reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Podobno ma :) Słyszałam, że podczas @ nie trzeba mierzyć, można zacząć po @, bo to bardziej chodzi o późniejsze temperatury :) Ale ja tam od 1 dc mierzę, czyli od 1 dnia @ :)
 
reklama
ailatan a jakie ty masz długie cykle? Bo ja mam 30-35 dni i liczyłam że jak 30 dni to od 13 można już się starać. Wtedy tez zaczęłam robic testy owu i w 16 dniu wyszedł pozytywny. A robisz testy czy chcesz tak po prostu co drugi dzień boboseksy w czasie płodnym?
 
Agaawa gratulujemy sukcesu!

A co do słonecznego dnia, to ja tez tak mam, że zupełnie inaczej funkcjonuje. I tak ogólnie jestem bardziej pozytywnie do wszystkiego nastawiona, i jakoś nadziei więcej... Bo przecież przyjdzie czas, ze uda sie każdej z nas :)
 
żabucha - ja mam cykle 28 dniowe, czasami 27 albo 29, ale najczęściej co 28 dni. Testów ovu jeszcze nie robiłam, od przyszłego cyklu myślę, żeby robić, będziecie mnie musiały nauczyć :-) A tak to boboseksy :D Dobre określenie!! :-D Wtedy nam się udało jak codziennie się kochaliśmy chyba własnie od 10 dc przez jakieś 8 czy 9 dni. Szkoda, że nie udało się dotrzymać ciąży :(

A co to słoneczka to mam to samo, wczoraj i przedwczoraj to sobie pospacerowaliśmy duuuużo, bo taka ładna pogoda, a dziś w pracy siedzę i tylko patrzę przez okno, że tak ładnie na dworze :)
 
cześć

Ale mam dzisiaj dobry humor dzięki temu słoneczku.

Smerfna -gratuluję wyniku bety.Widzisz,niepotrzebnie się martwiłaś. Życzę Ci ,żeby reszta ciąży była nudna i książkowa.

Agaawa -gratuluję sukcesu w pracy.

Ja jutro idę sobie zbadać progesteronik i prolaktynę.
 
W piatek idę do gin - zastanawiam się, co powie. PO duphastonie @ przyszła trochę później niż zwykle, to chyba dobrze, do 26dniowe cykle to chyba za krótkie, poza tym zawsze miałam bardzo bolesne i obfite @, a teraz jest o wiele lepiej. Mam nadzieję, że to pomoże :))
 
Ja muszę się przyznać, że przed godziną nie wytrzymałam i zrobiłam test. Oczywiście wyszedł negatywny bo jestem tydzień przed okresem ale nie mogłam wytrzymać:sorry2: To wszystko dlatego, że miałam w domu jeden i korciło mnie już od samego początku:-). Żadnego kupowanie testów wcześniej!!! Już nie będę, obiecuję...;-)
Brzuch mnie boli jak na okres i myślałam, że może...
 
Smerfna, gratuluję tak pięknie rosnącej bety:-) Niech maluszek rośnie zdrowo:-)!
Marcela, ja pierwotnie to nawet myślałam, aby testować 9ego, ale jak policzyłam to by było za wcześnie, dlatego wpisałam 10 tego. A plan mam taki, że we czw czekam na ciotę, i dopiero jak jej nie będzie to teściora osikam. A Ty na kiedy testujesz? Musimy się razem umówić:-) Czy na 11 ego bierzemy testy, czy predzej? Póki co też mam typowy pms, cycki bolą, jak to zwykle przed okresem.
Agaawa, gratuluję sukcesów w pracy, zawsze to cieszy.
Kaśkasiunia, a jak bierzesz duphka, po owulacji czy standard, od 16dc do 25? Ja brałam przez 10 miesiecy od 16dc do 25 i nieźle sobie namieszałam, hamowałam owulację.
Ailatan, mnie na weekend potworna migrena złapała, na szczęście dziś przeszło, bo bym chyba wolne w pracy brała. Nie dość, że mroczki pod oczami, to tępy ból. Ale u mnie się zdarza tak parę w roku i już przyzwyczajona jestem.
Dziewczyny, mnie też te słoneczko nastroiło optymistycznie. Zrobiłam spacer z pracy, dotleniłam się i póki co humor dobry.

Żabucha, jakbym czytała siebie, też miałam parę dni temu jeden test i go zrobiłam, wieczorem, też negatyw wyszedł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, uchu! Mam bardzo dobra wiadomość. Byłam u gina żeby sprawdził, czy nie mam owulacji w tym cyklu na pewno i żeby ustalić dalszy plan działania. Otóż jakie było moje zdziwienie, jak mi powiedział, ze mam jedno duże jajo 20mm i z drugiego jajnika tez duże 18mm! Czyli ze prawie na peknieciu. A ja w ten weekend tak na lajcie, starania były w sobotę po południu i w niedziele w nocy, ale tak wiecie dla przyjemności, bo myślałam, ze w tym cyklu nici z owulki. Mam poprawić we wtorek wieczorem na wszelki wypadek i w czwartek rano sprawdzamy, czy pękł. Juhuuuuu! Dawno nie miałam takiego dobrego, wręcz cudownego dnia. Jadę do męża we wtorek na boboseksowanie, juz mu zapowiedzialam, uśmial sie ze mnie strasznie.... A byłam pewna ze z owulki nici, bo nawet śluzu nie miałam, do wczoraj to plamienie, ale myślałam, ze to z powodu badania. Nawet nie wiecie, jak mnie to cieszy, ze ze mną wszystko dobrze mimo starego wieku... Trzymajcie kochane kciuki, żeby sie udało. Wtedy termin porodu bym miała na .... UWAGA! na 31 grudnia:))) hihi.... Ale jestem podekscytowana, ze hej!
 
Do góry