reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Zabucha, przerabane macie z ta służba zdrowia w UK. Współczuje. Ale może potem bedzie lepszy socjalny, albo inne jakieś bonusy.... No nic, jak musicie, to sikajcie, ale przez to ja sie bardziej stresuje jak nie wychodzi:)) weźcie na mnie poprawkę, pls:))
 
reklama
Żabucha dzięki za kciuki, ale ten test to raczej tak dla samego testu, by ciągle o tym nie myśleć. Chociaż, tak właściwie to ja nie wiem czy to pomogło, może na 5min :-p Wynik taki jak się spodziewałam, ale do @ jeszcze kilka dni, więc na razie jestem spokojna, w czwartek pewnie już tak kolorowo nie będzie :eek:

Agaawa jeśli chodzi o betę , to bym się przeszła, ale na razie to tak chyba jak te sikańce - lepiej poczekać... Może coś by pokazało, ale wolę już iść jak będzie po terminie @ by mieć pewność. Te sikańce to tak raczej z bezsilności, że nie można dowiedzieć się wcześniej... Poza tym te koncerny farmaceutyczne na czymś muszą zarabiać ;-)



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Cześć:)

A dziś już brzydki dzień i słońca nie ma i na termometrze tylko 2,7stopnia :/ Grubą kurtkę zakładam, co będę marzła :crazy:

Moniqaa - i zrobiłaś test? :-) Ja tak piszę, że nie zrobiłabym, a jak minie jeszcze ze 1,5 tyg to sama będę niecierpliwa :-D

Żabucha - 47 lat to sporo! Ale ja też już marzę o tym, żeby mała dzidzia z nami leżała na łóżku ;-)Nawet wczoraj mówiłam mojemu J jak już usypialiśmy, że między nami by sobie teraz dzidzia leżała :-(

Ale mi tempka spada, dziś 36,1 ! :szok: Mam nadzieje, że to przed ovu tak...
 
Ostatnia edycja:
Cześc Dziewczyny,
Znowu zimno... :(
Aka u mnie chyba z testowania nic nie będzie... dzisiaj ewidente objawy przed @ :( boli mnie głowa, brzuch, jest mi niedobrze... jak przed każdą @... wiem, że "póki nie ma @......." ale chyba nie mam co sobie wmawiać w tym mies - chociaż strasznie na to liczyłam. w czwartek mam wizytę u endo i planowałam rano podskoczyć na betę (bo sikańce nie zdają u mnie egzaminu), a po południu przy okazji wizyty odebralabym wynik. No ale skoro dzisiaj mam już takie objawy to pewnie w czwartek mnie zaleje :( chyba, że stałby sie cud i w czwartek nie przyjdzie @, albo miną mi objawy @, to pewnie zrobię betę.
Agaawa fantastyczne wieści! Może coś w tym cyklu się zadziała! Trzymam &&&&&&&&&&&&&&& - szczególnie za Twoje cudowne plany!

jakiegos doła dzisiaj złapałam... Jak sobie pomyślę, że kolejny miesiąc czekania, odliczania, myslenia.... :-(
 
Witam kobietki.
U mnie typowa angielska pogoda- deszcz.
Agaawa trochę rzeczywiście mamy nieciekawą publiczną służbę zdrowia, ale są tu dobrzy specjaliści, gorzej z podstawową opieką. I co mnie trochę przeraża to brak opieki ginekologa w ciąży, więc ja będę chodzić prywatnie jak zaciążę. A benefity cóż... na to nigdy nie liczyłam. Prawda jest taka: albo pracujesz i dupa z benefitów, albo nic nie robisz i wtedy je masz. My oboje pracujemy więc tylko rodzinne mamy na Gabrysie.

Moniqaa ale testujesz 15? Czy idziesz na betę w czwartek? Obie mamy dzisiaj wzrost tempki:happy:

Marce_la głowa do góry. Ja pamiętam jak staraliśmy się o Gabi i przez pół roku nic. Moja najlepsza przyjacólka zaszła zaraz po ślubie, za pierwszym strzałem po odstawieniu anty. Druga koleżanka raz się nie zabezpieczyła i w ciąży. A ja...? Po 7 miesiącach, jak już daliśmy sobie spokój... ale się zdziwiłam jak wyszły dwie kreski:-)
 
Ostatnia edycja:
żabko ja w pierwsza ciążę zaszłam w drugim cyklu po odstawieniu anty - też byłam zaskoczona, bo myślałam, że to dłużej potrwa. Dlatego teraz miałam nadzieję, że tez uda się szybko - no ale chyba jeszcze nie czas.
 
Dzień dobry, dziewuszki. Poczłapałam dzisiaj progesteron zbadać i jak już mnie i tak kłuli, zażyczyłam sobie jeszcze betę na deser. A co. Choć akurat dzisiaj mam poczucie, że raczej nic w tym cyklu nie wyszło. Ale i tak natura eksperymentatora kazała zbadać - nawet jak nie wyszło, zobaczymy, czy u mnie wychodzi beta 0.0 w cyklu bez ciąży, czy gdzieś jednak w granicach 0-5, bo przecież do 5 to nie ciąża. Ot, pretekst, by poznać lepiej swój organizm.
 
Ailatan1987 tak robiłam, ale wiesz to tylko po to by robić, bo i tak logiczne było, że nic nie wyjdzie (jedna krecha).


Żabucha
, tak myślę by już grzecznie poczekać do 15.05, bo albo małpa przyjdzie w sobotę, albo właśnie w poniedziałek... Chociaż jeszcze mam jeden test w domu, więc zobaczymy :zawstydzona/y: (jakbym nie miała to by mnie nie kusiło, a tak...)


Katherinne daj koniecznie znać jaki wynik :tak:
 
reklama
jednak mam zapalenie oskrzeli byłam dzis u lekarza..przepisałą antybiotyk..pyta czy w ciązy jestem mówie ze "nie" ale do niedzieli do testowanie troche czasu kupilam test ciążowy...1 gruba 2 blada ale jest widoczna nie muszę pod swiatło ani nic...sama nie wiem co myslec...jutro kupie drugi ....anty nie biorę ,dostałąm zwolnienie wiec kuruje sie w domu...czuje kucie po prawej stronie tak jak ostatnio
 
Do góry