reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Ja juz sie napiłam :) zaraz lece sie myć i zaraz do Was wracam :)
Nie zaprzestajemy staranek. próbujemy dalej :) pierwszy dc rozpoczęty serduszkiem :D
 
reklama
Dzień dobry :)
Wysłałam dziś mojego J do pracy :-) On zadowolony, bo ma mega dużo roboty, a sam z siebie by nie poszedł, bo by myślał, że będę się wkurzała ;-) A ja nie lubię sprzątać jak ktoś mi przeszkadza, mam dać znać jak będę kończyć to wróci :-D Wszystko robimy razem, ale sprzątać wolę ja :happy2:


Wczoraj wieczorem gadaliśmy sobie o ślubie i temat zszedł na ślub moich sióstr i wesela i sobie włączyłam swoją studniówkę!!! :-D 2006 rok! Ale byłam wtedy młoda i moje koleżanki! :-D Jeszcze byłam z takim chłopakiem wtedy w moim wieku, on taki grzeczniutki, teraz się stoczył strasznie. Potem wykąpałam się i jakoś źle się czułam, a wypiłam w sumie 3 piwa (ale od 19:00 do 1:00!) i zjadłam hot whingsy z KFC :sorry2: Mój J stripsy, zamówiliśmy kubełek, bo dawno nie jedliśmy :sorry2: I normalnie myślałam że zwrócę to wszystko, nawet poszłam do łazienki, ale nie mogłam :baffled: (wszystko przez desperadosy! Wypiłam 1 reddsa i 2 despe, a jakoś po nich się źle czuję, ale to od niedawna, kiedyś mogłam pić i nie było problemów, ale to chyba już nie ten pesel, za stara jestem! :p ) I w końcu usnęłam, ale tak się męczyłam, że szok. Na szczęście już jest ok :) Jeszcze wczoraj wieczorem się w końcu pokochaliśmy po tym moim okresie :p
 
Ostatnia edycja:
Kitki - wydaje mi się, że to ciąża, no bo co innego ? :) A na USG jeszcze mogło nie być widać, bo jeszcze może za wcześnie? Moja koleżanka nawet pęcherzyka nie widziała w 6 tyg ciąży na USG, a w 8 już był i pęcherzyk i maleńki zarodek. A teraz ma 4 miesięcznego pięknego synka! ;-) To zależy kiedy była ovu i kiedy nastąpiło zagnieżdżenie. Gratuluję :)
 
Ailatan1987 ja także wole sprzątać jak nikt mi na ręce nie patrzy :tak: Piję kawkę i myślę od czego zacząć :-D Pierwszą myśl po wstaniu miałam zrobić test, ale nadal za wcześnie, więc jakoś się opanowałam ;-) Do @ jeszcze tydzień, ale coś czuję, że przyjdzie. Temp jakoś specjalnie się nie podnosi, bóle jak przed @ mam :wściekła/y:
Eh... nie ma co rozpaczać, najwyżej będziemy walczyć kolejny cykl :tak:

Widzę, że dziś nikt nie testuje, ale już trzymam kciuki za te najbliższe testowania &&&&&



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @
(teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -;
teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
Moniqaa - a ja kawy w ogóle nie piję :-) Jeszcze się nie nauczyłam :happy2: Tzn był jakiś czas, że czasami piłam, ale pół na pół z mleczkiem i cukrem, a teraz w ogóle :tak: Sok właśnie sobie piję ;)

Anna
- wiem co czujesz! Ale spróbuj się nie zamartwiać, uda się na pewno, tylko trzeba cierpliwie czekać ;-) Łatwo mi mówić, jak sama jestem niecierpliwa :angry: Dziś 6 dc u mnie, ale już od 10 zaczynamy działania codziennie :-D Bo jakoś nie wierzę w ovufriend i określenie ovu, bo to różnie może być.

Jutro Patu$ka testuje, trzymam kciuki!!! ;)
 
Anna, Dziewczyno, głowa do góry, uda się , zobaczysz i to niedługo. A dziś wykorzystaj czas tylko dla siebie – zrób pedicure, pomaluj paznokcie na jakiś fajny kolorek, film obejrzyj. No tylko na co mas ochotę:-).
Moniqaa, u mnie nieco mniej niż tydzień na test. Ale niecierpliwy czas, który się dłuży. Dziś tez miałam ochotę zrobić test. I odłóż te mierzenie tempki, ja tak zrobiłam, to mniejszy stres:-).
No i przyznam się przed Wami. Przedwczoraj robiłam wieczorem teściora i negatyw, czyli zero nadziei. Już doła łapię.
Marcela, my chyba zwariujemy do tego czwartku:-)
Ailatan, też nie lubię jak ktoś po domu się kręci, gdy mam zabierać się z porządki. Też wykorzystuję dzisiejszy dzień na sprzątnie, bo mąż w delegacji.
Ja nie lubię piwa z sokiem, Jak już piwkuję to mocne, bez słodkich dodatków. Ostatnio musiałam z kawy zrezygnować, bo refluks mi się odezwał. I piję Capuccino. W ogóle szok był dla mnie, ze się tak odzwyczaiłam, piłam jeszcze pół roku temu po 4 kawy parzone z mlekiem dziennie, istne siekiery. A tu w porównaniu z tamtymi taką lurę popijam:-):tak:
I wracając do Ovufrienda, nie dość, ze płatny na dłuższa metę, to mojej siostrze ciotecznej nie pokazał owulacji, a zaszła w tym cyklu. Jest aktualnie na finiszu. Jaja, co?
Patuśka, trzymam kciuki za jutro:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ailatan jutro patu$ka dostaje @. tempka spadla bol brzuch jest pryszcze sa nerwowoka takze. Takze nawet nie bede testowac daje gwarancje z edo poludnia tak do 11 mnie zaleje :-)
 
reklama
Aka - jeżeli jesteś w ciąży teraz, to wiadomo, że tyle czasu przed potencjalną @ test by nic nie wykazał! Więc nie ma co się martwić na zapas ;-) I już Wy same mnie nauczyłyście "Dopóki nie ma @ jest nadzieja" :-) Nasze motto :-D A Ty jeszcze masz kilka dni, wiem, że korci z testem. Ja już sobie powiedziałam, (nie wiem jak to wyjdzie w praktyce :p ) że robię test dopiero 28 kwietnia, ani dnia wcześniej!!! :-) No chyba, że wcześniej dostanę @ :baffled:
Co do piwka z sokiem to też nie lubię, ogólnie nie bardzo lubię takie zwykłe piwo, bo jest dla mnie za gorzkie :-D Ale czasami mnie nachodzi i lubię sobie wypić zwykłe piwo :D Ale najlepsze jest to, że nad morzem na plaży uwielbiam piwo z sokiem :-) Ale tylko tam! Gdzieś w jakimś pubie, klubie czy w domu w życiu nie wypije piwa z sokiem :-D

patu$ka - :-( daj znać jutro co i jak!!! Ja dalej trzymam kciuki!!!
 
Do góry