reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Hello!
pogoda do bani,jak to w długi weekend:baffled:.ale to nic i tak odpoczywam! moja Ala ma dziś imieninki,właśnie ogląda Akademię Pana Kleksa:-)

mama przykro mi z powodu taty:-(.oby 16 lipca nie było gorszych wiadomości &&&&&&&&&&&&!
to dziś troszkę sobie odsapniesz od pracy i poczujesz,że masz weekend!

wisienka jak tam projekt,skończony???

sol powodzenia i oby wszystko się ułożyło po Waszej myśli:tak:

miłego dnia!!!!!!
 
Wisieńka dzięki ..
no jest niefajnie....tata praktycznie wiekszość wizyty był nieobecny myślami..

Bibinka
no dzis odsapnę-zgadza się ..od godziny jestem w domku ..zaraz jedziemy do centrum ogrodniczego a potem na lody z dziećmi..

ostatnim klientem był pan na woskowanie pleców,rąk i ...pach :-) był dzielny :-p

jak z autem ??
 
Bibinka
my nie mamy długiego weekendu. Wszystkiego naj dla Ali. Skończyłam wczoraj. Dwie noce zarwane
Mama
współczuję stanu taty. Po co jedziecie do ogrodniczego?
My po obiedzie. Pomidorowa , gulasz ziemniaki i młoda kiszona. Zaraz jedziemy na działkę zeby dzieciaki się wybiegaly
 
mama to faktycznie pan był dzielny:szok::-D.co tam w ogrodniczym za zakupy robicie???z autem cisza,dziś miał koła zdejmować i hamulce sprawdzać.pewnie do środy będziemy musieli kombinować,o kasie nie wspomnę...smacznych lodów!

wisienka cieszę się,że projekt zrobiony!dziękuję w imieniu Ali:tak:.u nas pogoda do kitu,więc nawet ze spaceru nici.chyba pojedziemy dziś do moich rodziców,w pn dzień taty:-)
 
Witam
U nas dziś wieje mało głowy nie utwór. Dzieciaki w domu niewylatane. Zaraz idziemy z nimi na łono natury na Spacer. Chyba nad jezioro. Co tam u was. Niedzielna cisza
 
Hej.
my wróciliśmy od rodziców,pysznie było:-).dziś na obiadek był łosoś z grilla,mniammm!
zrobiłam obiad na jutro,ogarnełam domek i odpoczywam,bo @ mnie nawiedziła.

wisienka jak tam po spacerku?

mama odpoczęłaś:-)?
 
jestem i ja ..

Wisieńka
przyjemnego spaceru :) u nas nie wiało ,ale co chwilę urwanie chmury było i wtedy tak gibało ,że :szok:


Bibinka
fotki Ci wysłałam to wiesz co nabyłam :-)
paczę na niego i oko się cieszy :tak:
fajnie,że rodzinna ndz.udana i faktycznie-rybki z grilla to jest to ;)

no i &&&&&&&&&&&& żeby mechanik miał litość wystawiając rachunek :baffled:


Sol
powodzenia gdzie tam wyjeżdżasz -niech sie uda :tak:


dobrego wieczoru..
 
Miłego dnia wszystkim życzę:-)

tak się rozleniwiłam przez 4 dni,że zwlec z łóżka mi się nie chciało:-p.teraz śniadanko,ogarnąć domek i do pracy.

mama coś mi się wydaje,że litości nie będzie:no:.już ostatnio Ci pisałam ile na auta wydaliśmy,także uszami mi wychodzi...
 
reklama
hej kobietki ..

Bibinka
wiem ..kurna -mój mechanik też nie miał litości ;/
trzymaj się ..nie ma wyjścia.


ja zaraz rozwieszam pranie-ma dziś nie padać więc licze ,że wyschnie.

odbieram dzieci o 12.20 i jedziemy z dz.do Ikei-potrzebuję 2 stołki barowe,bieżniki na ławę i stów i kilka innych drobiazgów.


kurcze mać jak zimno ..pozdrawiam i niech dzień miło upłynie :tak:
 
Do góry