reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Missiiss - pewnie, ze wytrzymasz, silna kobita jestes!!
teksty dzieci sa rozbrajajace:-D:-D:-D

a Angel to jest pieeeekne imie:tak:

Akuku - ale u Ciebie testy owu zawsze wychodzily:dry: dziwne....


a to moj dzisiejszy test
12dpo
juz wiecej nie robie:-D

DSCF7346.jpg
 

Załączniki

  • DSCF7346.jpg
    DSCF7346.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
króliczek znowu w akcji :-)

Mi dzisiaj znowu temperatura poszła w górę,szyjka zamknięta,śluzu brak-nie ma to jak faza lutealna :-) to czekam,test kilka dni po świętach gdy okresu nie będzie a tak to będę czekać :-)
 
Hej dziewczyny

Pociag juz coraz fajniej wyglada:-)

A co z Die perle:confused: nie odzywa sie cos...

A moj Adasiek ma antybiotyk na zabka jeszcze dostal katar wodnisty i kaszle okropnie przy tym:confused2: a jutro jedziemy do polski:sorry:


Tichuana super ten tescik... Ja tez mam ochote nasikac na jeszcze jeden zeby miec juz taki mega mocny bo ostatni wyszedl ale nie tak silny jakbym chciala. A teraz napewno bylby grubasny:-D
 
Tilli no wlasnie :/:/ teraz najbardziej ppzytywny.wyszedl w 11 dc I wtedy tylko rano zrobilama pozniej dopiero kolo.13 w 12 dc I juz byla slabsza...
 
Akuku - ja mysle, ze nie mialas jeszcze owu
testuj dalej

moj suwaczek mnie rozbroil dzisiaj lol

wlasnie ciekawe gdzie Die????

Limonka tez jednak sie nie odzywa:-(
 
Tilli no testuje i w poludnie mam widoczna kreske ale jasniejsza...a wieczorem juz nawet cienia nie ma.

Dziewczyny od kilku dni boli mnie tak glowa ze nie mam na nic sily ani ochoty...
Musze isc z tym do lelarza bo juz sie martwie .
Cisnienie mi skacze jestem czerwona ja burak goraco mi, za chwile zimno... Nie wiem co mi jest.
Ide sie zaraz polozyc.
 
reklama
Do góry