reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

EWelina no może coś w tym jest ;-) ona tak cały czas na szczęście nie tłucze dzieci - czasem wydaje mi sie że jak jej zęby dokuczają albo jest już zmęczona to wtedy szaleje (czemu ma cierpieć sama hahahahaaa). No i od wczoraj zaczeła coraz wiecej chodzić już pół pokoju sama przejdzie wiec zaczyna się ;-)

Jos no to faktycznie masz dużo na głowie i dobrze że masz taką dobrą sąsiadke że zmieniła plany ;-) najważniejsze że dajesz jakoś rade i jak będziesz miała chwil;e to zaglądaj ;-)

Sol u faceta czas po jęcie względne mój jak mówi że będzie za 30min to poprawiam go że pewno za 1h niech nie ściemnia a i tak wiem ze zajmie mu to 2H także norma


Mama jak tam wszystkie studnióweczki wystrojone????????? haaaaaaaaaa studniówka pamiętacie to jeszcze??????????? kiedyś tez miałyśmy ahahahahahhahahaaahahahaha
mama powiedz mi boś ty specjalistka w tym tyg porobiły mi sie na czole takie ropne wypryski i bolą , jak sie ich pozbyć ?? bo na za tydzień mam zaplanowane spotkanie z koleżankami ze studiów no i chciała bym jakoś wyglądać - mama moja mówi że przemarzłam i dlatego mnie wysadziło ???????????????
 
reklama
dobry

Sol mam nadzieję że obeszło się bez siekiery i topora....:-D, ja zawsze 'uwielbiam' jak mąż dzwoni z pracy albo ja do niego dzwonię i słyszę że zaraz wychodzi, godzinę później mnie już nosi, bo oczywiście czasem go jeszcze nie ma:-D


u nas dziś straszna mgła i cholerstwo podnieść się nie chce, Daniel w nocy znów krwawił, idę w poniedziałek do lekarza na kontrol, we wtorek mają w przedszkolu dzień babci i dziadka, wystawiają jasełka a on jest królem, do tego przedszkolanki wymyśliły że mam zrobić ciasto....tylko nikt się mnie nie spytał, a piekarnik mam gazowy, który gaśnie podczas pieczenia, tadammmmmmmm!!!!! zrobię 3 bit na zimno i niech się bujają....wiem że straszna jestem:-D, moi rodzice mają przyjechać na imprezę do przedszkola i jeśli młody nie będzie gorączkował, to wrzucę go im do auta razem z ciastem, niech pojadą na przedstawienie, potem go przywiozą i już, mam cichą nadzieję że nic mu się od tego nie stanie....

obiadek zjedzony, Maja była z tatą na basenie, mała niczego się nie boi i uciekała mężowi na zjeżdżalni, a to że wpadła potem pod wodę jej w ogóle nie przestraszyło......to na pewno ma po tatusiu:-D no i kolor oczu:-D

miłej soboty koleżanki!!!

Mama pochwal się potem nową kanapą:-)
 
paulina - obyło się :) dawaj przepis na 3-bita na pw :) zawsze chciałam spróbować ale nie mogłam znaleźć sprawdzonego przepisu :) ostatnio zrobiłam sernik na zimno ale w wersji mascarpone ze spodem ze zmielonych biszkoptów zmielonych z mascarpone - pyszotka :)


No i dupcia - zleceń nie mam, kasy nie mam, sznura też :(
 
jestem wieczorkiem ..


Ewelinkaaa
no jak Ty nie ogarniasz to ....świat się kończy :-D:-D i aż tyle mówisz masz na głowie ,że wiecej niż włosów:szok: to nie zazdroszczę :sorry2:


Ewcia
a czego to Ewelinka gratuluje-jeśli to nie tajemnica to napisz i nam :sorry2:


Maran
panujesz?? czy poległaś :blink:


Jos
wlatuj choćby raz na kilka dni ,ale wlatuj:tak::tak::tak::tak:


Marylka
przejdź się do gab.kos.i zapytaj czy możesz zrobić sam darsonval-dużo kosmetyczek na to w swoijej ofercie-to jest urządzenie na prąd-wkłada szklaną końcówkę w kształcie grzybka,ustawia natężenie i "jeździ" po buźce-ja mam to za 20 zł(10 min to trwa) działa tak ,że zasusza sufka od "korzenia" i po kilku dniach od darsonvalu nie ma po nich śladu...sporo gimnazjalistów na to przychodzi z trądzikiem..możesz też kupić w aptece Borasol( płyn w szklanej buteleczce) i przemywać ,ale nie przesadź bo to mocno wysusza..
przyjemności na spotkaniu :))


Sol
&&& za zlecenia !!!!!!!


