reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

no to krówka nieźle przejechałaś się na takim układzie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, Jan to bardzo ładne imię, mały Jaś, duży Jan, pasuje. A dla córki jakie imię chciałaś?

no spoko, niech sobie mój M. wybierze typowo polskie imię no ale to co on zaproponował to dla mnie masakra jakaś...
 
reklama
hej dziewczyny, widze,ze o imionach piszecie mi sie niezmiennie podoba klara, ale zobaczymy jak to bedzie, na razie sie martwie, bo bylo serduszkowanie i dosyc gleboka penetracja i znowu plamie na rozowo po, aj martwie sie...:-(poza tym to nic ciekawego, nie mam weny, mam sluz ciagnacy wczoraj bylo go dosyc duzo, ale jajniki nie kluja wiec pewnie znowu nie pekaja, jutro zobacze.
 
Lila to zdrobnienie od Liliana czy osobne imię?

Nelka, tak wołają na siostrzenicę mojego M, która ma na imię Kornelia. Siostra M. ma Filipa i Kornelię, szkoda mi trochę bo Filip zawsze mi się podobało no ale teraz to wiadomo, że odpada.

Jakoś od zawsze myślałam, że jak będę miała syna to będzie Kuba no ale teraz jest mnótswo Kubusiów, w jednej klasie mam aż 5 Kubusiów, czujecie????

ale już bym zdecydowanie wolała Kubę niż propozycję mojego męża...

.... Mieszko ....

dzizas, ręce opadają normalnie.... :no:


kasoku fajnie, że się odezwalaś!

który masz dc? bo weszła mna wykres ale on chyba nie aktualny jest.

to plamienie to może po tych ostrych przytulanakch, śluzik ładny z tego co piszesz więc może i coś z tego będzie ;) życzę Ci tego kochana z całego serducha!!!!
 
Ostatnia edycja:
Karola- to faktycznie twój M taki mocno polski jest:-). Mieszko, oryginalnie:tak:. Nela i Lila dwa rożne imiona;-)
Kasoku- no to trzymam kciuki!!!!
 
karola dzisiaj mam 11 dc ale zadnego klucia nie czuje, tylko ten sluz od 8 dc dzisiaj juz go bylo mniej, no i to plamienie, moze rzeczywiscie za gleboko znowu bylo??? a jutro bede miala usg jak bedzie pecherzyk to bedzie zastrzyk z pregnylu, ale ja juz sama nie wiem, znowu pesymizm gra pierwsze skrzypce, no nic zobaczymy, szczerze mam dosc juz mierzenia temp. wiec olalam ovufrienda zwazywszy,ze musze zaplacic za niego. Aj szkoda gadac
 
ech, szkoda gadać krówka, że też taki patriota mi się trafił, kuźwa... wrrr

jest jeszcze jedna opcja bo zarówno mój i M. dziadek miał na imię Stanisław i w sumie fajnie by było dać imię po zarówno moim ukochanym dziadku jak i dziadku Marcina. No ale jest pewne "ale". Staś ok fajne dla małego brzdąca ale jak będzie większy? Staszek ? :no: Stasiek? :no: nie podobają mi się takie wersje...


kasoku ja też miałam w planach iść na monitoring ale jakoś nie wyszło...

fajnie, jutro podpatrzysz co i jak i wtedy będzie wiadomo co robić. Ej, jaki pesymizm? Nie ma tu mowy o pesymiźmie, monitoring jest, leki są, musi być dobrze!!!

co do ovufrienda, to ja go oszukuję ciut, tzn zakładam sobie nowe konto na nowy adres email i znów mam konto premium na dany cykl :-p
 
Ostatnia edycja:
no jak to nie ma !!! Rozyczka!!:-D:-D:-D Rosie to zdrobnienie od Rose ;-)
Tomek jeszcze chce Jasmine ;-)
i tyle
chlopak ... na razie nic:-p:-D

Karola jeszcze nie robilam - nie chce mi sie isc do lazienki :-p
zrobie jak do kapieli bede szla:-D

Tili- Tutaj Rosie i Rose to dwa różne imiona tak jak Kate i Katie,bynajmniej u mnie :), No ja wiem ze Rose to Róża :) tylko w sensie że pisownia inna niż w pl brzmienie itd tu juz musisz 'przetlumaczyc' gdzie Olivia przez v nie musisz o ro mi bardziej chodzilo ;), oo też masz męża Tomka widzę hehe, no Jasmina też nie zle i w ang wersji chyba lepiej brzmi wymownie, a ja się smialam do mojego Tomka ze syn będzie najwyżej Tomasz jr haha, bo juz zwalczam tego 'brusa':] jak moge... I wybiore lepsze zło że tak to ujme...;), to rozumiem że myslisz że dziewczynka :) - to mi przypomina twoją opowieść o wróżce/tarota czy coś (juz nie pamiętam) że wywrozyla 2 syna - oj ciekawe juz mnie zżera ciekawość haha ;D

Krowka haaa ale się wkopalas z tym imieniem, ja oficjalnie się nie zgadzam na to i 'wybieramy' niby razem ale porozumienie narazie zerowe.. To wy teraz ustrzelicie dziewuszke i ty wybierzesz będzie sprswiedliwie i po równo :))

Karola no mi też się Kuba podoba ale właśnie wysyp ostry, a u mnie na FB z tego co widze to teraz wszyscy doslownie mają małego Doriana hehe także też za niedługo z 5 w 1 klasie się spodziewaj;), a z tym imieniem co mąż wymyślił w życiu bym nie zgadla! :))Mieszko, samo w sobie nie jest zle, a czemu mowisz że Aleks nie pl no jak Aleksander :), polskie, ja tam pl typowo nie chce bo kto mi to tutaj wymowi ;)) a że mi się Wojciech podobał to sama rozumiesz ;)) hehe ja miałam dla dziewczynki Gabriela ale siostra ma juz gabrysie :), muszę dotrwać księgę imion :)), a twój mąż widze bardzo właśnie patriotycznie podchodzi no ale kurcze "Brajan" to jest zagraniczne ....bardziej niż Aleks :), a Lila i Lilianna to też dwa różne imiona ale na Lilianne też pewnie Lila by się wolalo tylko w akcie inaczej napisane hehe
 
Ostatnia edycja:
Miciurka moj Alex jeste Aleksander I wymawiaja normalnie, ale ja powoedzialam w przedszkolu ze my mpwimy Alex I niech oni tez tam mowia. Zaluje ze odrazu nie zrobilam Alex.

Ide do pracy odezwe sie po.
 
reklama
Miciurko - hmm no to musze przyobserwowac tę Rose:tak: poza tym Peter tez sie pisze inaczej od Piotrek:-D
a my mowimy i tak i tak i Piotrek reaguje na wszystkie wersje:tak: choc mial czas ze nie reagowal na zadna:-p

Kasoku - trzymam kciuki za wizyte!!!!!!!!

no ja wczoraj posiedzialam na imionach, wybralam pare i przestawilam mezowi i od razu nastapila selekcja wiec zostaly dwa Adam i Kai :-D choc ja juz sie bardzo sklaniam do Adasia:-D

zycze milego dnia;-)
 
Do góry