reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

racja... ale skąd te trzy pęcherzyki? przydałby się jeden a konkretny ;-) Jak nie wyjdzie w tym mies, to będziemy próbować w następnych ale i tak bardzo chciałabym, żeby to było JUŻ... i wszystkim Wam życzę tego samego :-)
 
reklama
Ja mialam testowac 7.04 ale u mnie owu jeszcze nie bylo wiec bede czekac....a testowac mam zamiar 14dni po owu o ile tempka nie spadnie :tak:

Ja sie koncze pakowac i ogarniam chate po za jakas godzinke moj tata po nas bedzie
 
Dziewczynki, możecie mi wytłumaczyć jak to jest z tą moją owulacją na OvuFriend ? Najpierw mi pokazało że w 20 dc a teraz że nie wykryto ? O co kaman ? :szok:
 
Moja siostra była ostatnio u gin (nie starają się o dziecko i nie jest w ciaży) i powiedział jej, że z lewego jajnika będzie jajeczkowanie lada dzień, a ona mówiła, że od 2 dni pobolewa ją prawy :/ Więc też nie wiem o co kaman...
 
Cześć, dziewczynki, kłaniam się nisko. Zajrzałam tu do Was, bo marzec jeszcze w kalendarzu macha rączką a ja czekam na marcowe jajeczko (czyżby miało się okazać jajeczkiem wielkanocnym?) Jestem już po dwóch stratach i liczę na to, że do trzech razy sztuka. A czy już teraz, w marcu się uda zaskoczyć - zobaczymy, choć na tyle farta trudno liczyć, przy poprzednich staraniach w obu przypadkach udało się zaskoczyć przy pierwszym podejściu, więc rachunek prawdopodobieństwa mówi, że tym razem może nie wyjść od razu. A jak będzie w rzeczywistości - zobaczymy.
 
ananaska chcialas napisac w jajowodzie. W jajowodzie odhcodzi do zaplodnienia a do zagniezdzenia w macicy. W jajniku dojrzewaja tylko pecherzyki.

marcela dlaczego trzy pecherzyki? A no dlatego ze w jajniku kazdej kobiety jest ich mnostwo ale tylko jeden jest dominujacy,czyli najwiekszy i zdolny do zaplodnienia. Czasem jest tak ze jest ich kilka dojrzalych np. 3 ale niekoniecznie te wszystkie 3 pekna,albo sie zaplodnia. Przy stymulacji zdarzaja sie ciaze mnogie czesciej niz naturalnie no bo jednak owulacja i wzrost pecherzykow jest stymulowany sztucznie.

ja testuje 7.04. I powiem Wam ze owulke mialam z lewego jajnika bo prawy to len,ale w dniach okolowulacyjnych boli mnie tez prawy jajnik. Takze nie ma reguly bo jednak wszysto tam w nas pracuje i skurcze sie przenosza. Dlatego np przed @ czujemy ze bola nas jajniki.

costa milego wypoczynku
 
reklama
O to widzę patu$ka że zodiakalny baranek jesteś :-D tak jak JA! Tylko że ja urodzinki mam 2 kwietnia i znając moje ADHD ciążowe to pewnie pierwszy z testów już w urodziny wykonam :tak:
 
Do góry