Paula
co to z tym krwawieniem u Daniela-masakra ....



ja po pracy zabrałam rodzinkę na zakupy-sama też zdobycze mam -2 bluzeczki,pasek,2 spódniczki i peeling:-p pracuje???pracuje-to mam ..
później zaliczyliśmy mc donalda...i to był błąd :-Dledwo się do auta dokulałam .
a w ogóle to jestem szczęśliwa bo zeszłam do rozmiaru 36 i nadal się trzymam-jakże miło się kupuje w takim rozmiarze.już myślałam ,że mi to nie grozi w końcu 35 lat na liczniku...jeryy jak ten czas goni:nerd:



no nic-ide wywalić nogi na kanapę ,za chwilę dzieci trza kąpać ..


Marylka
tak-wszystkie panienki na studniówke wyszykowane,ich mamy też :tak:pozostałe zabiegi zrobione-kudełki na bikini powyrywane.
a Ty ??? uzbierałaś na faktury???



ściskam ;)
 
Paulina pewno jak mały sie bedzie dobrze czuc to na samo przedstawienie mozesz go z dziadkami puscic, ja na mikołajki sama zapisałam sie ze przyniose ciasto a potem czasu brakło to kupiłam taka jestem artystka
Mama dzieki za info napewno skorzystam , faktury ?? Hymmm troche zakrecilam ale nzjwazniejsze mam zaplacone od pon nowe do placenia :-) . To zes poszalala na zakupach ale pewno nalezy sie cos od zycia. Ja juz sie nie moge doczekac soboty i moich babeczek szalonych :-)
Jakby mnie jutro nie było to udanej nedzieli :-)
 
obejrzeliśmy z dziećmi bajkę turbo, pochrupaliśmy popcorn, przytuliłam małą w łóżku i od razu zasnęła, nie dziwota, nie śpi w dzień od środy a dziś miała jeszcze wrażenia na basenie...Daniel jeszcze dosypia z tatą

Mama mamy skierowanie do laryngologa odnośnie tych krwotoków, zobaczymy co powie, niby u nas w szpitalu jest świetna kobitka, muszę jej się spytać też o ten 3 migdał, bo jeden z laryngologów powiedział mi że jest powiększony ale nie strasznie, ewentualnie można do zabiegu, do rozważenia z pediatrą...Daniel dosyć często łapie infekcje gardła, które bardzo szybko się rozwijają, jednego dnia katar, a na drugi dzień gorączka i gardło zawalone, no i to zgrzytanie zębami w nocy, brrrrrrr (pasożyty z przedszkola wykluczone badaniami). poza tym niepokoi mnie też jego słuch ostatnio, nie to że złośliwie mnie nie słyszy ale często muszę powtarzać coś do niego, czytałam że niby 3 migdał może blokować trąbkę słuchową i stąd niedosłuch u dziecka, no cóż zobaczymy
u mojego małża w rodzinie też był przypadek chłopca który często miał krwotoki ale jakoś mu przeszło, liczę na cud genetyczny:-)

a teraz bye bye, zmykam na winko i film z mężem!!!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
paulina - dzięki za przepis, a co do trzeciego migdała - usuwajcie jak ma takie infekcje - nie ma co dziecka męczyć. Ja widzę jak Karoli ulżyło po pierwszym zabiegu a potem po drugim - dziecko nie do poznania. Skończyły się długoterminowe infekcje, chrapanie w nocy, sińce pod oczami - dziecko mi odżyło. Tylko nie decydujcie się na tzw. pętelkę (w znieczuleniu miejscowym) - najlepiej laserem bo najmniej skutków ubocznych, najszybciej dziecko dochodzi do siebie i jest najbezpieczniejsze. My teraz jeździmy do Pruszkowa do pani laryngolog - operowała za drugim razem Karolę i jestem z niej mega zadowolona.

Spadam dzieciaki do wyrek położyć.
Miłej nocki :)
 
reklama
hejka

Marylka
ten darsonval działa też antybakteryjnie bo w czasie zabiegu wytwarza sie ozon..poszukaj w poniedziałek to do soboty będziesz pikna ;))


Paula
&&&&&&&&&&&&&& za decyzję co z tym migdałem zrobić ..też słyszałam ,że może powodować problem ze słuchem ..






miałam plan-pośpie do 9.oo:sorry2:
plan wziął w łeb bo jak się nastawię ,że mogę dłużej spać to nagle nie potrzebuję :nerd:a jutro jak trzeba o 6.30 wstać to będę narzekać czemu w ndz.nie pospałam ..
ehhh my kobiety :baffled:
jestem po prysznicu,śniadanko zjedzone,teraz kawa i co ?????????????jeszcze ciemno a ja już na girach ---> foch


miłej niedzieli :)
 
Do góry