reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

jestem zrobiłam sobie i mężowi kolacyjke i powróciłam do was. Agawa - to powoli wyciągaj sexowna koszuleczkę i jutro na bobosexy z mężusiem :)) powiem wam ze zaważyłam u siebie zyłki na obu piersiach i takie wrażliwe jakieś się staly a wogule zapomniałam dopisać że od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i chwilami kuje na przemian w jajnikach tak że potrafi mnie obudzis w nocy . Powiem szczerze ze też się zastanawiam nad drożnością jajowodów jak nic tego nie wyjdzie w tym mcu ale jak ostatnio byłam u swojego gina to właśnie rozmawialiśmy nad dalszym leczeniem i jak jak zasugerowałam drożność to on najpierw zasugerował inseminacje a potem drożność a na sam koniec w najgoszym wypadku in-vitro o czym mam nadzieje że była by to całkowita ostateczność. na razie jestem dobrej myśli ....
 
reklama
Anusia, sorki ze to powiem, ale kretyn ten Twój gin. Bo przecież badanie droznosci jajowodow to jest podstawowe badanie diagnozujace. Mam kilka koleżanek po InVitro i po inseminacji i wszystkie one najpierw musiały zrobić komplet badań, żeby wykluczyć jakieś wady. A niedroznosc jajowodow to jest element, który najpierw trzeba wyleczyć, zanim sie spróbuje inseminacji. No nie ma innej drogi po prostu. Może on chce kasę wyciągnąć i cię na ta inseminacje namawia?
 
Moniqaa te tsh ma byc niby ponizej 2 ale tak naprawde ile kobiet zachodzi w ciaze z przypadku ? I niby one wszystkie maja mniej niz 2? Jakos nie chce mi sie w to wiezyc. Moze miec to jakis wplyw ale czy az taki wielki?
 
Agawa - powiem ci ze mi tez wlasnie to dziwne bo tez mu najpierw zaproponowałam droznosc a on powiedział ze on ma taka taktykę w leczeniu .mi tez to nie pasuje najpierw ta inseminacja . ale powiem ci ze poza tym to na razie wydajemi się że na razie to on mówi i zajmuje się tak trochę najbardziej z powolania niż dotychczasowi moi lekarze coś ty nic się nie stało ze muwisz że to kretyn bo mi też cos w tym jego stwierdzeniu nie pasuje. bo kase wydac nie sztuka bez zadnej nadzieji .... powiem że to wszystko tez mnie zaczyna przerastać i też nie wiem sama co mam o tym wszystkim myśleć.....
 
Anusia, to dobrze, ze Ty tez masz wątpliwości, bo po napisaniu tego posta pomyślałam sobie ze może mnie zle zrozumiesz, a tego bym ńie chciała. Popytaj może doświadczonych dziewczyn w tym temacie, czy one nie miały najpierw tego badania? Jedna moja koleżanka sie leczyła 4 lata, w końcu zdecydowali sie iść krok dalej, czyli inseminacja i ewentualnie InVitro i musiała zrobić w pierwszej kolejności to badanie. I wyobraz sobie, ze przepchneli jej ten jajowod i w tym samym cyklu zaszła w ciążę. Dalej juz nic nie musieli robić:))
 
Pewnie żadnej z was teraz nie ma,bo w pracy albo śpicie ;-). Ja się zbieram do gina,za 15 min wychodzę.:szok: Czuję się normalnie jak jakaś dziewica na pierwszej wizycie.:-D Ale przynajmniej jestem o tyle spokojna,że on ma u siebie w gabinecie USG od razu,to mi pewnie zrobi,bo jak ostatnio (rok temu..:zawstydzona/y:) byłam,to usg mi zrobił w ramach normalnego badania. No i cytologię bym chciała,ale w 50dc to raczej nie ma sensu..Tak czy tak,coś się w końcu dowiem.MAM NADZIEJĘ.Trzymajcie kciuki. Odezwę się jak wrócę.:-)
 
karotka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&.

Ja dzis rano testowalam jedna kreska. Dzis mam jeszcze wizyte u ginka popoludniu i dzis powinna pojawic sie @ jesli zdaze przed nia do lekarza to moze jeszcze bedzie jakas nadzieja. A jesli nei to od tego cyklu bede czesciej do Was zagladac:)
 
reklama
patu$ka ja testowałam wczoraj, jedna kreska )-: . Pocieszam sie, że jeszcze za wcześnie na test (23 dc).
Za tydzien znów spróbuję. Czuję, że to to, ale to mogą byc też zaburzenia hormonalne (od wczoraj zauważyłam malutkie kropeczki siary po ucisnieciu brodawki) Wysoka prolaktyna?
 
Do góry