reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

poczekam do poniedziałku na tą betę.mam w zwolnieniu że mam leżec wiec łazic nie bede bo mnie zobaczy ktoś z roboty i bedzie gadania.antybiotyku nie biorę ,tylko tabletki musujące na kaszel które mi też przepisała...ale mam kolowrotek w głowie ...tak bardzo bym chciała tego bajbuska znowu ..
 
reklama
No nie!!!!! Nie kuś mnie! :rofl2: gdzie ta nasza cierpliwość, o której tak piszemy??? W sumie to już bym poleciała na bete ale już dzisiaj wyniku nie będzie, więc może jutro? Bo u mnie sikaniec odpada... ale z drugiej strony ja dzisiaj mam wszelkie wszelakie objawy @, więc to chyba bez sensu... sama nie wiem... a może sikańca spróbuję jutro? najwyżej nic nie zobaczę na nim... SAMA NIE WIEM!!!
 
ja bym nie robiła gdyby nie ten antybiotyk przepisany...ale znajac mnie wytrzymałabym góra do czwartku:-D

wczoraj na tvnplayer w necie ogladałam program nowy pt "połozne" ale sie zryczałam .fajny w UK pokazują jak sie tam pracuje itp i te dziaciaki jak się rodzą to łzy lecą jak grochy
 
Marce_la nie zakładamy z góry tego najgorszego. @ jeszcze nie ma, więc może nie być. Objawy mogą być takie same w ciąży, tak tutaj już niejedna z Dziewczyn pisała.
Podziwiam Was, że chcecie wytrzymać z tymi testami do jutra, ja za miękka jestem...

Ananaska szybkiego powrotu do zdrowia :tak: I zobaczysz teraz z każdym dniem kreska będzie coraz ciemniejsza :tak:





02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska (09.04 jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
ananasko kochana gratuluję, dla mnie cień z cienia to już bobuch:tak: Masz mi teraz grzecznie leżeć i wypoczywać, staraj się leczyć naturalnymi sposobami (cytryna, miód, czosnek i sok z malin) jak najmniej leków.
 
patrzę ze ten antybiotyk to fromilid uno (klatromycyna) a to kategoria chyba b lub c wiec nie moge brac...kurka wydałam kasę i lezec bedzie...a ja bede zdychac...jutro najwyzej podejde zeby mi cos wypisala innego

Moniqaa a jaki test miałaś?? jak zagniezdzenie było pozniej to kreski wyjdą pozniej...

to która dzis nie wytrzyma po mnie i robi ???
:-D
 
Ostatnia edycja:
Dalej dawajcie Kobietki i testujcie może cos już wyjdzie. Nie trzymajcie nas w niepewności.

ananaska nie bierz tego leku, lepiej dmuchać na zimne. A początek ciąży jest najważniejszy
 
Ananaska, gratulacje :) Nareszcie jakieś wieści dwukreskowe, codziennie ich wyglądam. Z lekami jakimikolwiek uważaj, bo tak młodej ciąży mogą zaszkodzić, z tymi na kaszel też, na Twoim miejscu poszłabym do lekarza raz jeszcze powiedzieć, że zmiana decyzji odnośnie ciąży właśnie nastąpiła.

Jakieś wieści - choć domyślam się, że negatywne, bo nie mam żadnych, nawet najmniejszych objawów - będę miała ja, wieczorkiem.
 
Ananaska niestety czuły bo 10, dokładnie taki:
ShotType1_328x328.jpg
... a tego pinka widziałam kilka rodzai, możesz polecić ten szczęśliwy? :happy:


Wiem, że zależy od zagnieżdżenia i hormonów, ale jakoś to do mnie nie przemawia. No nic - nie załamuję się, ale pinka kupię (bo nie wytrzymam) :tak:
 

Załączniki

  • ShotType1_328x328.jpg
    ShotType1_328x328.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Do góry