reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Nie nie zrobiłam tego jeszcze... :/
Fuma_Foch - Jak mam zrobić sobie taki wykres jak Ty masz? ;/ Bo tam widzę tylko logowanie, a nie ma rejestracji :( Ciemna jestem :D
 
reklama
Kurcze b taka wkurzona chodze na wszystko....

Zesulam zaluzje... zaciagalam i spadla mi na glowe... normalnie ze srubami ze sciany wyleciala.... udezyla mnie w nosek :-( krew mi leci.... najchetniej bym kopla wszystko w dupe.... plakac mi sie chce nie wiem co sie dzieje
 
Uuuu Costa biedaku, trzymaj sie jakoś, coś widzę ciężki dzień masz dzisiaj:) nie złość sie bo szkoda zdrowia, nie mówię juz o urodzie:))

ja przesunelam początek cyklu na wczoraj, bo po zastanowieniu, to wczoraj miałam nie tyle plamienie, co taki slabiutki początkowy okres. Dzisiaj sie porządnie rozkrecilo. A plamienie było w pt i w sobotę raczej.

Pól dnia glowkowalam, bo to ważne, bo w 3 dc robię te wszystkie badania. Więc ostatecznie zrobię jutro rano. A poza tym umowilam sie na czwartek na badanie HSG, czyli droznosc jajowodow. Pod warunkiem, ze nie będzie juz krwawienia. Zrobię juz te wszystkie badania, żeby je mieć z głowy. Ale boje sie strasznie tego badania. Pójdzie ze mną koleżanka, bo mam pietra jak nie wiem. Podobno strasznie boli. Ale tyle dziewczyn robi, to pewńie i ja przeżyje. Oby do czwartku.

A dzisiaj aby sie oderwać zrobiłam sprzątanie w domu, pierwszy etap, czyli na glanc mały pokój, gdzie wiecznie masa papierów, i kurzu sie nabieralo, bo stwierdziłem, ze nie będę sprzątać dwa tyg temu, poczekam na święta. Hihi... Lenistwo i dużo roboty papierkowej.
 
costa uuu, mam nadzieje, że nie uszkodziłaś nosa zbyt poważnie. Trzymam kciuki za Twoją owulkę!

agawaa dasz radę, nie wiem czy to boli bo nie robiłam takiego badania ale chyba nie jest aż tak źle, my kobiety twarde jesteśmy, wiele damy radę znieść by osiągnąć zamierzony cel :tak:

ailatan wejdź na stronę główną enpr i tam jest opcja zarejestruj się.
 
ailatan wstaw link do swojego wykresu bo teraz to otwiera się cykl tej osoby, która kliknie w link.


pod wykresem klikasz udostępnij wykres

tam możesz sobie skopiować link do miniatury i wkleić sobie to do sygnatury i będziesz miała wykres w sygnaturze, tak będzie łatwiej każdej z nas zajrzeć do Ciebie i zobaczyć Twój wykres.
 
Ostatnia edycja:
ailatan1987 pod wykresem jest napis "Udostępnij wykres" - w ostatniej zakładce masz np link do wklejenia ;-) Tak jak teraz otwiera mi się wykres, ale mój bieżący :tak:
 
reklama
wykres widać tylko nie wiem dlaczego masz białe kółeczka a nie niebieskie, nie znam się za dobrze na ovufriendzie...

tempka bardzo ładna, no i wow, ile serduszek :-D

sikaj costa i daj znać co tam zobaczysz :happy2:
 
Do góry