reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ananaska, ja na lipcówki też wlazłam? Niewykluczone, termin mi wyliczali na koniec lipca/początek sierpnia, potem w/g usg już na sierpień mnie naznaczali. Ale jednak nie wyszło.

Patu$ka, i tu się spotykamy :)

Ja planuję testować w okolicach 13.04 (chociaż znając siebie i tak wcześniej sięgnę po teścior, bo ja z tych niecierpliwych). Tym razem też planuję po pozytywnym teście zobaczyć przyrost bety i zacząć się cieszyć dopiero jak będzie prawidłowy. W marcu był byle jaki i skończyło się chyba szybciej, niż się zaczęło.

No i tym razem byłam bardziej przebiegła, właśnie polazłam do fryzjera się pofarbować PRZED jajeczkiem, żeby w razie czego siwa i wymemłana w ciąży nie chodzić, więc jestem przygotowana :)
 
reklama
Ja też baran :p Urodziny 10 kwietnia ;)

Nie pamiętam nicku, ale baaardzo Ci współczuję, że 2 razy poroniłaś :( Teraz 13 marca? W których tygodniach ciąży??

Znając moje zniecierpliwienie, to pewnie już jutro bym chciała testować znowu :D Ale chyba potrzymam jakoś do Świąt? Jak myślicie? Okres powinnam dostać 31.03. Robić wcześniej test? Czy wytrzymać do niedzieli? :/ No chyba, że wcześniej przyjdzie ta głupia małpa @@! :wściekła/y:
 
Tak czytam ile Wy Kobietki się już staracie i powiem szczerze, że przeraża mnie to trochę.
My dopiero 3 cykl, ale już obawiam się najgorszego....


Za wszystkie po kolei trzymam kciuki, w końcu kwiecień to piękny miesiąc :tak:




yes2.gif
Testujemy:
3
1.03.2013 - Ailatan1987
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
 
Ostatnia edycja:
ailatan WYTRZYMAJ do 31.03! i zrób sobie własnie w niedzielę - może będzie świąteczny prezent? ;-)
katherinne miło Cię u nas widzieć, strasznie lubię czytać Twoje posty, bo zawsze mi po nich lepiej na duszy - napawasz optymizmem :tak:
Moniqa ja staram się 2 cykl (w sumie to nawet pierwszy, bo w zeszłym mies za późno zaczęliśmy) ale i tak jestem strasznie niecierpliwa. nawet przez kilka dni musialam sobie zrobić przerwę od forum, bo za bardzo się nakręcałam i zaczełam wpadać w paranoję.
 
Ostatnia edycja:
Kurde, nie wiem czy mi się uda wytrzymać tyle czasu :D ale ok, spróbuje! :-) Tylko będę musiała się kitrać z tym testem u rodziców :D :-)

O właśnie chodziło mi o katherinne - współczuje Ci bardzo! Ja raz poroniłam w listopadzie i do tej pory się nie mogę pozbierać! :-(

Co do farbowania włosów, to myślałam, żeby to zrobić dziś, jeszcze przed Świętami! I teraz się zastanawiam :/ Jakoś miesiąc temu farbowałam, dokładnie 4 tyg temu, ale na blondzie to bardzo widać odrosty...
 
Moniqaa i marce_la - my staramy się drugi cykl, z tym, że w tym pierwszym nie mierzyłam sobie temperatury, tylko działaliśmy po prostu i się nie udało. Teraz mierzę sobie i kurde o niczym innym nie myślę! Nawet w pracy jestem jakaś rozkojarzona... Do 18:00 siedzę w pracy, a tylko przeglądam strony o ciąży jak jakaś głupia!
 
Ja nie wchodze na żadne "ciążowe" strony, bo strasznie mnie to na razie dołuje - poza naszym forum oczywiście. Wy jesteście moją skarbnicą wiedzy :-) no i ogólnie czuje się z Wami jak na grupowej terapii :tak:
 
Ja wchodzę na strony tego typu "w którym dniu cyklu pozytywny test" itp :p Ale im bardziej się nudzę w pracy tym gorsze pomysły mi przychodzą do głowy :-) Dobrze, że jutro już jadę do rodziców i do poniedziałku tam będę :) Nie będę miała czasu na rozmyślanie ;) Tylko przecież w 1 Dzień Świąt standardowo bym sobie z siostrami wypiła jakieś desperadosy i nie wiem co mam zrobić, bo to będzie podejrzane jak pić nie będę :D :-) :szok:
 
Ja wchodzę na strony tego typu "w którym dniu cyklu pozytywny test" itp :p Ale im bardziej się nudzę w pracy tym gorsze pomysły mi przychodzą do głowy :-) Dobrze, że jutro już jadę do rodziców i do poniedziałku tam będę :) Nie będę miała czasu na rozmyślanie ;) Tylko przecież w 1 Dzień Świąt standardowo bym sobie z siostrami wypiła jakieś desperadosy i nie wiem co mam zrobić, bo to będzie podejrzane jak pić nie będę :D :-) :szok:
Mam to samo :) przejzałam juz z pół wujka google :D haha

mnie dalej boli podbrzusze ;( bol głowy ustąpił ...czekamy do pon na testowanie :)
 
reklama
ailatan przeciez i tak nie wytrzymasz i z samego rańca w 1 Dzień Świąt potestujesz :-) będziesz wiedziała czy pić, czy już coś ściemnić ;-)
ania dołączasz do naszej lity testujących?
 
Do góry