reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Anabelko no ja tak samo, gdzie ja tu o imieniu mysle ?? najpierw trzeba w ciaze zajsc...
a mi juz sily opadly i dzisiaj dola zlapalam ;/;/
mam tak rozwalony cykl ;/;/;/;/

tak sobie mysle ze skoro tu robia badanie progesteronu w 21-23 dc & 7 dni po owu) to moze ja faktycznie pojde w 21 dc, ona wtedy stwierdzi brak owulacji i moze wtedy sie zabiora za jakies badania ...hmmm
bo przeciez ja nie mam obowiazku mierzyc tempki, wiec nie musze jej mowic ze wiemm kiedy owu byla. Ja jej mwilam ze mierze ale moge powiedziec ze przestalam, zeby "wyluzowac". musze pomyslec, narazie zobacze kiedy ta owu bedzie...
dobra ide zrobic nastepny test ;.;.

w tym miesiacu najwiecej mi ich poszlo ;/
 
reklama
Anabelko no ja tak samo, gdzie ja tu o imieniu mysle ?? najpierw trzeba w ciaze zajsc...
a mi juz sily opadly i dzisiaj dola zlapalam ;/;/
mam tak rozwalony cykl ;/;/;/;/

tak sobie mysle ze skoro tu robia badanie progesteronu w 21-23 dc & 7 dni po owu) to moze ja faktycznie pojde w 21 dc, ona wtedy stwierdzi brak owulacji i moze wtedy sie zabiora za jakies badania ...hmmm
bo przeciez ja nie mam obowiazku mierzyc tempki, wiec nie musze jej mowic ze wiemm kiedy owu byla. Ja jej mwilam ze mierze ale moge powiedziec ze przestalam, zeby "wyluzowac". musze pomyslec, narazie zobacze kiedy ta owu bedzie...
dobra ide zrobic nastepny test ;.;.

w tym miesiacu najwiecej mi ich poszlo ;/

no,zrób tak może to w czymś pomoże,chociaż mam nadzieję że nie powie Ci że najwyraźniej nie
jesteś po owulacji,dlatego np.taki poziom...ale jak test owu będzie w najbliższym czasie pozytywny to może faktycznie poczekaj i zrób w 7 dobie
 
no i co tili siknęłaś już na ten test owu? co tam wyszło?

akuku musisz jakoś nakłonić, żeby wreszcie Cię porządnie przebadali bo te gadki, że masz się 3 lata starać to normalnie ręce opadają...

uśmiejecie się ale my od jakiegoś czasu też rozmawiamy na temat imienia, hehe

ale nie możemy kompletnie dojść do porozumienia :no:

ja nie akceptuje propozycji M. a on nie akcpetuje mojej, wrrrr
 
Karola no u mnie z imieniem podobnie, i w sumie dla dziewczynki ja mam dużo chyba z 20 haha a dla chłopaka niby.coś mam ale T kręci nosem na wszystkie i ja też tak z przymrużeniem oka je wybieralam, zawsze myślałam (daawno temu)że nazwę syna.michał ale wiadomo im dłużej się żyje tym bardziej zwracasz uwagę z kim/czym kojarzą ci sie te imiona no i u mnie michał odpada, miał być olaf ale też długa historia i nie może być hah, zostałam z Olivierem, Leonem, Alexem, i Davidem, ale szczerze powiem że szukam dalej bo mój Tomek dalej o Bruce-a walczy :D, a jak dla mnie to takie strasznie twarde to imię, a czas goni hehe, a T mi tu wkreca że ustalalismy że on wybiera dla syna ja dla córki haha cwaniak

Tili no Rosie fajne imię, to juz nie patrzysz na to żeby był pl odpowiednik ?! mi się Rose podoba, w ogóle jest.kilka fajnych imion ang i właśnie się zastanawiam czy brać takie co się przetlumaczy czy tylko angielskie kurde.sama nie wiem juz bo niby tu zostajemy a bynajmniej za granica no ale z 2 strony nigdy.nie wiesz gdzie 'skonczysz' że tak powiem hmmmm

Edit:Najbardziej się wkurzam że właśnie co nie powiem o imieniu to ktoś kreci nosem, mama, babcia więc się wkurzylam i powiedziałam że jak się dowiem.na usg kto siedzi u mnie to nikomu nie powiem i tyle ale oczywiscie T juz mówi że będzie biegał i wszystkim się chwalił... Więc hmm
 
Ostatnia edycja:
no jak to nie ma !!! Rozyczka!!:-D:-D:-D Rosie to zdrobnienie od Rose ;-)
Tomek jeszcze chce Jasmine ;-)
i tyle
chlopak ... na razie nic:-p:-D

Karola jeszcze nie robilam - nie chce mi sie isc do lazienki :-p
zrobie jak do kapieli bede szla:-D
 
Ale zla jestem...jutro moj m jedzie do pracy gdzies pod londyn i znajac zycie pewnie akurat ominiemy ten moment...
Ahh w doope misoa.
Ale moze tak ma byc.

Ide mecz ogladac.
 
T mi tu wkreca że ustalalismy że on wybiera dla syna ja dla córki haha cwaniak

hehe, mój też taki sam cwaniak, że on dla syna wybierze a ja dla córki...

no właśnie mnie przez to, że pracuję w szkole wiele imion nabrało innego znaczenia, np jakieś imię mi się podobało a teraz kojarzy mi się z danym dzieckiem i już np mocno traci w moim rankingu imion...

albo odwrotnie, imię nie podobało mi się nigdy ale dziecko, które je nosi jest super i imię zaczyna mi się podobać...


moim faworytem jest Aleks no ale oczywiście tu mamy sprzeciw definitywny BO TO NIE POLSKIE IMIĘ. :crazy:

w życiu nie zgadniecie jakie imię wybrał mój M.

podpowiem Wam, zaczyna się na M....



akuku no ale na długo jedzie? kilka dni go nie będzie?

byw, gdzie zgubiłaś suwaczki i wykresy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tili- sikaj na testa!:rofl2:
Akuku- może zrób tak jak piszesz.
Micurka- u mnie wersja jak u Ciebie była, mąż wybiera dla syna a ja dla córki. Przekonana byłam na 100% (USG), że będzie dziewczynka i się zgodziłam na to. Później córci urósł pitolek i M wybrał imię, nic do gadania nie miałam:-)
Anabelka, karola, Akuku- no dziewczyny przecież o imionach rozmawiać trzeba, bo przecież każda z nas mamą zostanie i z wielu problemów ten jeden będzie z głowy:-)

Jestem nie dożycia, wczoraj nogi dziś ręce mnie bolą. Normalnie starość nie radość. Aaaa dostałam @ :-)
 
Do góry