reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ananaska, to dobrze, że czujesz podbrzusze. Ja też w pierwszej ciąży czułam, i kłucia, i ciągnięcie, i takie ćmienie. Potem mnie piersi bolały bardzo i ciągle latałam siusiu. Ciąża się rozwijała wyśmienicie. Tylko u mnie się zrobił krwiak i zaczęły się plamienia - parę tygodni plamiłam, ale ciąża się rozwijała dobrze, serduszko biło, tętno świetne, zarodek rósł. Aż któregoś dnia nagle przeszedł ból piersi i przestałam latać siusiu. Serduszko przestało bić. Nagły brak objawów nie musi świadczyć o niczym złym, jedne przechodzą, inne przychodzą, ale u mnie akurat po prostu wiedziałam, kiedy to się stało. Natomiast to, że teraz czujesz różne rzeczy, to tylko dobry znak. Nie denerwuj się. A co jest w poniedziałek, bo zgubiłam rachubę?
 
reklama
w poniedzialek bedzie juz 4 tc pełny i laboratorium czynne.dzis nie zawracam sobie głowy.a i mam urlop w pracy tydzien ...moze dadza drugi...ale na razie nic nie gadam...bo racuje z plociuchami wrednymi babskami do potegi
 
patanka druga kreska na teście nie pojawia się bez przyczyny :)
ailatan głowa do góry! z Twoim zamiłowaniem do orzytulanek masz ogromne szanse w tym cyklu ;)
Aniołek ja też wizytuję 25.04 - trzymam &&&&&&&&&&&
Aka ja też się boję, w głowie mam milion myśli. Marzę o tym, żeby wszystko było dobrze. Mogę mieć wszystkie objawy świata, oby tylko się udało. W poprzedniej ciąży od razu zaczęłam planować tyle rzeczy, teraz nie chcę na razie planować niczego. Niech tylko kruszynka dobrze sie rozwija.
Malowanie paznokci też nie jest zabronione, natomiast trzeba uważać na środki chemiczne (jakieś czyszczące do WC, wanny, itp) - nie wolno tego wdychać - także nasi M. mają nowe zadanie w domu ;)
katherinne świat nie jest sprawidliwy, wiem - ale Ty jesteś doskonałym przykładem tego jak walczyć z tą niesprawiedliwością. Twojego nastawienie do świata powinno się uczyć w szkołach. Z resztą mi samej pomagały Twoje posty na forum. Każdy ma gorszy dzień ale wszystkie tutaj jesteśmy z Tobą i moco Cię przytulamy.
 
Marce_la, to nie jest gorszy dzień tylko po prostu niecierpliwość, po lenistwie i zapominalstwie moja największa wada. Bo ja bym już chciała Was gonić i czekać na jajeczko, a póki okres nie przyjdzie, jestem w zawieszeniu ;)

A ze szkołą - jak tylko zajdę w ciążę, urodzę i trochę odchowam, zamierzam do szkoły wrócić. Jak dostanę wychowawstwo to i optymistycznego podejścia do życia pouczę ;)
 
A jednak... stało się. Dobre przeczucie miałam pisząc poprzedniego posta :-:)-(
@ się rozkręca :wściekła/y: Dziwi mnie tylko dlaczego u diabła ten cykl był taki krótki.... Najkrótszy cykl w moim życiu :szok::szok:




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
- jest bladzioch, czekamy na wyniki bety
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
- @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
15.04.2013 - Nuuuśka
16.04.2013 - Zabucha
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqa i Katherinne musi sie udać w nastepnym cyklu nie ma innej opcji:tak:&&&& trzymam kciukasy ananasy;-);-)

zjadłam loda algidę big milka...padło mi całkiem na łep

 
Patanka - gratuluje, ale super wiadomość! No idziemy jak burza! Teraz sie juz niczym nie denerwuj, spokojnie, bez stresu, skup sie na sobie i malenstwie.

Moniquaa, Katherine ja Was będę wspierać i myśle ze nasze ciezaroweczki bedą nam wysyłać pozytywne fluidki. Damy radę - bo kto jak nie my!


A ja Wam powiem, ze tez mam ciagle kłucie w podbrzuszu. I tempka mi bardzo wzrosla dzisiaj, nie jak w poprzednim cyklu. Jakoś znowu nabralam ochoty na życie i nadziei, ze może sie udało. Kto wie? Innym marudom na forum naszym tez sie udało, choć były pewne, ze nic z tego ( taki żarcik... Hihiiii....) więc teraz czas na nasze marudzenie, a potem trzas pras i II:))


Ja jeszcze rzucilam okiem na Zabusi wykres i powiem, ze tez obiecujący jest bardzo. Trzymam kciuki.
 
reklama
Ha, ha, ha ;) Agaawa tak marudziłam strasznie! teraz Wasza kolej! I będę przyjmowała marudzenie każdej, tak jak Wy przyjmowałyście moje :) Poza tym strasznie trzymam za Was &&&&&&&&&&&& skoro mi się udało, Wam też musi!
 
Do góry