reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
mama - na sali gimnastycznej było bo to dla trzech klas pierwszych - podanie podręczników i takie pierdoły więc na ławkach - 15 min i po krzyku :)

paulina - mogę oddać swój, tak mnie po dzisiejszym kość ogonowa boli że kosmos, a małż ma ze mnie polewkę bo co siadam to jest "ałaaaa, ał, ał, ał" XD Ale ogólnie to mnie koleżanka namówiła na rowery, sama bym pewnie tyłka nie ruszyła :p

maran - nikt chyba nie lubi urzędów, szczególnie jak musisz coś pilnie załatwić :p jak tam twoje skarbiki??

Wisienka - fajny ogródek, też chcę taki :-) Może na obczyźnie się uda :-)


Spadam się kłaść wreszcie bo głupio tak po nocach, choć to ja wstaję co rano a nie małż. Siedzi w domu od kilku dni i ani razu nie wstał żeby dzieci zaprowadzić, a tak się odgrażał że będzie je zaprowadzał żebym wreszcie choć trochę odsapnęła... tiaaaaa.... jakby faceci zaczęli dotrzymywać słowa to bym chyba do Częstochowy na kolanach poszła :-p
 
100_6686.jpg

dzień dobry;)))))
 

Załączniki

  • 100_6686.jpg
    100_6686.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 23
Witam
Sol
Maciek jest w Czestochowie :p. A maż czemu w domnu. Non ostatnio wiecej w pracy niz w domu
Mama
Piękny stół i krzesła i komoda. A dzieci to się wybawia na trampolinie! Jak u ciebie wszystko porosło. A Róża sztamowa ci się trzyma ?
Paulinka
Piękna panna ci wyrosła

Ja już domek ogarnięty na obiad kalafiorowa z młodych warzyw i indyjskie pulpeciki w sosie kokosowo pomidorowym z kaszą jaglaną. Tosiu śpi a tu zaraz trzeba po Mile jechac
 
Wisienko - a w domu bo musi wykorzystać zaległy urlop skoro pracuje tylko do 1 lipca :( Więc mi się pałęta pod nogami, on w ogóle nie przyzwyczajony do pracy w domu więc mi tylko przeszkadza :/


Spadam sprzątać bo dzisiaj koleżanka wpada na piwko :/ Jakoś nie mam weny z nikim się spotykać ale nie widziałyśmy się w pi i jeszcze trochę więc trzeba się zebrać w sobie :p
 
Hello!
ja dziś padnięta i bez nastroju:baffled:...

wisienka super,że tu jesteś:-).piękną masz działeczkę i jak dużo miejsca!dzieciaki mają gdzie biegać:tak:.

mama jak tam po pracy???u Ciebie równie pięknie i zielono,no i jeszcze raz pochwalę cudne mebelki:tak:

paula super masz córę:tak:

sol miłego pifffkowania dzisiaj:tak:.4 h na rowerze-przyszalałaś:-p.


zmykam i życzę kolorowych!
 
Sol
dlaczego tylko do 1? Sorki nie w temacie jestem :what:

Bibinka
Jak miło cię widzieć ? Co u ciebie ? Ja lada moment do pracy wracam. Wiesz jak się z tym czuje! A dzialeczka sporą 6 arów.
 
bibinka, no nie wypaliło pifkowanie :(

Wisienka - nowa reforma w służbie zdrowia i M. z dniem 1 lipca jest bezrobotnym. Ogólnie lipa straszna. Dlatego chcieliśmy się przenieść. Najpierw myśleliśmy o Wrocku, ale ostatecznie chcemy opuścić ten posrany kraj. Jutro zadzwonię to Ci wszystko opowiem.


Idę siłowo ułożyć Emilkę do wyrka bo głupielok myśli że jej na rękach pozwolę spać :/
 
Paula ale super Twoja córcia wygląda :-D

U mnie robota pełną parą o dziwo, już myślałam, że się chłop nie zrehabilituję. Tak czy siak roboty całą masa, nie tylko w domu ale ogólnie, w piątek/sobote zaczynam prać rzeczy małego. Tak mi się marzyło by od 30t mieć spokój a teraz się modle by zdążyć przed cc..

Miłego dnia, ściskam Was wszystkie :-D
 
reklama
Do góry