reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Paula
dzięki :)) no my mamy kawałek ogródka i niedaleko lasek więc nasz koń :-D ma gdzie latać ..na ostatnim zdjęciu jest z moja Zu :-)On jest za dziećmi a Oni na Nim...jest z nami 2 lata ponad a jakby był tydzień ..
 
reklama
no właśnie, śliczna ta Twoja córcia:-)
my mamy kota, który jest z nami 4 mies., a też mamy uczucie jakbyśmy dopiero go przywieźli do domu, taką małą miauczącą kulkeczkę:-D

zmykam na film z mężem, kolorowych!!!!
 
Dzięki dziewczyny. Jak to dobrze że każdy dzień się kończy XD
Przepraszam - jestem po 3 kieliszku własno-pędzonej sake i jestem wesoła jak nigdy XD

Miłego weekendu XD
 
Alez fajnie Was widziec Babeczki :)
Mama moje dziewczyny rosna i fajnie sie juz bawia i dogaduja choc nie powiem, ze zawsze sa zgodne, Ala w tym roku zaczela szkole i jsst zadowolona, dobrze sobie radzi... nie gada jeszcze plynnie, ale prace domowe uwielbia... a Maja od niej uczy sie bardzo duzo wiec jej nieporownywalniw latwiej wszystko idzie ogolnie jestem bardzo zadowolona... czasem mysle o malym synku ale nie mam odwagi, boje sie ze finansowo bym nie dala rady, ale pewnie gdyby byl to bym sie cieszyla i bysmy dali rade, ale boje sie starac o 3 cie dziecko i najlepiej by bylo gdyby samo sie trafilo ;) ale z wpadka to nie latwe jak sie wie kiedy jest owu i sni plodne...

PozdrawiM serdwcznie fajnie ze sie odezwalysie
 
No to kochana teraz masz co uwieczniać, by pamiątka została :-D wielkie gratulację, rośnie CI pannica, już coraz bardziej zaradna ani się obejrzysz a już CI będzie latać między nogami :-D
Jeszcze w tajemnicy wzięłam mężowi golarkę. Kiedyś miał już podobną ale swoje przeszła a później to wiadomo, żal kasy etc. Na pewno się chłopina ucieszy, należy mu się za te wszystkie starania :tak:
Powiem Wam, że mnie bardziej cieszy to, jak raz na ruski rok mogę komuś sprawić fajowy prezent niż jak sama coś mam dla siebie coś kupić, wtedy mi żal i szkoda każdego grosza..:tak:

Co do chodzenia, moja chodziła w wieku 7 miesięcy., ludzie jak ja na polu widzieli to się za głowe łapali a ja ubaw miałam. Ale to nie było takie wesołe, bo ona głupiutka wtedy była i nie było łatwo..
łał 7 m-cy szybko faktycznie u mnie Bartek miał 10 m-cy jak zaczoł chodzić i widze że Gosieńka też w domku nie chce sama chodzić tylko za rączke ale nie ma co naciskać jednak myśle że w tym m-cu pujdzie sama już na dobre ;-)

a jaka z niej artystka nawet w przedszkolu prubuje szantażu na paniach jak ją prowadzają jest ok ale jak chcą posadzić na dywanie bo musza podejść do innego dziecka to sie wygina i krzyczy na nie - mała histeryczka mi rośnie sie obawiam ale nic przezyjemy
a jak sie cieszy to macha łapkami i tak wchodze Gosia stoi przy kuchence z sosjerką i nie patrzy że chłopczyk obok stoi i znią "gotuje" po prostu z radości nawaliła mu sosjerka po głowie - ehhhhhh mój mały brutal ;-)

Maran ja myślałam że Ty wiesz o wątku ;-) no i mam nadzieje że tez napisze że moje sie dogadują bo puki co róznie ;-)

wczoraj pytam małego czy idziemy na basen (dostali kółka do pływania) tak idziemy i weźmiemy maske do pływania i kółko i Gosi kółko i ja jej będe je zabierał - ehhhhhhhhhhhhh szczery do bólu


Kochane pobudka bo mam już 30 min pracy za soba a nawet smoka nie sprzedałam zaciskac kciukory ;-)

Mama fajnie że u Ciebie tez nie najgorszy był dzien ;-)
 
heja z poranna kawa :)

maran !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKk :) ile czasu !!!!:-) super ze wpadlas!!!!!!! :) :) :)

mama: zwabila smnie tymi wyprzedazami..hehe..nie zapomnialas... czylmi za niezlego zakupoholika musialam uchodzic ;) hehehe
moge tylko powiedziec : w tej wkestii nic sie nie zmienilo... :-p:-D:zawstydzona/y::-D
dzis pierwsze internetowe zakupy juz za mna ... :szok::-D ale mam wytlumaczenie ( jak zawsze hyhy) : TO DLA DZIECI !

a piesek piekny ! a zuza jeszcze piekniejsza skosnooka :**************************************************************************
 
Jos haha ja też dziś juz dokonałam pierwszego zakupu , ale dla siebie tym razem - buty ale też mam wytłumaczenie przeciez nie mam w czym chodzi hahahahahhahaaaaaaaaaa
 
reklama
jestem po pracy..
pomalowałam pazurki,twarze i henny wykonałam ..
obiad zjadłam -mąż placków ziemniaczanych nasmażył :-p


Jos
dzięki ...no własnie każdy mówi,że Zu skośnooka :-D vel chinka :-D
gratki zakupu z rana:-p:-pod razu dzień lepszy nie ??:-D:-D


Marylka
aahahahahahaa dobry jest Bartek hahahaaa-i co zabierał Gosi koło??


Maran
&&&&&&&&&&& za wpadkowego synka :-p


Sol
wypiłaś już to wlatuj pogadać :-)


Ewelinka
jak się czujesz-lepiej czy bardziej Cię rozłożyło?


Paula???????????



potrzebującym mogę wysłać słonko:rofl2:
 
Do góry