reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Wykres widać, nie za bardzo się niestety na tym znam, więc nie pomogę, ale widzę, że temperatura ładnie rośnie :-)

Costa chyba dotrzymam Ci towarzystwa :-p:-p:-p Mój dzisiejszy test jeszcze czeka :sorry2: (nawiasem mówiąc ciekawe czym dzisiaj mnie zaskoczy)
 
hehehe, serduszek nie tak dużo :p Byłoby więcej, ale od 17 do 21 dc włącznie, nie było mojego J :-)

A co do tych białych kółeczek to nie mam pojęcia, same automatycznie mi wyskoczyły białe :p
 
Ailatan1987 nic tylko pozazdrościć. Kurczę, mój szanowny małżonek to już nie pamiętam kiedy mi ostatni raz prezent bez okazji zrobił...

Costa jak teścik? Są dwie krechy?
 
Ailatan z tego co wiem to biale kolka sa jesli miezysz o roznych porach. Jak spojzysz na moj to tam wlasnie jest jedno biale i miezone o 10 zamiast jak zwukle o 7.30

No jest druga krecha ale slabiutka ledwo widoczna ale leprza niz wczorajsze.Strasznie mnie jajniki bola tak rozpychaja... boje sie ze jesli nie owu to znowu zapalenie :-( taki sam bol tylko nieporownywalnie lagodniejszy

Ledwo widac ale i tak lepiej...na zywo wyrazniejsza 20130325_213647.jpg
 

Załączniki

  • 20130325_213647.jpg
    20130325_213647.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Costa u mnie to samo dzisiaj...
No nic to za 24h powtórka, kiedyś musi się pojawić wyraźna druga krecha :tak:


Miłych snów :-)
 
Witam Staraczki! Costa widzę zalążki II krechy, zatem dzieje się oj dzieje :tak: Ja widzisz OWU zawsze miałam 12-14 dc a teraz 18 dc, zatem wszystko przed Tobą.
 
Costa - myślisz, że przez to te kółeczka są białe? Bo ja mierze zawsze o 6:00 albo ok 5:30 (sama się budzę czasami o tej porze i od razu mierzę :) ) Ale częściej o 6:00. Nie wiem, możliwe, że o to chodzi, ale jak zaczęłam wpisywać tempkę i godziny na wykresie od pierwszego dnia cyklu, to od razu mi się pokazały białe kółeczka, a przez pierwsze 9 dni mierzyłam zawsze o 6:00... Nie wiem o co kaman ;)

Smerfna - piszesz, że miałaś OWU 12-14, a teraz masz 18, to jeżeli u mnie byłoby tak, to nawet testu w piątek i później nie ma sensu robić, bo od 17 dc nie było sexu do wczoraj :-(

Moniqaa
- czasami mu się zdarzy przyjść z kwiatami bez okazji ;)

U mnie dziś znowu poranek z przytulankami :D

Ok, szykuje się i spadam powoli do pracy ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj byłam na kontrolnym USG - oprócz torbieli w lewym jajniku, wszystko ok, no i w prawym jajniku lekarz zauwazył 14 mm pęcherzyk zwiastujący owulację, więc chyba trzeba brać się zaraz do roboty ;) (dzisiaj mam 12 dc) :-)
 
Do góry