reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć Dziewczyny!
Ja dzisiaj wróciłam z długiego weekendu z mężem. Pogoda była cudowna. Słoneczko i niebieskie niebo codziennie:-). Ale niestety dzisiaj rano, przed wylotem do domu zjawiła się @... Temp. spadła na 36.3 i zalało mnie porządnie. Więc kolejny cykl przede mną. Od dziś biorę niepokalanek raz dziennie i za tydzień gdy wybiorę się do Polski idę do swojej lekarki, robię badania itd...
 
reklama
Żabucha super, że wyjazd się udał. Szkoda, że ta @ tylko przylazła, ale zaczął się nowy cykl i nowe staranka :tak:


Ja się cały dzień obijałam... Dziwnie tak nie iść w poniedziałek do pracy :-D
Tak więc na spokojnie stałam się rok starsza, bez nerwów w pracy :-D


.... hmmm .... tak poza tym - to co tutaj dzisiaj taka cisza?


02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296

04.04.2013 - Australijka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
05.04.2013 - Kasiol - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; w kolejnym cyklu na pewno się uda)
07.04.2013 - Patu$ka - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3

13.04.2013 - Katherinne (09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, hcg 12.04 = 20
14.04.2013 - Ananaska
(09.04 jest bladzioch)
15.04.2013 - Moniqaa
- @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
15.04.2013 - Nuuuśka
- @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
16.04.2013 - Zabucha - @ (w kolejnym cyklu na pewno się uda)
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Heloł!

Ja jestem:)) Zabucha, szkoda, ze @ przyszła, zła kobieta Ci ona:)) ale za to piękne majowe dZiecie będziesz miała:))

Ailatan, wracaj szybko do zdrôwka, nią daj sie chorobsku. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było ok.

Moniquaa Kochana! Sto lat, sto lat, ńiech żyje nam! Spełnienia wszystkich marzeń w tym tego najważniejszego, czyli II w maju.

Nie wkleilo mi kwiatki, tak jak chciałam, ale przesylam Ci kwiaty i buziaki:)))

a u mnie po staremu. Juz sie nastawiam, ze nic z tego, bo ne mam żadnych objawów. Choć musze powiedzieć, ze dziś mam bol jak przed okresem, a nigdy tak nie miałam. Ae juz nie chce sie nastawiac, bo potem zbyt mocno przeżywam. Temperaturka nie poszybowala jakoś mocno w górę niestety. Jakbym zauważyła wiecej objawów, ze nadzieja by wzrosła, to w piątek ide zrobić badańia ostatnich hormonów, więc od razu bym bete zrobiła, a jak nie to spokojnie czekam do 21- ego, a potem do 24-tego, bo pewnie cykl sie wydluzy jak zwykle do 30 dni.
poza tym wiosnę zaczęłam, byłam rano u fryzjera i obcielam wlosy z długich takich za łopatki, do takich do ramion. Maja mnie odmłodzic:)) na razie sie przyzwyczajam. I wyjelam nowa torebkę z pomarańczowej z czarnym skory, do tego kupiłam w lutym pomarańczowe butiki szpilki, mam zarowiasto pomarańczowy szalik. No wiosna idzie, a co?
 
cześć Dziewczyny!
Ja wczoraj odebrałam betę - 578, nie jest za duża na 4tc+3 ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać do 25.04 na wizytę.

katherinne co do wit D3, to najlepiej wystawiac się na słoneczko, ale po tylu mrocznych i zimowych dniach ciężko o jej prawidłowy poziom. Co do jedzenia, to występuje głównie w rybach, ale trzebaby było zjeść ich chyba z tonę, więc pozostają suplementy. W niektórych zestawach jest wit D3.
żabucha fajnie, że wyjazd się udał, szkoda tylko, że przylazła @. Ale taki wyjazd dobrze robi przed starankami :) ja mies temu też wyjechałam z mężem na weekend, nabrałam dystansu, mimo, że wtedy przyszła @ to teraz się udało :) więc u Ciebie też będzie dobrze :)
Monia spóźnione ale z całego serca STO LAT!!!!!!! Ogromniastych dwóch tłustych kresek na teście!!! :*
Agaawa jeszcze nic nie jest przesądzone - @ nie ma, a kolorki takie optymistyczne, że musi być tylko dobrze :)
 
