reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Witam.
Ale zescie sie rozpisaly

Marcela ja tez mam Hashimoto. Biore euthyrox. Mi gin powiedziala ze w ciazy TSH powino byc ponizej 1,8. Ja mialam 3,5.Ostatnio po zwiekszeniu dawki na 75 euthyroxu spadlo mi na 1,5. A przeciwciala Anty TPO mialam 100 razy ponad norme wtedy gdy TSH bylo w normie. Choroby tarczycy sa niebezpieczne dla ciazy i jak w ciazy nie zazywa sie lekow to dochodzi do poronienia.

Ginekolodzy zlecaja badanie TSH wszystkim ciezarnym a jak jest w normie to juz nic sie nie robi. A tu sie moze okazac ze i tak jest Hashimoto. Dziwne to jest niestety. Endo zlecaja Anty TPO

Ja testuje 13 kwietnia. Dowiedzialam sie w pracy ze od 15 do 19 mam kontrole w pracy i starsznie sie jej boje (rozliczam projekty unijne):/ I juz nie wiem o czym mam myslec czy o staraniach i testowaniu czy o pracy. A jak bedzie cos zle i mnie wyrzuca:-(
 
reklama
Patu$ka, nie wariatka, tylko pozytywnie zakręcona kobieta z naturą eksperymentatora-odkrywcy ;)

Kaśkasiunia, czekamy na wieści w takim razie. A siknąć sobie na teścik dzisiaj nie dasz rady? Wiem, wiem, że niby się robi z porannego moczu, ale.. cóż, ja mam takie doświadczenie, że mi na 4 dni przed planowanym @ wylazł z wieczornej porcji ;)
 
Pewnie dałabym radę, ale musiałabym wybrać się do apteki, a taka pogoda wcale nie zachęca - szczególnie po 10h pracy ;) Pójdę jutro na betę, ale coś mi się wydaje że nic z tego nie będzie - dostałam jakiegoś takiego brązowego plamienia - pewnie zapowiedź @ ... :(


Agata - baaardzo serdecznie gratuluję, ściskam i trzymam kciuki, żeby do końca było dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Czołem!

ja juz po badaniu HSG. Luuuuuuzik....

więc najpierw wywiad i krótkie badanie USG przez lekarza. Powiedział mi ze owulki na pewno nie było, ale w prawym jajniki jest kilka jajeczko, tyle ze sa małe i jak na 12 dc to nie ma jednego dominującego pecherzyka i może być cykl bezowulacyjny. No ale ja jestem dobrej myśli, bo jak te jaja dorosna, to w maju bedzie strzał aż miło!

potem tabletkach rozkurczowa, ja wzięłam 2 paracetamole zapobiegawczo, i czekanie aż wszystkie dziewczyny bedą przebadane. Było ze 12 osób. Potem parami na oddział do zabiegowego na rtg. Tam sie siada, podkurcza kolana i dokto zakłada cewnik. Właściwie tylko zakładanie tego cewnika czułam. Nawet żartowałem sobie z pielęgniarka, ze nie wiem czy jestem dostatecznie rozluzniona:)) bo ja zawsze dużo gadam, a jak sie zdenerwuje to właśnie jeszcze wiecej:)) potem sie trzeba podsunac rekami na stole do rtg, chwila wstrzykiwania kontrastu i juz. U mnie wszystko pięknie drożne. Tego wstrzykiwana kontrastu to nawet nie czułam. Jak mi powiedzieli ze juz to sie zdziwilam:)) teraz mam lekkie plamienie na podpasce. I po bólu, a jaka radość, ha!

takze dzieczyny z Wrocławia, nic sie nie bójcie i tylko do doktora Wojciechowskiego:))
 
Miałam nie kupować czulszych sikańców, bo sobie powtarzam, że testować będę 15.04 - jednak nie wytrzymałam i kopiłam najczulszy, czyli 10 :tak: Niby na teście napisane jest, że można testować 2dni po zapłodnieniu, 7 dni przed @ i znając siebie to tak zrobię :wściekła/y:


Agata - gratuluję :-D ale się cieszę, że kolejna z nas ma już swoją fasolkę :tak: Mam nadzieję, że dalej będzie tak samo :tak:





02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @

05.04.2013 - Kasiol
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia
(hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
reklama
Agata gratulacje!

Agaawa super ze wszystko sprawnie i drozne :tak:

ja 4 gpodziny robilam sobie paznokcie zelowe :-D mam w domu wszystko to usiadlam i zrobilam i nawet mi wyszly hehe....

A ja nie wiem czy znowu cos zjadlam czy co bo strasznie mnie mdli.... gazy tez mam straszne :sorry:
 
Do góry