reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

tamte widze z poprzednich dni trochę juz wyparowały ale teraz ta kreska w przeciagu tych 5 minut co powinno się odczekać sie zrobiła ładna

P4120006.jpg
 

Załączniki

  • P4120006.jpg
    P4120006.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 597
reklama
Aka pd jednorazowego pomalowania paznokci nic cie sie nei stanei.mozesz malowac przy uchylonym oknie zeby nie wdychac za duzo.

ananaska a te testy jakiej czulosci? 25?
 
Aka ja nie slyszałam żeby nie mozna było malowac paznocki.Ale wiem że na poródówke się nie powinno mięc pomalowanych ,bo czesto przy jakis akcjach zagrazajacych zyciu czy cos mozna wyczytac z paznokci co sie dzieje.A teraz to maluj ile chcesz:-) ja sie zastanawiam nad pomalowaniem włosów ale ile ludzie tyle opini wiec sie wstrzymam i tylko je podetnę.

Patuśka tak to te 25 ,pink-test...patrze i na fotce nie widac ale ona naprawde jest grubsza dziś
:szok::-Dzdjecia do kitu mi wyszły

Moniqa halo co tam się dzieje???
 
Ostatnia edycja:
Ananaska, te pink testy jedynie trochę Ci ściemnieją. Ciąża jest i tylko się cieszyć:-)

Jak dodać suwaczek, bo z każdym pisaniem musiałabym go dodawać????
 
ananaska to super sluchaj masz genialny przyrost hcg ze w tak wczesnym dc ci pokazal dwie kreski.Nic tylko sie cieszyc.

aka musisz wejsc w ustawienia i w edycje sygnaturki
 
Ananaska, ja jak będę w ciąży to też na pewno będę chciała sprawdzić przyrost bety, bo mam już dwa poronienia za sobą (i żadnej donoszonej ciąży na koncie) i w ostatnim beta przyrastała źle, więc zanim ogłoszę nowinę mężowi, najpierw sprawdzę przyrost. Choć to i tak o niczym nie przesądza, w pierwszej ciąży beta na bank rosła dobrze a i tak w końcu serduszko stanęło. Ja komentowałam postawę z serii: jest blada kreska na teście, więc jest NADZIEJA (sic!, nie ciąża, tylko nadzieja), pójdę na betę żeby mi napisali czarno na białym czy jestem w ciąży, czy nie. To jest bez sensu.

Inna sprawa, że jeśli test wychodzi przed okresem czy w dniu okresu, najprawdopodobniej beta przyrasta we właściwym tempie i zupełnie nie ma się o co martwić. Mi w ciąży gdzie beta przyrastała źle test nie wychodził po terminie okresu dość długo. Niektórym kobietom sikańce nie wychodzą za wcześnie ot tak, po prostu, ale ja do tych kobiet nie należę - w pierwszej ciąży wyszedł już 4 dni przed terminem.

A ja się muszę wyżalić i poskarżyć na niesprawiedliwość tego świata. Nie dość, że nie wyszło i znowu nie będę mamą, to jeszcze jak na złość okres się spóźnia. Dziś 31 dzień cyklu i się nawet na @ nie zanosi. Jestem strasznie zła, bo to przedłuża oczekiwanie na kolejne jajeczko... Nie ma okresu - jest nadzieja? Nie, nie tym razem. Nie ma okresu - jest frustracja.
 
Ostatnia edycja:
Katherinne pierwsza euforia mineła ..strach jest wiekszy...kurde no...w dodatku jakos mnie dziwnie boli brzuch juz nie kuje a boli...zaraz oszlaje z nerwów...a do poniedziałku jajko zniose 100 razy.

a że sprawiedliwosci nie ma to wiadomo.i jak to wytłumaczyc sobie jak sie pocieszać w takiej sytuacji?? jak sie ma dość wszystkiego...przytulam Cię mocno...
 
A ze mną jakieś bardzo dziwne rzeczy się dzieją ....
Rano jakieś plamienia i tak do teraz. Raz niby są, raz niby nie. To wygląda jak śluz z domieszką krwi :szok:
Do tego temp. poleciała z prędkością światła w dół....
Chyba zepsuję Wam Kobietki statystyki, bo to raczej zapowiada @... Tylko skąd te plamienia (w życiu nie miałam) - no chyba, że to się dopiero rozkręca i dziś jeszcze przyjdzie @ w całej okazałości, ale z drugiej strony to dopiero 26dc :szok::szok::szok: Trochę dziwne - tak szybko @ :szok::szok:


Patanka -bladzioch - super :tak: Daj koniecznie znać jak tam wyniki bety :tak: Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (
w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85
- są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, czekamy na wyniki bety
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04. - sikaniec negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
16.04.2013 - Zabucha
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
reklama

Smerfna a ten duphaston daja po poronieniach na podtzrymanie zeby znowu się "coś" nie przydarzyło??

Ja dostałam duphaston (na 10 dni, po pozytywnym teście) a od wczoraj mam brać luteinę pod język. Lekarz stwierdził że luteina taniej wyjdzie, dlatego mi ja przepisał. A dostałam ją na prawidłową wydolność ciałka żółtego, gdyż podejrzewa że w poprzedniej ciąży właśnie to zaszwankowało:tak:



Patanka moje gratulacje, dużo zdrówka dla WAS!
 
Do góry