reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Chyba na drugi login od nowa założę jeszcze raz. Bo jak się zarejestrowałam to trzeba było zaznaczyć datę 1 dc na kalendarzu a potem kliknąć w symbol @, ale jak klikałam na 1 kwietnia to mi się otwierała gówna strona :crazy: wracało tak jakby do rejestracji :crazy: A powinna mi się chyba tylko ta data 1 kwietnia zaznaczyć, żebym mogła wybrać potem @... Kurde nie wiem :-(
 
Ostatnia edycja:
No i teraz nowe konto założyłam i to samo jest!!! :angry: Jest napisane :"Aby rozpocząć prowadzenie obserwacji już teraz, wybierz pierwszy dzień obserwowanego cyklu na kalendarzu, a następnie kliknij symbol "małpy", który zawsze będzie oznaczał rozpoczęcie nowego cyklu. "

Więc wybieram 1 kwietnia i otwiera mi się strona poprzednia na której jest napisane :

"Dowiedz się czym jest NPR.
Zarejestruj się w naszym serwisie.
Prowadź codzienne obserwacje w prostym w obsłudze programie.
Poznaj lepiej funkcjonowanie swojego organizmu.
Dziel się swoimi wykresami ze znajomymi. "

i na dole jest zaloguj i zarejestruj :crazy:
 
Właśnie ja nawet maila nie muszę podać :( Tylko login, hasło i imię i już mogę robić wykres :wściekła/y: Tylko się wkurwi**** :wściekła/y: I widocznie się zarejestrowałam, bo jak drugi raz chciałam założyć konto i podałam taki sam login to mi wyskoczyło, że już taki login istnieje :( Z ovufriend w ogóle problemu nie miałam.
 
praca mnie wykończy... Nadrobić zaległości to jest wielka sztuka :-)
Moniqaa dzięki za pamięć :-) tak jak planowałam poszłam dziś na hcg i urosło, dwa dni temu było 109 a dziś 296 :) mam nadzieję, że to dobre wyniki. ale mimo wszystko strach w oczach bo termin @ w sobote dopiero...
 
reklama
Do góry