reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

ohhh ja wolalam czekac na owu niz na testowanie :-D

Anna - mnie codziennie od owu bolalo podbrzusze jak na @ i taka ciezkosc...
teraz zreszta tez daje sie we znaki:baffled:
 
reklama
Podobno normalne takie bole sa bo organizm jeszcze nie przestawiony na ciaze....

Ja wole czekac na testowanie...jak nie wiem kiedy owu jest to nie wiek kiedy s ie sexic :-D a testowanie to mam wyznaczone na dany dzien
 
I ciąże przechodzilam doslownie bezobjawowo .brzuch nie bolal ani nic.
tiluchna- no tak mi ciąży,dziwne uczucie..nawet @ nie mam takich bolesnych...nigdy nie narzekałam zbytnio na ból brzucha w środku cyklu i podczas @.dlatego jest to dla mnie takie dziwne
 
Dziewczyny, zrobiłam test ovu. W sumie wcześnie bo dziś dopiero 6dc ale wyszły dwie kreski (jedna bardzo blada) i teraz się zastanawiam co to znaczy. Niby na teście słaba kreska oznacza - negatywny wynik, ale już sama nie wiem ... :baffled:
Wy macie większe doświadczenie, więc podpytam czy to oznacza, że ovu będzie niedługo czy po prostu wyszło coś nie tak...
 
to znaczy ze masz w organizmie poziom lh wykrywalny przez test. gdy kreska jest blada test jest negatywny. rob testy codziennie a kreska moze bedzie ciemniej. dwie jednakowe lub testowa ciemniejsza od kontrolnej oznaczaja wyrzut lh czyli pecherzyk osiagnal odpowiednia wielkosc i moze peknac. pamietajmy ze pozytywny test nie jest potwierdzeniem pekniecia.
poczekaj na dwie kreski o takiej samej intensyqnoaci.
przepraszam za bledy ale pisze z telefonu :)
 
Costa sama zwątpiłam na te dwie kreski... No nic czekam na ciemną krechę, nie wieże jakoś w planowanie płci dziecka ale co tam zaryzykuję metodę na chłopca. Najwyżej będę miesiąc dłużej się starać ;)
A może te testy jakieś wadliwe... kusi mnie by jeszcze jeden zrobić. Tak wiem, że to głupie, ale i tak mnie kusi :tak:

Costa, a ilu dniowe masz cykle. Ja ostatni miałam 26, dziwnie mało. Zawsze mam 28...


Tiluchna, dziękuję za odpowiedź. I tak przy okazji jeszcze raz napisze jak się ciesze z Twoich dóch kreseczek, ale na tym ważniejszym teście :-) Super i spokojnej ciąży ;-)
 
Dziewczyny co tu się dzieje u moich rodziców :D Przyszła ciocia, znajoma rodziców z partnerem i jedzą piją i się przekrzykują ;) Juz jest tak głośno, że szok :D Ja pije 2 drinka lekkiego cin & cin ze spritem :) I bardzo dobrze, że moja mama pije, bo to rzadkość, a już drugie despe pije ;) Ciocia z mamy znajomą winko, a tata z partnerem znajomej Napoleona :) Jeszcze dużo żarcia i sałatek z moja ulubiona rukolą narobiłyśmy dziś po południu :) Szkoda, że mojego J nie ma :(
Nawet przed chwilą był temat ciąży i mówiłam o Was, że już macie II kreseczki :) Ale nie wypucowałam się, że i my się tak bardzo staramy :D Ale oczywiście mówili wszysycy, że najwyższy czas, bo niedługo skończę 26 lat :D
 
Moniqaa ja przed tabletkami mialam 30dniowe...na tabletkach 28-19 I wyszla druga blada kreska w 7dc a potem juz nic....

Ailatan no to impreza na calego :-D

Zmykam spac laseczki
 
reklama
Costa sama zwątpiłam na te dwie kreski... No nic czekam na ciemną krechę, nie wieże jakoś w planowanie płci dziecka ale co tam zaryzykuję metodę na chłopca. Najwyżej będę miesiąc dłużej się starać ;)
A może te testy jakieś wadliwe... kusi mnie by jeszcze jeden zrobić. Tak wiem, że to głupie, ale i tak mnie kusi :tak:

Costa, a ilu dniowe masz cykle. Ja ostatni miałam 26, dziwnie mało. Zawsze mam 28...


Tiluchna, dziękuję za odpowiedź. I tak przy okazji jeszcze raz napisze jak się ciesze z Twoich dóch kreseczek, ale na tym ważniejszym teście :-) Super i spokojnej ciąży ;-)

https://www.google.co.uk/search?q=t...d.php%3F1678-Testy-owulacyjne%2Fpage5;600;339

to jest link do dobrego przykladu:tak:
mozna by pomyslec ze juz od 10 dc sa pozytywne ale tak naprawde dopiero 15dc jest pozytyw
 
Do góry