reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
No to zrobiłam zakupy na kolejny cykl :tak:
Testy owu i ciążowe te najczulsze zamówione - a co nie będę przepłacać :-p
Trochę mi jeszcze smutno, że nie wyszło, ale pocieszam się, że i tak przecież nie chciałabym rodzić w Święta Bożego Narodzenia ;-)


Agaawa trzymam za słowo i będę Cię cstękać o te fluidki :-p:laugh2:




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
- jest bladzioch, czekamy na wyniki bety
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
- @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
15.04.2013 - Nuuuśka
16.04.2013 - Zabucha
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqaa - ja ostatnio 2 razy tak miałam, że tak dziwnie mi się @ zaczynała, że miałam najpierw śluz taki jakby lekko różowy, może trochę zabarwiony krwią. Razem będziemy kolejny cykl przechodzić i czekać, bo u mnie ovu nie ma jeszcze, a już mam przeczucia, że nic z tego nie wyjdzie w tym cyklu :-( Zresztą u mnie jeszcze 16 dni do testowania :-) Też chyba kupię testy ovu, bo nigdy nie robiłam. I zaopatrze się w końcu w jakiś nowy termometr :happy:

patanka - jak tam wyniki bety ? :)

Też już chciałabym jak Wy mieć w sobie dzieciątko :-(
 
Ja po wizycie, prawie nic widać nie było, tyci kropkę. Endometrium narośnięte, jajniki ok. Ale się uspokoiłam, na razie wszystko ok. Kazała przyjść za 2 tygodnie, wtedy coś więcej będzie widać:-) Wyznaczyła poród na 14 grudnia.
 
Ailatan, Nie wiem jak to nazwać, chyba kropka. U mnie dopiero 2 dni po okresie. I tak lekarka mówi, ze cud, że coś może widać. Zaprosiła jednak za 2 tygodnie, aby było już łądnie widać.
Agaawa, ja marudziłam, pewna, ze nie i szykowałam się na nowy cykl. Nawet tylko tempka stopniowo wzrastała, cały czase zimno mi było, więc myślałam, że po ptakach i rzuciłam termometr w kąt:-)
 
Moniquaa, ja też dzisiaj zamówiłam testy ovu i ciążowe. Dużo taniej wychodzi w internecie, duuużo taniej. Szykuję się do kolejnego cyklu. Zazdroszczę Ci, że Twój się już zaczął. Mniej czekania. Ja muszę jeszcze na okres poczekać (ciekawe, ile się spóźni?), potem bite 7 dni z poduchą w gaciach, być może potem jeszcze ze dwa z wkładką bo coś tam będę jeszcze podplamiać. Nienawidzę mojego okresu za to, że jest taki długi.
 
katherinne - to będzie teraz Twój pierwszy okres po poronieniu? Bo widzę, że 13.03. to się stało? Bo ja na pierwszą @ od zabiegu czekałam 44 dni!!! z tym, że ja poroniłam w 8 tygodniu, w sumie już 9 leciał i musieli mnie doczyścić, bo wszystko samo nie wyleciało, (chociaż większość) więc musiało tam dojść do siebie, przynajmniej tak sobie tłumaczę.
 
Ostatnia edycja:
Odebralam wynik. Wyszla beta 20 mlU/ml. Normy pisza od 1,3 tyg-2tyg ciazy = 16-156, ale nie wiem od kiedy oni to licza bo nic nie pisza aczytalam ze normy sa rozne. Dzisiaj 25 dc. Cykle ostatnio 26 dniowe. To wydaje mi sie za niska ta beta kurcze.
 
reklama
Patanka, nie sama wartość, a przyrost jest ważny. Nie wydaje mi się, żeby to było za niskie w 25dc.

Ailatan, tak, pierwszy cykl, ale po ciąży biochemicznej, więc nic się nie powinno poplątać. Taką z zabiegiem to miałam w grudniu.
 
Do góry