reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Witam,

Paulina, to i może ja poproszę o przepis :sorry2:

Mama, my tak mamy hahaha :-D
A co mi Ewelinka gratulowała? Żadna tajemnica, w piątek miałam ust genetyczne. Maluszek zbadany wzdłuż i w szerz. Wszystko w jak najlepszym porządku. Do tego i torbiel i krwiak się zmniejszyły :tak:


Ale mam ochotę na jakieś ciasto, ale nie swoje hahaha bo co zrobię, to nie ma komu jeść :baffled:


Milej niedzieli!
 
reklama
Ewcia już ci wysłałam przepis od Paulinki :)

Paulinka - trzeci migdał może blokować kanały słuchowe i młody może mieć niedosłuch - Kaja tak miała właśnie i pogarszało jej się z mową przez to :(

Szukam tłumacza przysięgłego i znaleźć nie mogę XD Na angielski - zna któraś?
Siedzę i kombinuję coś na obiad... i wymyślić nie mogę :( Za dużo pomysłów i ciężko wybrać :(
 
witam się egen :-D

Ewcia
no to git wieści ,że się wszystko dobrze pozmniejszało,powchłaniało a dzidziolek zdrowo rośnie-cieszę się :)


Paulina
hahahaaa...aż u mnie słychac jak mąż wyzywa :-D


Sol
ja z tłumaczami nie miałam do czynienia-nie pomogę.
u mnie na obiad kasza,buraczki i bitki w pyyysznym chrzanowym sosie :-p



pozdrówka..
 
czesc
a ja siedze z piwkiem ;) dzieci najedzone już po kolacji ogladaja Dore, zaraz je wykąpie I wieczór z mężem pewnie przy jakimś filmie bo już mi zapowiadał ;) a jutro od nowa kołowrotek :)
czytam Was codziennie ale nie mam weny na pisanie, jakas taka jestem do niczego, bez mocy :)


pozdrawiam I miłego rodzinnego wieczoru życze :* buziole
 
witam się z rana..
u nas-makabra!!!!
od nocy pada marznący deszcz ze śniegiem ..rano mąż skrobał auto ,ale od razu zamarzało .
wstałam i stwierdziłam ,że nie ma co się ruszać z domu i dzieci dziś mają wolne-zaraz siadamy robić lekcje.

taka pogoda jak jest teraz to najgorsza z możliwych :blink::baffled:
szczerze współczuję wszystkim kierowcom ..


Maran
przesyłam Ci mooooc ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~-----> :-D
doleciało?
 
dobry

Mama mam tą samą pogodę ale się zastanawiam czy nie wyjść na mały spacer, musiałabym skoczyć do lidla a mam z 400m do niego....mocno zimno jest?????

i mamy postęp, od wczoraj żadnych krwotoków, katar się zmniejszył a apetyt nasz syn ma podwójny, wczoraj nie mogliśmy z mężem uwierzyć ile on zjadł, czyli nam zdrowieje chłopak:-)
 
Paula
zimno nie jest -3 raptem ,ale wieje i pada deszcz a w zasadzi taki drobny grad..
jak masz tak blisko to pewnie skocz..ja po prostu w taką pogodę jak nie muszę to do auta nie wsiadam ..a na nogach da się iść choć miło nie jest w taką pogodę :sorry2:

super,że krwotoki ustąpiły!!
 
reklama
Do góry