reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Dziewczyny co tu się dzieje u moich rodziców :D Przyszła ciocia, znajoma rodziców z partnerem i jedzą piją i się przekrzykują ;) Juz jest tak głośno, że szok :D Ja pije 2 drinka lekkiego cin & cin ze spritem :) I bardzo dobrze, że moja mama pije, bo to rzadkość, a już drugie despe pije ;) Ciocia z mamy znajomą winko, a tata z partnerem znajomej Napoleona :) Jeszcze dużo żarcia i sałatek z moja ulubiona rukolą narobiłyśmy dziś po południu :) Szkoda, że mojego J nie ma :(
Nawet przed chwilą był temat ciąży i mówiłam o Was, że już macie II kreseczki :) Ale nie wypucowałam się, że i my się tak bardzo staramy :D Ale oczywiście mówili wszysycy, że najwyższy czas, bo niedługo skończę 26 lat :D

ahhh nie pamietam kiedy ostatni raz bylam na imprezie rodzinniej:-( chyba na wlasnym slubie 5 lat temu:sorry:
fajnie Ci, delektuj sie drinusiem :-D a salatke przeslij transferem:-D
 
reklama
Witam kobitki :)
My zaraz do rodzicow jedziemy :) mam nadzieje ze kolejny dzien szybko zleci :) Wpadne do Was po południu zobaczyc czy któraś testowała i jakie wyniki.
Dzisiaj ból brzucha mniejszy niz wczoraj ale pobolewa. Jestem dobrej myśli :) mam przeczucie ze sie udało..ale to sie okaze za kilka dni.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Czesc dziewczyny.
Tempka spadla...wiec owu raczej nie bylo? Ale wczraj sukces moj chlop sam mnie zaatakowal i wkoncu bez problemow byl seksik :-D wec moze wkoncu sie odstresowal.... oby tak dalej :tak:

Ide kocura nakarmic bo mi dziure w brzuchu wierci
 
Dzień dobry ;)

Wstałam o 10:00 :p No, ale położyłam się o 1:30, goście poszli ok 1:00, jeszcze się umyłam i spać ;) Faaajnie było :) A sałatki naprawdę pycha! :)
O 5:30 się obudziłam i mierzyłam tempke :) Usnęłam z termometrem na 10 minut :p I miałam 37! ;) Przedwczoraj 19 dc - 36,7, wczoraj - 20 dc - 36,8 i idziś 21 dc - 37 :) Dziś najwyższa tempka w tym cyklu :p Muszę zrobić te wykresy na tych stronach co Wy, tylko muszę to obczaić, a teraz nie bardzo mam czas... Kitram się, żeby rodzice nie widzieli co ja robię na tym ich laptopie ;)

Po południu jadę już do Warszawy. Mój J od wczoraj już na mnie czeka ;) Ale dziś ten pracoholik poszedł do pracy, żeby sobie trochę nadrobić (mnie i tak nie ma), 4 dni go w pracy nie było, bo na tych targach był. Dziś sex zaistnieje na pewno :-D
 
Costa - myślisz, że owu nie było u Ciebie? Patrze na ten wykres i 14 dc tempka spadła, a od 15 już rośnie przecież :) Dziś trochę spadła, ale może jutro trochę wzrośnie? Ja za bardzo się nie znam :p Ale tak bym tłumaczyła sobie :)
 
temperatura po skoku powinna sie utrzymywac na wyzszym poziomie i niby nie powinna byc nizsza niz szesc poprzedzajacych,ale jak spadnie o 0.1 to nic sie nei stanie przeciez. Wiadomo w nocy sie budzimy krecimy wstajemy siku czy sie napic. Ale zeby duzo nie odbiegala.
 
Witam.
Moniqa mamy podobnie bo u mnie tez ten cykl byl krotszy i trwal 26 dni. Dzisiaj 6dc @ poszla sobie i niedlugo dzialamy. Mowisz ze strzelacie na chlopaka. Ja juz mam synka wiec teraz na dziewczynke tylko slyszalam ze trzeba kilka dni przed owu ale i tak w o nie wierze. To chyba loteria raczej. Dziewczyny co maja corki moze powiedza jak to u was bylo?
Ja wam powiem ze mi sie tej tempki mierzyc nie chce. Obserwuje sluz. Kiedy jest jak bialko kurze to wiem ze wtedy mamy dzialac. Tak bylo przy pierwszym dziecku i sie udalo. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie.
Anna oby przeczucie sie sprawdzilo i moze bedziesz nastepna.
Costa fajnie ze chlop wzial sie do rooty:-)
Milej niedzieli
 
Ja to nie wiem jak mam obserwować ten śluz :-( W tamtym cyklu kilka dni obserwowałam i własnie miałam taki jak białko kurze i bardzo rozciągliwy, a na drugi dzień okres wtedy dostałam, więc jednak pozostanę przy mierzeniu tempki ;)

patu$ka
- a jak spadnie temperatura jeszcze przed terminem spodziewanej @ ? Załóżmy tak jak teraz u mnie jest. Dziś 21 dc i miałam o 5:30 - 37stopni. I jak od jutra juz zaczęła by spadać (a w połowie cyklu miałam spadek i potem od razu wzrost) to czy to znaczy, że mogło nie być owu? Bo ja to zawsze myślałam, że od II połowy cyklu ma się podwyższoną tempkę i w dniu okresu spada, no albo nie spada i wtedy jest ciąża :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ailatan no ja mam tyle dobrze ze tego sluzu jest sporo. Z ta tempka to tez nie jest prosta sprawa. Najlepszy bylby monitpring cyklu ale na tp kasy znowu szkoda.
 
Do góry