reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Costa, to do łóżeczka pod pierzynkę, a nie przed kompem... i zdrowiej nam ładnie :tak:

Anka85 ja tez mam wrażenie, że nic z tego. Niby testy owu pozytywne, śluz też był, ale temperatura nie ta. Jednak ja stwierdzam, że nie ma się co dołować, jak nie teraz to za miesiąc :happy:






Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101
03.04.2013 - Smerfna85
04.04.2013 - Australijka
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13-Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne, Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
22.05.2013 - Costa
 
reklama
Anna - jestem pewna, że będą już grube 2 krechy :) Normalnie aż Ci zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym znaczeniu :) :) ;-)

Aka85 - u nas zawsze chęci na amorki są :-) Okres dostałam, ale przez Święta nie widzieliśmy się z moim J, więc musieliśmy dziś troszkę nadrobić :-D Może nie było to super przytulanko, bo wiadomo jak to pierwszy dzień @, ale było faaajnie :zawstydzona/y:


Któraś z Was napisała, że najgorsze to czekanie - dokładnie!!! U mnie dziś pierwszy dzień cyklu, więc jeszcze trochę przede mną :-(

A my zrobiliśmy przed chwilą świeżo wyciskany sok z pomarańczy, marchewek i jabłek i sobie pijemy ;-) Uwielbiam :)
 
Pospalam troszke myslalam ze przejdzie ale nie.... tempka dalej wysoka zoladek boli... doszedl mi kaszel i bol klatki piersiowej i szyji przy poruszaniu. Leze w lozku z termoforem... napolabym sie herbaty ale wiem ze bedzie bolec....

Anna tempka piekna naprawde....

Ide nie bede smecic
 
Witam Moje Staraczki już po Świętach!
Jak tam teściorki???

Anna2101 zgłaszaj się i melduj o dwóch kreseczkach, dalej, dalej …


Ja testuje jutro ale jak na razie to żadnych objawów nie czuje, więc pewnie grudzień to nie będzie miesiąc urodzin mojego dzieciatka
 
hej

troche tylko Was podczytałam raz wczoraj i zapomniałam co komu...ja czekam i czekam...a do 14 2 tygodnie chyba jajo zniose do tego czasu...Nam jak nie wyjdzie teraz to koniec na 2 lata:-(

w piatek mnie okropnie po prawej stronie jajnik kuł ale to okropnie? czy to owulacja ?? to by od środowej nocy;-)moze sie udało...

gardło mnie boli i pokasłuje jak się ratować??
 
Ostatnia edycja:
Kobitki melduje sie.
Zrobiłam dzisiaj 2 testy. jeden o czulości 25mlU i 20mlU. na obu słabe kreseczki.ale juz mocniej widoczne niz ostatnio. :( nie wiem jak mam to interpretować
 
anna 2101 może jescze mały poziom hcg jest :-) a dziś powinnas mieć termin @ ??jakieś objawy? jak widziśz juz małą kreskę drugą to test w druga stronę się mylić nie może wiec już malutkie GRATULACJE :-) może poczekaj i zrób jutro bete
 
Dzisiaj termin @ a nie ma i sie nie zapowiada. kremowo mi :D
Bolą mnie piersi,sutki czerwone i gazy mnie meczą. poki co nie wyczuwam nic innego :)
Obraz 006.jpgObraz 002.jpgObraz 005.jpg
Nie wiem czy widac wiec wstawiam 3 różne :D
 

Załączniki

  • Obraz 006.jpg
    Obraz 006.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 30
  • Obraz 002.jpg
    Obraz 002.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 38
  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Anna, to są pozytywne testy. Na to, żeby ta druga kreska się zrobiła mega intensywna to jeszcze długo poczekasz a do tego czasu pewnie już zdążysz ciążę potwierdzić u ginekologa ;) Ale z tym polecam się nie spieszyć. Chociaż co ja Ci będę mówić, jedno już masz, to wiesz ;)

Ananaska, a czemu na 2 lata przerwa w staraniach?

Ja też z tym czekaniem mam problem. Jeszcze na owulację jakoś bezproblemowo czekałam. Ale teraz na termin @? Matko.. każda godzina mi się dłuży!
 
Do góry