reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Dziewczyny wlasnie robilam test i wyszedl bladioch bladziocha. Dzisiaj 25 dc wiec moze jeszcze wczesnie chociaz cykle ostatnio26 dni. Chyba pojde na bete dzisiaj bo sie strasznie stresuje. Co myslicie?
 
reklama
Patanka - Jest bladzioch więc jest nadzieja:), ja dzisiaj zrobiłam jeszcze ten pink test i też kreska nie wyszła jakaś super wyraźna a jestem teoretycznie jeden dzień po terminie @.
 
Patatnka, co myślimy??? Bardzo fajna wiadomość z rana. Gratuluję ogromnie:-)!!!!! Poczekaj parę dni to powoli ściemnieje.
AniołekBB. Kup sobie BOBO test, w żółtym opakowaniu z uśmiechniętą dzidzią. Jak robiłam pierwszy raz, to była dość blada ta 2 kreska, a dziś prawie taka ciemna jak testowa. Pink test robiłam przedwczoraj i porównując z innymi testami, które robiłam tego samego dnia - wyszedł najbladziej z nich. Chyba taka uroda tego testu. Pre Test też bledziej wychodzi niż inne. Mówię, spróbuj z tym BOBO Testem, jest tani i w parę sekund jest już wszystko :-) A wiesz robiłam już 11 testów, to mam porównanie, jak na maniaczkę testowania:-):tak:
Marcela, ja tez cały czas w małym strachu, ale i radości. Jest u mnie szczęście ale i mały strach o fasolkę, aby było w porządku i rosła zdrowo. I pewnie do końca ciąży już nam tak zostanie. Ale wiem, ze będzie dobrze. Teraz musimy tylko dbać o siebie, a dzidzia będzie zdrowo się rozwijała.
AniołkuBB, u niektórych moich koleżanek nie wychodziły dużo ciemniejsze niż tetsowa na nawet po dniu potencjlanego okresu, a ciąże miały prawidłowe Ja dziś jak te dwa zrobiłam, to pre test bladszy niż BOBO tets. Ale nie biorę tego do głowy. Dziewczyno, tylko się cieszyć :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny, ale u nas to epidemia ciąży:-) Niezły wysyp.
 
Ostatnia edycja:
Byłam na becie. Wynik będzie popołudniu. Kosztowało mnie to 30 zł ale z drugiej strony za sikańca dałam 11 zł a tak to będę mieć czarno na białym wynik.:-p

Test poranny sikany robiłam o nazwie Pink u mnie bladzioch a mówicie że blado wychodzi też wam to się trochę pocieszam.

Zrobiłam też TSH bo ja tarczycowa i boję się trochę.
 
Dziewczyny, nie szalejcie z ta beta. Druga kreska na tescie swiadczy o ciazy. Nie ma znaczenia, czy jest bardzo jasna czy mniej jasna. Robienie testow codziennie i denerwowanie sie, ze kreska nie ciemnieje tez jest bez sensu. U kazdej bedzie wychodzic inaczej. To nie jest test pokazujacy ilosc i przyrost bety.
 
patanka - no to jak jest bladzioch to jest ciąża!!! :-D Daj znać od razu jak będą wyniki z bety! Wszystkie po kolei w ciąży jesteście :-) Zajebiście dziewczyny! :happy:

U mnie dziś 12 dc i tempka 36,2. W tamtym cyklu wzrost tempki miałam w 13 dc i tak zostało do @. Zobaczymy jak to będzie, ale nie wierzę, żeby mi się udało :-(
 
Nie no myślę, że jak cztery testy pokazały drugą kreske i nie mam @ to ciaża bankowo, po godzinie czasu udało mi się dodzwonić do lekarza mam termin 25,04 na 16 i mam nadzieje, że już będzie widac serduszko. :)
Katherina - Dlatego ja doszłam do wniosku, że szkoda isc na ta bete, wole te pieniażki przeznaczyć już na coś dla dzidziusia albo chociaż na lekarza,
 
No no marcowki! Gratulacje dla was wszytkich zaciazacie po kolei az wstyd wam psuc statystyke swoja osoba:baffled: :-D

A tak an powaznie to fajnie ze niektore z Was nei musza przechodzic tego co my weteranki. Staran z cyklu do cyklu. Odpoczywajcie uwazajcie na siebie bo teraz najgorszy czas przed wami niepokoju strachu. Szczesliwych 8 miesiecy :)

Pamietajcie 3 miesiace sa najbardziej ryzykowne,wiec BB ciotki uprzedzaja. Nasze BB maluszkis a najwazniejsze:)
 
hej

zrobiłam dzis znowu test...wydaje sie mi mocniejsza ta kreska albo poprostu ja już tak chce widzieć..boje sie cieszyć ...w poniedziałek zrobie betę...

Smerfna a ten duphaston daja po poronieniach na podtzrymanie zeby znowu się "coś" nie przydarzyło??
Patanka wow!!! następnej się udało!!! bociany szaleją!!!!

katherine wg mnie dobrze zrobic betę.po 2 razach robienia co 2 dzięn widzisz jak przyrasta.U mnie przyrastało nie najgorzej ale ciut mało efekt poroniłam...teraz tez chce miec klarowną sytuacje i wiedzieć czy tam sie wszystko dobrze dzieje.Oczywiscie sa rózne historie...ja tam idę w pon bo umrę chyba z nerwów a na wizytę pójdę najwczesniej w 5tc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katherinne, zgadzam się z Tobą. Ja już kasę wydałam na testy, że była by z tego dwa razy beta-no istny szał mnie ogarnął. I starczy, koniec testowania. Teraz będę tylko słuchała ginekologa, co robić, jakie badania itp. Dziś własnie idę, to zapisałam sobie na kartce pytania:-)
To prawda, szczególnie dwa testy: Pink Test i Pre Test wychodzi zawsze 2 blada niż kreska testowa.
BOBO Test jest super, szybki wynik i widać, jak z dnia na dzień te kreski ciemnieją. Też jest taki test ciążowy firmy LUX. też szybko widać róznice, szczególnie po 3 dniach.
A Dziewczyny, czy można malować paznokcie lakierem w początkach ciąży? Tak się własnie zastanawiam, bo przecież teraz wszystko się rozwija i może jak będę wdychac takie opary z lakieru to zaszkodzi? Sorrki, ze Wam tu tak marudzę.
 
Do góry