reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
katherinne witamy :) przykro mi, że tym razem sie nie udało ale Ty masz takiego farta, że pewnie zaraz znowu zafasolkujesz tym razem na 9 mies :)

patuska dzięki za solidne wytłumaczenie, nigdy wcześniej nie zauważyli u mnie trzech pęcherzyków jednocześnie, nie mam stymulowanej owulacji, więc troche mnie to zdziwiło...

no nic dziewczyny, czekam do kwietnia i się okaże co z tego wyjdzie...
 
patu$ka dzięki że mnie poprawiłaś ..chaotycznie wszystko piszę

łepetyna mi pęka...nie wyspałam się..i do pracy jeszcze idę...obiad zrobic..iśc po małego do przedszkola...a najcheteniej bym spała i spała...

katherinne witaj..pamiętam Cię z lipcówek...
 
Wychodzi na to że nie miałam i już pewnie nie będę miała, bo dziś 25 dzień cyklu :sad:


Australijka, moim zdaniem to miałas skok właśnie chwile przed mierzeniem temperatury. No jak nic tak mi pasuje. A jakie długie masz cykle? Nie marudz, tylko sie uzbroj w cierpliwość, bo temperaturka Ci ciagle ładnie i stałe rośnie:))) coś tu mi na fasolek może wyglądać:)) &&&&&&&&&
 
Agaawa cykle miałam w zeszłym roku regularne. W grudniu zaczęliśmy staranka, więc tak się nakręciłam że grudniowy cykl był 35 dniowy, później od lekarza dostałam bromokryptynę (Parlodel) i wyrównał się do 30.
Na wykresie pokazuje mi raz, że będę mieć cykl 34 dniowy, teraz znowu, że 32 dniowy... nie kumam
Dzięki za pocieszenie... przez to wszystko nie wiem kiedy mam mieć @ i kiedy testować :wściekła/y:
 
reklama
Marce_la dziękuję. Choć to jeszcze trochę czasu....

Zastanawiam się ile jeszcze marcóweczek nie testowało? Ja niestety już kwietnióweczka, ale za wszystkie dziewczyny, które jeszcze mają szansę na to, że dzidzia się pocznie w marcu - trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry