reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

żabucha to teraz musi być to :-)
Australijka kochana,niestety ten suwaczek jest nieaktualny :-( Bo mam właśnie 49 dc..więc nici ze staranek,bo czekam na @,a jutro do gina...
 
reklama
Witajcie dziewuszki musze was troszkę nadrobić i wdrazyc w dalszy temat ale to chwestia 20 min. AKA- powiem ci ze chyba 1 tabl dziennie a clo 1/4 2 ray dziennie przed i po posiłku czyli rano i wieczorem . tak ja mam już troszkę tej walki za sobą i troszkę pieniędzy wydanych choć się mówi ze wtedy kasa nie gra roli dla takiego celu tez ja trzeba posiadac . muj maz miał robione 2 razy badanie nasienia zaplacilam 300 zl za szczegółowe badanie nasienia plus karzd awizyta jeżeli chodzi o prywatnie to 150 zl do tego jakies leki ale cos trzeba robici nieważne wsumie ile to ma kosztowac jeżeli chce się zostać rodziecem. japogulnie nie biore już zadnych lekow od listopada. jak na razie brak @ niechce robic testu żeby soe nie rozczarować bo jakies 3 tyg temu robiłam gch i wyszedł negatywny i ryczałam jak bóbr bo zle się wtedy jakos czylam i zrobiłam hcg być może tez za wczesnieto było żeby wykrylo poczekam jakies jeszcze 2 tyg i dopiero jak nie dostane @to pujde do lekarza. na razie to tyle nadrobię troszkę to napisze . ps. dziekuje za przyjecie do swojego grona:)
 
Zabucha witaj :-D

Karotko bedzie dobrze trzymam kciuki

Ja sobie zamowilam dzis na ebay'u testy owulacyjne plus ciazowe. Owulacyjnych jest az 40 mam nadzieje ze nie bedzie mi tyle potrzebne :-D
 
karotka00 ja poprzednio miałam cykl 36 dniowy a normalnie 31. Zaczęłam brać bromokryptynę i znów równiutko 31. Może Twój gin też ci coś ustawi. Trzymam kciuki. Wyreguluje i będzie dobrze :):tak:
 
Cześć

Nie odzywałam się bo był u mnie pewien bardzo miły kawaler-lat 2,5.
Bardzo wygadany jak na swój wiek.
Moja najlepsza kumpela poprosiła mnie,żebym jej popilnowała dzieci bo nie ma z kim zostawić.Na co dzień ich pilnuje jej mama ale akurat trafiła do szpitala z chorym sercem.Zgodziłam się i miałam intensywne dwa dni.
Ale fajne te dzieciaczki.

Dzisiaj wieczorem Mój wraca:-):-):-):-D:-D:-D.

Costa -fajnego masz kota w avatarku.

Anusia i Żabucha- witajcie.
 
Dziekuje Wam wszystkim za miłe powitanie,

Z tymi cyklami to nigdy nie wiadomo, chyba czasami nawet lekarze nie sa pewni jak działa rozregulowany kobiecy organizm. Ja raz w życiu miałam cykl 28-dniowy a tak to 30-35 lub nawet dłuższe. I jak tu wycelować żeby trafić w ten dzień.
Życzę powodzenia karotko00
 
wiec jestem dalej i w temacie już . witaj żabucha -ja tez tu nowa :). Agawa- moja mania to też torebki ubóstwiam torebki muglabym codziennie kupować jak i kubki do picia jak tylko jakiś fajniutki spotkam to kupuje zawsze niekomu nie braknie do picia kawki hehe :) pewnie że jak tylko będę mogła to pomoge rada poto tinsie jest żeby sobienawzajem pomagać i wsoierac nawet w tych trudnych chwilach .... jeżeli chodzi o zakupki to ostatni kupiłam sobie w CUBUSIE skurkowa kurtke burleske to się w niej zakochałam jak ta kurtke zobaczylami zawszelka cene musilam sobie ja kupic i kupiłam sobie takie ale botki czerwone z zamszu. A tak ogólnie tez w niedawnym miesiącu bez owulki bo mi lekarz tak pow i potemwlasnie znow dal mi CLO i primolut , może wkoncu to pomoglo jeszcze troszkę poczekam nie wkręcam się na razie bo objawy tez niby mam jakies ale to tez mogą być zchizy . Karotka- trzymam również kciuki:)
 
A castagnus I niepokalanek mnisi to nie jest to samo?

