reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Moniqa - hehe, jeszcze za wcześnie, ale może te objawy grypy to właśnie już tam coś się zaczyna? Może zagnieżdżenie ? :happy:

Patanka - no to blisko masz w góry ;-) Ja to ogólnie wolę morze, ale często tam jestem, siostra mieszka w Gdańsku, więc teraz wymyśliliśmy, że różne inne miejsca będziemy zwiedzać :happy: Ostatnio był Wrocław, teraz Zakopane, bo w górach to nie byłam ładnych parę lat ;-)

Agaawa - pisałaś coś o wakacjach. My właśnie nie chcemy rezerwować nic na miesiąc, 2 czy 3 wcześniej, bo niewiadomo co będzie, a w ciąży nie chciałabym lecieć np do Egiptu :-p I pewnie będzie tak, że jakoś przełom sierpnia/września (bo wtedy mojemu J najbardziej pasuje) jak nie będę w ciąży :p to jakiś last minute ogarniemy ;-)

Wczoraj zrobiłam kolację, winko sobie wypiliśmy, poryczałam się i o :-(

Kurde dziewczyny, jaka jest straszna pogoda, pada deszcz, szaro buro :baffled:Aż nie chce mi się wychodzić z domu do pracy!
 
reklama
No i standardowo.... tempka zaczyna spadać... Jak w zegarku...
No nic... trzeba zacząć przygotowania do kolejnego cyklu...

Ailatan a jak humorek, już lepszy dzisiaj?
 
Ailatan ja wiem, że to nie jest pocieszenie... ale coś mi mówi, że dotrzymam Ci towarzystwa...
Mam jednak nadzieję, że to będą już nasze ostatnie przestankowe cykle...

Ważne, że już trochę lepszy humorek masz... Nerwy i stres nie są naszym sprzymierzeńcem w tej walce :tak:
 
No wreszcie się odezwały nasze zafasolkowane! Ale super, że dzidziusie ładnie rosną.
Moniqaa troszkę wcześnie na testowanie ale ja bym zrobiła tak samo;-)Ja tez z tych w gorącej wodzie kąpanych:-)
 
Żabucha, mamy wystarczająco dużo stresu by jeszcze stresować się czasem który pozostał do testowania. Testy z allegro, więc tanio kupione - nie jest ich tak szkoda...
.... a jaka ulga, że ten test się zrobiło (tym bardziej, że wynik i tak był przesądzony, jakby wyszedł inny to nie wiem czy z wrażenia bym nie padła w tej łazience ;-))
 
Cześć "baby"

Wczoraj Mój miął urodziny i świętowaliśmy wstępnie bo główne obchody są
w sobotę.Tortu nie robiłam-dostał zawijany makowiec bo taki najbardziej lubi.Świeczkę mu wsadziłam w ten rulon,żeby nie narzekał ,że mało urodzinowo.

Moniqa- nie chcę Cię nakręcać ale to wygląda na implantację więc dalej trzymam kciuki&&&&&&.

Agaawa-powtórzyłas betkę?

Dziewczyny w kategorii wyjazdów ja wygrywam bo w piątek idziemy do hotelu w naszym własnym mieście:-D:-D:-D:-D.May tam zamówiony weekend dla dwojga.Hotel jest czterogwiazdkowy i już dawno się na niego zamierzalismy bo chcielismy zobaczyć jak się żyje w luksusie.
No to teraz się przekonamy bo akurat zrobili promocję.
 
Aka mi termin wypadł wg ostatniego usg na 19.12. Byłam wtedy w 8tc+6, z usg wyszło równe 9 tc – dzidzia miała 2,23 cm – kawał człowieczka. I już widziałam rączki i nóżki. Teraz mam usg 04.06 – musiałam przełożyć na tydz wcześniej, bo strasznie się martwię. Wcześniejsze przeżycia jeszcze nie pozwalają mi się cieszyć. We wtorek okaże się czy wszystko ok – ale moim największym marzeniem jest spełnienie w tym momencie Twojej intuicji! Tak bardzo chciałabym myśleć pozytywnie ale ostatnie dni nie były łatwe. Dlatego musze koniecznie iść na to usg 04.06 i się okaże. Jeśli będzie dobrze, to pewnie już powiem w pracy.
Badania robiłam już wszystkie, na każda wizytę mam mieć aktualne – na szczęście mam pakiet ubezpieczeniowy z pracy i wszystko mam za darmo, bo w innym przypadku poszłabym z torbami. Poza tym za kilka dni wypadałby mi termin porodu pierwszej ciąży, gdyby wszystko było dobrze i tak mi się znowu to wszystko przypomina... szkoda gadać.
Agaawa jeśli chodzi o wakacje, to bardzo byśmy chcieli z mężem gdzies pojechać, bo później wiadomo – może być różnie. Ale wszystko będzie zależało od tego co powie lekarz. Jeśli nie będzie przeciwskazań i będę się dobrze czuła, to pewnie, że pojedziemy.
Ailatan nie martw się, mi się udało akurat po wyjeździe. Zlapałam trochę dystansu, odpoczęłam i już J. Będzie dobrze! Wszystkie trzymamy kciuki!
Fuma to podziel się wrażeniami jak było w luksusie J
 
Hej

Marcela, dobrze ,że się odezwałaś. Będę trzymać kciuki za Twoją wizytę.

A ja dzisiaj mam labę:-D. Idziemy do tego hotelu to obiadu nie muszę robić bo jest tam w pakiecie.Czekam na Mojego bo pojechał do pracy a potem idziemy w luksus:-D. Miłego weekendu dziewczyny.
 
reklama
Hej dziewczynki.
U mnie rozpoczelo sie to samo co w tamtej ciazy, taki ciagnacy bol w dole brzucha. Tak jakby mi mialo cos zaraz wypasc. Boje sie bo w tamtej ciazy tez tak mialam i polozyli mnie w 19 tyg z zakazem chodzenia nawet po schodach. Wspominam to jaka wielka traume. Dzisiaj dopiero 10 tydzien i 3 dzien ciazy. W poniedz ide do gina to mu powiem.Ja nie chce isc na zwolnienie.


Marcela to jednak to genetyczne przelozylas? To w ktorym tyg bedziesz miala robione? I nie zamartwiaj sie tak strasznie juz prawie 2 trymestr bedzie dobrze.


Fuma to udanego weekendziku. I opowiadajjak byulo po powrocie:-)


Dziewczyny coz Wami? Agaawa? Delewere? Ailatan? Monia?
 
Do góry