużo;))
ubiegły weekend spędziliśmy u znajomych w berlinie a ten grillowo-jeziorowo;))
małż powrócił na łono pracy a ja z dzieciakami szalejemy dalej, tak chyba do 10sierpnia :-)

Lilith to już????????????????????????? oby wszystko poszło super i czekam na chociaż malusieńką fotkę maluszka:-)

Sol to też już??????????????????? to będę trzymać teraz kciuki oby transport poszedł ok, aklimatyzacja tam na miejscu oraz aby ta para dostała ten kredyt, bo z bankami różnie jest

yyyyyyy to by było na tyle, postaram się częściej doglądać, pozdrawiam!!!
 
Dzisiaj dostaliśmy dwa telefony:
1. Babcia M. jest w stanie krytycznym w szpialu. o 10 teściowa podjechała po M. przejechali 200m i ... strzeliła im linka od sprzęgła - już naprawione, jadą jutro.
2. Zdecydowali się i: "Strasznie mi przykro ale jednak kupimy od was to mieszkanie" - kocham jej poczucie humoru - dobrą minutę kminiłam co ona właśnie powiedziała XD Biorą w swoim banku i przyznanie kredytu to formalność w ich przypadku. Więc przeprowadzka z tego mieszkania z 30 lipca przełożona na 11 sierpnia :) Zdążymy przed weselem z papierkami i kasą więc :) Jupiiiiiiiiiiiii

Ogólnie małż puścił właśnie totka
 
mama - ja też się strasznie cieszę :) Już mam prawie wszystkie papiery do notariusza. Dzisiaj rzeczoznawca (nie wiem po cholere ale niechaj tak będzie) i dzisiaj podpisujemy przedwstępną, daję im papiery do banku i dzisiaj lecą do banku załatwiać :) Łaaaaaaaa jestem happy strasznie - właśnie skończyłam ogarniać mieszkanie :p

W totka nawet 3 nie trafiliśmy :p No cóż, lepsze że sprzedaliśmy mieszkanie, choć z 6 bym się bardziej chyba ucieszyła :p
 
Mam trochu pietra.. Wspomnienia z Pl chyba.. Udalo sie Wszystko porobic, ale dopiero klaplam.. Od razu do wyrka, jestem b.zmeczona. Cc jutro po 11 :-)
 
hej ja na szybko..


Lilith
jestem z Tobą i trzymam za rękę!! wszystko będzie dobrze:tak:
jeszcze kilka godz.i utulisz Dexterka ;*


Sol
idziesz jak burza. a w UK macie juz mieszkanko??


u nas popadało i zimno-18 stopni..
 
reklama
Lilith jak tam moge juz gratulować :) pokaz nam Dexterka jak bedziesz sie juz czuła na siłach :)
sol super, że wreszcie u was pozytywnie coś do przodu idzie... :)
mama ja tak już chata ogarnieta, remonty pokonczone? Zdjecia zapodaj jak juz masz finish :)
wisienka bibinka paulina :) pozdrawiam serdecznie

miłego dnia wszystkim
 
Do góry