reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Dzięki :-) Pewnie i tak się będę odzywać,bo do piątku droga daleka :-D:-D.
Australijka :tak:dziewczyny mają rację.
Poza tym ja też już trochę sfrustrowana jestem,ale ciągle wierzę,że się uda. Poza tym faktycznie wiosna,ładna pogoda i bardziej pozytywne nastawienie.:-)
 
reklama
Aka, jak czytam o Twoim mezusiu i jego przekonaniach o superowych dlugodystanowych plemnikach, to jakbym swojego widziała! Hehehehhhhheeeee... Juz mu ostatnio nawet wujka Google kazalam odwiedzić, bo mnie do szału doprowadza swoją niewiedza, ignorancjia i beztroska...

No u nas zdecydowanie role sa zamienione, to ja bym mogła codziennie, a mężus juz niekoniecznie. Przez tyle lat byliśmy weekendowe para, ze sie przyzwyczaił do sexu w weekendy:))

no ale widzę, ze u nas wszystkich jest podobnie, bo sa chwile, ze para jest napalona, a innym razem, ze jakoś nic sie nie chce.

Patuska, ty nie marudz, bo jeszcze testowanie przed Tobą. Wszystko będzie dobrze, mi to jakoś tak na Fasolka wyglada:))

Australijka, musisz myśleć pozytywnie. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A ze wyjdzie to jest pewne, bo juz końcem marca którejś z nas wyjdą dwie kreseczki, zobaczycie!

ja jutro idę do gina na sprawdzeńie, czy idzie na owulację i zaczynamy starania od piątku. Ale sie będzie działo! Nawet wyjme seksowne koszulkę, która dostałam na panieńskim. W końcu dzidzius musi być porządnie zrobiony, prawda?:-D
 
No mężczyźni mają często dość...dziwne poglądy na temat płodności,plemników itp.:no:
Ale mój mnie dziś zaskoczył,bo przeglądałam sobie BB,a on wyskoczył ze znajomością definicji luteiny,duphastonu itp.No w szoku byłam normalnie.:szok: I mi się wymądrzać zaczął.:-D
agaawa fajny pomysł z tą koszulką :-)
 
:-)oj moj maz tez czasem mnie zaskakuje znajomoscia pewnych rzeczy,czasem to ja sie zastanawiam skad on to wie?:-D Pewnie jak ja spie to siedzi na necie i czyta:szok:
 
Fuma foch watpie zeby lekarz cos zrobil. W kazdyn razie zmieniam lekarza i moze cos poradzi ale watpie bo irlandczycy tak maja.
 
Fuma foch watpie zeby lekarz cos zrobil. W kazdyn razie zmieniam lekarza i moze cos poradzi ale watpie bo irlandczycy tak maja.
 
Agaawa mi także się wydaje, że może to być jakiś "dziwny" test.

Udało mi się zmusić mojego drogiego męża by zaczął połykać witaminki :-D Ciekawe na jak długo :confused:
 
reklama
Do góry