Tak to samo. Ja kiedyś brałam i byłam bardzo zadowolona. Owulkę miałam jak trzeba i wszystko mi wyregulował.Żeby nie to wysokie TSH to pewnie bym zaszła jak nic.

Jak chcesz kupić to tylko polski bo słyszałam ,że ten brytyjski jest za słaby.

Agaawa -Ty dzisiaj do gina pomykasz? &&&&& za wizytę.
 
Fuma, chyba mnie myślami sciagnelas. Właśnie wróciłam. I jestem mega szczęśliwa. Bo wszystko dobrze, mam piękny pecherzyk 19,5 mm z lewego jajnika. Także jutro wyciągam moja koszulkę do sexowania:))) w pn mam kolejna wizytę, żeby ocenić pecherzyk, jak nie pęknie jeszcze to w czwartek kolejna wizyta.

powiem Wam, ze Pan doktor był bardzo zdziwiony, ze mi te testy tak ciagle wychodzą dodatnie. Mówi, ze nie powinnY, ale ponieważ wszystko jest ok i dzisiaj tez miałam pozytywny test, to chyba juz taka moja uroda.

w ogóle omowilam z nim plan dzialani. Jak w tym i w następnym cyklu nie znajdę w ciążę, to idę na zrobienie tego badańia droznosci jajowodow. Żeby był komplet badań przed ewentualna inseminacja. Ale Pan doktor sie ze mnie śmiał, ze na pewno nie będzie takiej konieczności i powiedział, ze jak juz raz zaszlam w ciążę, to teraz sie spokojnie uda i wszystko będzie dobrze. Strasznie fajny ten doktor. I taki pozytywny.

Acha i jeszcze Wam coś powiem. Rozmawiałam z koleżanka, ona jest pielęgniarka, jakoś po 40- tce jest. I jakoś sie jej wygadalam, ze miałam to poronienie. Bo raczej nikomu o tym nie mówię. Ae cóż, wygadalam sie.... A ona na to, ze ona tez tak miała, ze zna mnóstwo przypadków, ze pierwsze ciążę sie bardzo wcześnie roni, bo podobno sa badania nawet, ze pierwsza ciążę często organizm naturalnie odrzuca, jako ciało obce. Dlatego jestem bardzo dobrej myśli, ze sie uda i to juz w tym cyklu.

Zabucha witaj wsród nas. Będziemy Cię na pewno wspierać. Trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze!

fuma-miłych igraszek, ach ty.....
 
reklama
Tylko od rana mnie nie było, a ile nadrabiania w czytaniu.
Ja dziś obudziłam się z bólem zęba :-( Po pracy zaczęłam szukać dentysty, bo do swojego 50km nie pojadę. Niestety poszukiwania muszę zacząć jeszcze raz jutro, bo dziś się nie udało. Na szczęście ból też przeszedł, zęby obejrzałam i nic nie widzę (ale reaguje mi któryś na zimne i ciepłe) :baffled:


Ja cykle mam 28-dniowe. Tylko przed ślubem mi się skrócił do 25dni (ale to dobrze bo wypadał dokładnie w dzień uroczystości :rofl2:) Jednak moje 28dni i wg gina wszystko w jak najlepszym porządku dzidzi brak :baffled: Mam nadzieję, że nic z moim mężulkiem nie jest :-(

Fuma_Foch jakie powinno być prawidłowe TSH. Moje niby się mieści w normie, ale ma ponad 2...

Agaawa wyciągaj, wyciągaj ta koszulkę ;-) Teraz na 100% będzie dzidzi :happy2:
 
Do góry