reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ja pod koniec marca koncze 21 :-D I juz mam problemy tam w srodku:-(

karotko a o jakich ziulkach ty mowisz? Bo ja narazie biore tylko kwas foliowy dwie tabletki bo czytalam ze u osob z nadwaga zle sie wchlania :sorry:

A wiecie moze czy rutinacea mozna brac? Bo i ja i chlop bierzemy bo tu taka pogoda.... czasek tez rutinoscorbin.....
 
reklama
Costa myślę,że spokojnie i Rutinacea,i Rutinoskorbin może być spożywane ;-)
A ziółka..Są takie,nazywają się zioła ojca Sroki nr 3 (na przykład) albo ojca Klimuszko chyba..Można je zamówić np. na Allegro albo samemu podać skład mieszanki w sklepie zielarskim i zapłaci się mniej.I właśnie czytałam,że dość wielu dziewczynom ponoć pomogły te ziółka w zajściu w ciążę. Ile w tym prawdy-nie wiem. Ale wydaje mi się,że może warto spróbować?:sorry:
Kończysz 21,ale widzisz,tak jak smerfna napisała...Organizmy lubią płatać figle,i to bez względu na to,czy masz 18,czy 48 lat. Różnie bywa,niestety.:no: Na szczęście żyjemy w czasach,kiedy możemy sobie pomóc...no,medycyna może nam pomóc.:-D Ale pozytywne podejście też...No i podobno to też tak jest,że nieraz można się starać latami i nic,a jak sobie człowiek odpuści,przestanie tak obsesyjnie o tym myśleć,to nagle BAM! zaskoczyło! :-D:-D
Jak znajdę linka do tych ziółek albo skład ,to zaraz wkleję.



A,już mam. To link z jakiegoś forum,tam dziewczyny piszą właśnie o tych ziołach.Ale na BB też pełno tych opinii.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4786778
 
Ostatnia edycja:
Zeczywiscie duzo dobruch opini. Ja chyba narazie odpuszcze i sprobuje bez najwyzej od nastepnego cyklu some zamowie....ja sie boje pic takie zeczy I wogole brac tabletki bez konsultacji z lekarzem bo cos nabroje sobie w organizmie.... ale ja taka panikara jestem :-D
 
Costa myślę,że spokojnie i Rutinacea,i Rutinoskorbin może być spożywane ;-)
A ziółka..Są takie,nazywają się zioła ojca Sroki nr 3 (na przykład) albo ojca Klimuszko chyba..Można je zamówić np. na Allegro albo samemu podać skład mieszanki w sklepie zielarskim i zapłaci się mniej.I właśnie czytałam,że dość wielu dziewczynom ponoć pomogły te ziółka w zajściu w ciążę. Ile w tym prawdy-nie wiem. Ale wydaje mi się,że może warto spróbować?:sorry:
Kończysz 21,ale widzisz,tak jak smerfna napisała...Organizmy lubią płatać figle,i to bez względu na to,czy masz 18,czy 48 lat. Różnie bywa,niestety.:no: Na szczęście żyjemy w czasach,kiedy możemy sobie pomóc...no,medycyna może nam pomóc.:-D Ale pozytywne podejście też...No i podobno to też tak jest,że nieraz można się starać latami i nic,a jak sobie człowiek odpuści,przestanie tak obsesyjnie o tym myśleć,to nagle BAM! zaskoczyło! :-D:-D
Jak znajdę linka do tych ziółek albo skład ,to zaraz wkleję.



A,już mam. To link z jakiegoś forum,tam dziewczyny piszą właśnie o tych ziołach.Ale na BB też pełno tych opinii.
KAFETERIA - zioła ojca Sroki nr 3 - Forum dla kobiet

karotko ja biorę je w tym cyklu, zaczęłam od pierwszego dnia @. Dziś 16 dc, owulacja była, czuje się dobrze nie zauważyłam niczego szczególnego. Sama jestem ciekawa jak to będzie

aa to mój drugi cykl z castagnusem :tak:

A przepraszam bo nie mam czasu doczytać, ile się staracie?
 
Nie no,ale to dobrze właśnie. Osobiście też uważam,że jak się czegoś nie jest pewnym,to warto zasięgnąć opinii lekarza.;-) Myślę,że te zioła mogą jedynie pomóc,nie zaszkodzić...aczkolwiek dziewczyny na forum przestrzegają,żeby nie zwiększać dawki, częstotliwości itp.,bo można się przestymulować.
Więc wracamy do meritum: wszystko z umiarem.;-)
Jak dostanę w końcu @,to chyba też je sobie zamówię.Albo nie- teraz po tym cyklu,jak się nie uda,to dopiero kupię.:-D
 
koriander trzymam mocno kciuki w takim razie ;-) Dziewczyny na forach piszą,że po tych ziołach ponoć od 1 do 3 cykli i zachodziły w ciążę.:szok: No ciekawa jestem w sumie czy to faktycznie tak działa...:tak:
A co do starań...Ja akurat od równego roku,czyli od marca 2012,ale pierwsze 6 miesięcy było dość nieregularne i bardziej na zasadzie "co ma być,to będzie". Ale po tych 6 mc-ach zaczęłam się denerwować i już od tamtej pory co cykl,to ja wariuję.:-D Najpierw czekam na koniec @,potem jest bzyku-bzyk (niby wyliczam sobie teoretyczny termin owulki,ale wiadomo jak jest,a poza tym mi się okres rozregulował...:baffled:),no i później oczekiwanie na @,a raczej jej brak,ewentualne testowanie,które każdego miesiąca podnosi mi ciśnienie swoim wynikiem,czyli jedną kreską.:no: Ale staram się nie panikować.:-) Zresztą ten cały schemat od @ do testowania,to przerabia większość z nas. :-p
 
karotko oj tak, odliczanie do staranek po @, potem ta euforia i intensywne boboseksy:-p potem znowu odliczanie i ta doprowadzająca do szału nadzieja.. :-)
Dziękuję za kciuki, na pewno dam znać (jakby nie patrzeć-wystarane w marcu)

Ja wiem że w niemczech dostępny jest niepokalanek mnisi (czyli castagnus), a jeśli chodzi o zioła to nie wiem, ale w Polsce na pewno jakość bardzo dobra i wybór szeroki.. A zioła lekkie, ja zrobiłam sama mieszankę i łącznie zapłaciłam niecałe 15 zł:szok: a przesłanie tego do EU to jakieś 13 zł więc może się skusisz?:tak:
 
koriander oo dzięki za info :-) Poszukam chyba zaraz na ebayu faktycznie czy gdzieś... To w sumie grosze są,a może akurat się uda? ;-)
 
To bedzie pierwszy cykl staran wiec nie chce jeszcze wariowac :-D ale to czekanie na @ mnie dobija...moglaby juz przyjsc hehe

Kurcze od wczoraj plamienia mam... nigdy tak nie mialam :-( mam nadzieje ze to zapowiedz @
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry