reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Ja dalej czekam na krwawienie, dzis mialam jakis lekkie plamienie wiec moze sie rozkreca...
Ja nie wiem kiedy bede testowac ale pewnie cos kolo 10.04 bo ja cykle mam tak 28-29 dni....a przed @ nie bede testowac bo raz testowalam a potem dostalam @

Witam nowe staraczki :-D

Tak tylko powiem : dziewczyny jak chcecie napisac nowego posta a od poprzedniego nie minely 3h albo nikt nie odpowiedzial to edytujcie posta. Bedzie ladniej i przejzyscie a i zaden admin nam tu nie wpadnie z ostrzezeniami ;-)

Ps. ide sie meczyc z sygnaurka bo cos nie widac.

Widac? :-D Widac!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Costa, ładnego kota masz w avatarze :-)

Aka85, krew oddaję w miarę regularnie, 4 razy w roku, od chyba trzech lat, może trochę więcej :) Mam za to dzień wolny od pracy :-) Też myślę, że na owu oddawanie krwi nie wpływa, ale teraz lepiej chuchać na zimne, szczególnie, że teraz jak mój mąż pojedzie to wróci chyba w czerwcu, nie wiem :no:

Castagnus? Ja nie słyszałam, ale zaraz poszperam sobie w internecie :)

Ja też lubię buty na wysokim obcasie i dużo chodzę na obcasach, a kiedyś chodziłam tylko na płaskim. Ale Ł z tym raczej nie ma problemu - ja mam 171 a on 179. Zresztą jak przy nim założę balerinki to się czuję jakaś taka mała i nie lubię jak patrzy na mnie z góry, więc rzadko to robię :sorry2:
 
A castagnus I niepokalanek mnisi to nie jest to samo?

Ja obcasow nie lubie. Ja I moj V jestesmy tego samego wzrostu.
 
Dziewczyny,dzięki za trzymanie kciuków,strasznie się denerwuję jutrzejszą wizytą..Tzn. tym,co gin powie. Ale jestem dobrej myśli.:-)
Któraś z was pytała co lepsze z tych hormonów...Ja niestety nie wiem,bo się nie znam,sugeruję się wyłącznie opiniami dziewczyn,które biorą.Ale ja sama nie.Dlatego nie pomogę.:no: A mój P. stąd kojarzy nazwy,bo jak czytam BB,to nieraz mi za plecami kuka i sobie zapamiętuje.:-D:-D Ale chyba sama coś poczytam o tych hormonach,żeby w razie czego być doinformowana jak mi gin coś przepisze...Bo że to ciąża,to już żadnych złudzeń nie mam.Byłoby zbyt pięknie. Ehh...:-( Ale jak dostanę @ w końcu,to się pocieszam,że staranka ruszą na nowo i chciałabym znaleźć się na grudniówkach. Haha.:-D
 
Witam,
ja jestem nowa na tej stronie. Co prawda o dzidziusia sie specjalnie nie staramy, ale tez nie zabezpieczamy się. Co będzie to będzie... Juz mamy z mężem 3,5- letnią córeczkę i chyba właśnie nabroilismy... Według moich wyliczeń kochalismy sie w dni przed owulacją ( 11-12 dc) a owulacje miałam 3-4 dni później. I chyba trafilismy, tak właściwie nie myśląc o tym za dużo.
A poniewaz od kilku dni mecza mnie różne dolegliwości a na test jest zbyt wcześnie( zrobiłam dziś rano ale wyszedł negatywny, dzis 23dc a cykle mam 28-35 dni) musze sie gdzies wygadać...:-)
 
żabucha witaj kochana,dobrze trafiłaś :-) Ja też mam 3,5 letnią córeczkę,z tym,że my się już chwilkę staramy.Trzymam kciuki,aby to jednak była fasolka!!
 
Witaj karotka00
My za pierwszym razem staraliśmy prawie rok ( nieregularne cykle, po cystach na obu jajnikach). Jezeli teraz okaże się że trafiliśmy to będę w szoku, bo nawet porządnie się do tych starań nie zabraliśmy... :-D
 
reklama
cześć żabucha :)
karotka00 tylko 3 dni i staranka fajnie ci :)
szkoda że dni płodne nie zaczynaja się po @ i nie trwają cały miesiąc... wtedy mialybyśmy dużo dużo dzieciuchów :)
 
Do góry