Moniqaa - Wszystkiego najlepszego! Żebyś zobaczyła 2 kreseczki już niebawem ;)

A wczoraj jak pisałam Wam, że zaraz jedziemy do szpitala. To pojechaliśmy i zostawili mnie :/ Jeszcze dodatkowe badania porobili, krew pobrali jeszcze raz i już tych leukocytów miałam 7, a norma jest do 10. (bo przedwczoraj miałam 14!) Powiedzieli, że przy owulacji może tak być, że ich jest więcej. W każdym razie spędziłam noc w szpitalu pod kroplówkami. Sami nie wiedzą co mi jest. Wyrostek to bolałby mnie coraz gorzej, a mnie w nocy i wczoraj od 5 rano nie bolało. A teraz przed chwilą wyszłam. Rano dali mi śniadanie - kaszę manną :-) Nawet nie dotknęłam, nienawidzę od urodzenia jak mi ją rodzice wciskali to do tej pory mam traumę :szok: Od przedwczoraj nic nie jadłam! Brzuch mnie teraz boli z głodu :D Ale idę sobie zrobić kanapeczki z szyneczką i żółtym serem :) Bo narazie nie kazali mi nic ciężkiego jeść. Zwolnienie mam do końca tygodnia.

Dziś rano miałam 36,7 temperatury. Ovufriend nie wykazał mi owulacji, a pęknięty pęcherzyk na USG miałam już w niedzielę! Ja też na następny miesiąc się szykuje ze staraniami, bo teraz to i tak nic nie wyjdzie już :(
 
Cześć

Ja też chora, ledwo żyję bo w dodatku dostałam dzisiaj @.
Teściowa przyjechała mnie doglądać,gotuje mi obiadki a ja je wmuszam w siebie,żeby jej nie robić przykrości bo kobiecina się stara.To znaczy wmuszam bo nie mam apetytu,teściowa dobrze gotuje tylko gardło mnie boli i w ogóle.

Marce_la -tutaj tez gratuluję,nudnej ciąży Ci życzę.Trzymam kciuki za sukces.

Patanka -gratulacje.

Moniqa -wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich marzeń i szybko II.

Ailatan -zdrówka.


U mnie @ przyszła nieco wcześniej to jeszcze się załapię ze staraniami na koniec kwietnia. Ale tutaj sobie zostanę na marcowych staraczkach.
 
Fuma zostań z nami :) U nas jest wesoło i dobre fluidy tutaj są :) Poza tym większość z nas nigdzie się stąd nie wybiera, bo strasznie nam tu dobrze :)
 
Moniqa sto lat sto lat:-) spoznione ale szczere.....

Cos cicho sie zrobilo na marcowkach.

A ja mam od 2 dni wielki brzuch, normalnie wygladam na 5 miesiac i mnie boli. Ide do lekarki 24 kwietnia moze zobacze co jest grane.

Aka, Aniolek, Marcela a jak wasze samopoczucie?

Ailatan, Fuma zdrowiejcie szybciutko:-)
 
reklama
Dziękuje Kobietki za życzenia :-)

Ailatan, Fuma dużo zdrówka. Nie wolno chorować :-p
Ja jeszcze jutro mam L4, więc planuję odwiedzić jeszcze jednego lekarza... Mam nadzieję, że mnie tylko przyjmą, już widzę oczyma wyobraźni te kolejki w rejestracji :baffled: No ale chcę mieć to z głowy, niech obejrzy jakiś onkolog te węzły, bo się tylko nimi stresuję... O ile mnie nie spławią, o niestety oni tak lubią :baffled:


Dziwi mnie to, że nie muszę nadrabiać z czytaniem... ale to pewnie przez pogodę. Jest tak ładnie, że szkoda w domu siedzieć...
 
Do góry