reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Witam rankiem. Ja już po zakupach. Byliśmy w Lidlu , warzywniaku, Rosjanie i Brico . Kupismy żywice i klej montażowy bo Toś wyrwał nam drzwi podwieszane typu panel z szafy w przedpokoju i trzeba to naprawić. Zaraz, nastawie obiadek i siadam do maszyny skończyć pościel
Bibinka kochana my ostatnio 1200 na same części na szczęście tato nam wymienił. A ty kochana zaraz wakacje. Ostatnia prosta. A jak z domem ?
Mama
O ja też chcę zobaczyć co pokupilicie. My dziś wybieralismy farby. Od początku lipca remont i zamiana pokoi dzieciakom.
 
reklama
Wisieńka
:-) Tobie wysłałam te same fotki co Bibince ;-)
ale Antoś ma siłę !!! hahahaaa.
my byliśmy wczoraj w leroy wybrać panele-za tydzień zmieniamy na dole -chcę salon i kuchnię w panelach zrobić ..wybraliśmy też blat na barek.

mam nadzieję ,że kupię dziś te krzesła barowe bo w leroy są ,ale kurna obrotowe i nie można tego zablokować ..nie chcę ,żeby się dzieci na takiej wysokości kręciły bo zęby powybijają sobie ..

zarezerwowałam właśnie w Ustroniu morskim wakacje-od 5 do 10 sierpnia-ostatni termin tak gdzie chcieliśmy wiec nie ma co grymasić ..będzie tam też moja siostra z rodzinką więc będzie git :-)


Wisieńka
my też niecały m-cą temu 1200 płacilismy u mechanika-bolaaaało ;/;/

przyjemności we wprowadzaniu zmian w domku ;)
 
ja już po zakupach-wszystko kupione..w drodze powrotnej męża odebrałam i już po obiedzie jesteśmy.

kończę kawę i jadę z psem do szczepienia .


miłego popołudnia-u nas słonko wyszło..
 
My też już wszyscy w domku,logistyka zadziałała z jednym samochodem:-p.słonko przebija się przez chmurki,ale wieje,że hej!

mama widzę,że przemiana salonu pełną parą:tak:,wreszcie wymienisz panele,pewnie jasne zamówiliście? fajnie,że kwaterki zamówione,odpoczniecie rodzinnie.zazdroszczę,że blisko do morza macie:tak:

wisienka niezły agent z Antosia:-D.jak dzieciaczkom pokoje zamieniacie?na temat sprzedaży domu nie mam słów,doopa blada:-(.co do pracy,to fakt-ostatnia prosta,ale i tak będą mnie ciągać to tu, to tam.
 
Witam wieczorem
Bibinka
Maciek się wyprowadził więc Antek będzie w pokoju Mili a Mila idzie do Maćka. Lepiej będą pasować meble. Szkoda że nie macie kupca. Może po wakacjach coś się znajdzie
Mama
Jakie panele ? Mi się podobają takie jasne spadające w szary. Nie pamiętam nazwy.
A ja okna pomylam. Pozmienialam pościel. Potem spacer nad jeziorko i już w domku dzieci pokapane. P pojechał do pracy ja ich poloze i siadam w końcu szyć bo koleżanka wpadła na kawę i nic nie poszyla
 
Wisieńka
hahaha...my to jednak podobny gust mamy-takie wpadające w szary wybraliśmy :-)
powodzenia w przemeblowywaniu dzieci-potem pikczery proszę :tak:


Bibinka
nadal &&&&&&&&& za sprzedaż !!
jak już położymy panele to wyślę fotkę tych co mamy i tych co będą :tak:sama jestem ciekawa różnicy ..
a tymczasem T.złożył krzesła barowe a ja zrobiłam sobie hybrydę na stopach.


nasze śpią a ja przy a ja przy herbacie z pyszną ciepłą bagietką :)
 
bibinka - trzymam kciuki za sprzedaż :)

Wisienka - no niestety takie życie jest francowate i niesprawiedliwe :( I zazwyczaj jak się coś sypie to lawiną :(


My dzisiaj załatwiliśmy bank i agencję nieruchomości, jutro przemeldowanie i zdjęcia do dowodów, w środę przychodzą z agencji i muszę zanieść o dowody papierki, czwartek Karolina na zakończenie roku szkolnego a w piątek ja spędzam dzień na zamykaniu firmy i wyrabianiu prawka na nowy adres (i nazwisko bo od 7 lat mi się nie chciało zmienić :p ) a potem czekamy na dowody i ruszamy ze wszystkim. Odeśpię w sobotę i niedzielę XD
 
dobry;))

gdzie to lato ja się pytam?????
byliśmy u rodziców na weekend ale dużo dzieci nie skorzystały na podwórku bo albo było super zimno albo padało...za to zrobiłam z siostrą zakupy w ikea do jej pokoju, zostało jeszcze tylko malowanie i pokój będzie jak nowy:-)

dziś zakończenie roku u nas w przedszkolu więc zasiadłam przelotem przed lapkiem;)

Sol u Ciebie pełne wariactwo jak widzę:-D, odważni jesteście, my mimo propozycji pracy tam, nie jesteśmy w stanie się zdecydować na wyjazd....może tylko na razie, zobaczymy w przyszłości;))

lecę kończyć zupkę i muszę poprasować jeszcze przed wyjściem, do usłyszenia wieczorem!!
 
reklama
Do góry