reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

marce_la - wcale bym się nie obraziła jakbym zobaczyła pozytywny test ciążowy :-) Teraz wyczytałam na jakiejś stronie o owulacji, że: "Pozytywny wynik testu sugeruje, że owulacja może nastąpić w ciągu najbliższych trzydziestu sześciu godzin". Więc ja w ogóle nie wiem co mam o tym myśleć :szok:
 
reklama
Aka85 może i są to jak określiłaś "bzdury" ale gdybyś przeżyła to co ja każda kolejna "bzdura" która może coś zepsuć byłaby dla Ciebie istotna!
Smerfiku, rozumiem i Twoje zaniepokojenie, ale nie ma co się przejmować tym usg. Bardzo współczuję sytuacji z pierwszym dzieciątkiem. Bo to jest tragedia dla każdej matki...Ale teraz będzie dobrze i będzie zdrowa dzidziulka:-)!!!!!!!.
I nie pisałam tego ot tak sobie, tylko się tak zdenerwowałam, bo miałam już dwa usg, myśląc, ze to w ogóle nieszkodliwe i mam zal do siebie po przeczytaniu takich newsów od Was:-(. I dlatego napisałam, że to bzdura z tym usg, aby siebie pocieszyć, bo też chcę , aby moja kruszynka dobrze się rozwijała i te 2 usg nie zaszkodziły. Naprawdę, źle mnie zrozumiałaś i nie oto mi chodziło, przecież nie chciałam Ci nic przykrego napisać!
Do tego boli mnie ząb, a moje zęby mają to do siebie, że jak pójdą to na cacy. W tamtym roku miałam zapalenie okostnej. Dzwonię do swojej ginekolog, ale nie odbiera. Chcę się zapytać czy mogę iść do stomatologa wyleczyć tego zęba czy czekać aż do 3miesiaca. Bo wiadomo, że stan zapalny to nic dobrego dla dzidzi i w sumie czekać te 7tyg to za długo, bo może z czasem ropa się zrobić do tego II trymestru.
Wiem, ze są znieczulenia dla kobiet w ciąży ale czy honorowane w pierwszym miesiącu Mam już dość nie dość że te usg, to teraz ten ząb.
 
ailatan wychodzi na to, że ta Twoja owulacja jest tak samo zakręcona jak Ty :)
Aka wydaje mi się, że nie powinnas czekać z tym zębem. Tak jak piszesz stan zapalny nie jest dobry, więc lepiej do tego nie doprowadzac. Masz możliwość iść prywatnie z tym zębęm? Wtedy na pewno dostanisz odpowiednie znieczulenie.
 
Marcela, rozmawiałam przez telefon z dentystką. Mówiła, że lepiej leczyć zęby w II trymestrze, ale jak boli to nie ma co czekać. I ma specjalne znieczulenie dla kobiet w ciąży. Mówi, że stres jest dużo gorszy niż znieczulenie specjalne. In e podczas leczenia pacjentki na fotelu wydziela się ogromna ilość stresu co może powodować skurcze macicy. I lepiej wziąć znieczulenie Nie wiem, ja jestem bardzo wrażliwa na ból, i nie wiem czy wytrzymam na fotelu bez zastrzyku....Ach ten ząb, teraz tylko znowu mam stres. Póki co zapisałam się do niej na pn. Ona przyjmuje prywatnie, ma dobre plomby z Stanów, różne znieczulenia i w ogóle jeśli mam porównać świetny lekarz w porównaniu z niektórymi, którzy mnie leczyli.

Ailatan, był seks kiedy trzeba(czyli przed pęknięciem jajka)to i teraz popraw, nie zaszkodzi. A, i są przecież dziewczyny, które mają wyższe LH i może zostać taki poziom po owu. Trzyma kciuki!
 
marce_la - :-) Dokładnie, każdy mi mówi, że jestem zakręcona ;-)

ananaska - wezmę się jak mój J wróci z pracy :-) Chociaż nie wierzę, że jeszcze jest możliwość zajścia w ciążę. Wczoraj wieczorem też podziałaliśmy. Dziś ja nie robię kolacji, mój J sobie wkręcił, że zrobi (pierwszy raz!) penne carbonara. Już wczoraj kupił boczek, parmezan, jakieś tam jeszcze składniki i ma zamiar dziś to zrobić, zobaczymy co to wyjdzie :-D

Aka - to mnie uspokoiłaś! :) Dzięki, bo już nie wiedziałam co się dzieje :D
 
Aka sama piszesz, że to świetna lekarka. Nie denerwuj sie teraz. Idż w poniedziałek do niej, zawsze może zacząć bez znieczulenia, a jak nie będziesz dawała rady to je weźmiesz. Przeciez takie znieczulenie jest miejscowe. Poza tym na pewno dobierze Ci odpowiednie do Twojego błogosławionego stanu :) Jakby nie patrzec stres jest Ci teraz nie potrzebny.
 
ailatan mój M robi carbonare juz 4 lata...ciagle ma zamiar ..czekam i czekam :-D

zupka kalafiorowa pachnie mmm

naczytałam się że jest duże prawdobodobieństwo poczęcia dziewczynki jak sexik jest pare dni przed owulacją...syn poczety był na bank w dniu owu...zobaczymy :-) mogłaby się sprawdzić ta teoria hihi
 
ananaska - heheh :D mój J już kupił wszystko, więc na 100% dziś zrobi :D On jak coś postanowi to to robi ;-) A ja kalafiorową zupkę wczoraj robiłam :) Niedawno ją dokończyłam ;-)
Siedzę w domu na tym zwolnieniu i mi się już nudzi :/ Dobrze, że jutro po południu jadę już do rodziców ;)
 
reklama
a ja mam koniec urlopu w niedzielę a od pon szoruje do gina ...i kombinowac muszę zwolnienie...mam stres okropny jak powiadomic mojego szefa o ciąży...to gnojek po którym wszystko spływa ale się boję iść...najchetniej bym wysłała listem zaswiadczenie o ciazy i zwolnienie ale chyba nieładnie co??

choc w poprzedniej pracy tak zrobiłam ale mialam wredną szefową suke do kwadratu...i nie musiałąm się pokazywac w pracy bo to duza firma...

a tu mam prace koło domu i nie ma bata zeby mnie ktos nie zobaczył...pomocy!!!!
 
Do góry