reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

helloja tak na szybko bo musze być wczesnie w pracy ostatnią kontrol mam bleee... będe się tłumaczyć z syfu z poprzedniego tygodnia pod obecnośc mojego kierownika tzn jak on wspaniale dbał o salon jak ja byłam na urlopie.dostałam okresu juupii !!jutro i w piątek mam dzien wolny może do kielc pojedziemy jak kaska wpadnie.. dzisiaj wieczorem was nadrobie te kilka dni :)a z imion mi sie podoba:Angel , Marika, Marysia a dla chłopca Adaś, Marcel Mikołaj
 
reklama
Cześć Wam :)

Widzę, że pisałyście o imionach. U nas poprzednio był taki układ, że ja wybieram imię dla chłopca, a M dla dziewczynki - więc dobrze na tym wszyłam :-D Teraz ustaliliśmy na odwrót - ja wybieram dla dziewczynki, a on dla chłopca ;) U nas jest o tyle dobrze, że podobają nam się podobne imiona - takie raczej typowo polskie ;-)

Tili - jak się czujesz?:-)
 
Missiiss - super!!!!!! no i powodzenia w pracy:sorry:

Domi - jejciu 20 tydzien ci stuknal! wow:szok::-D dobrze, ze podobaja sie wam te same imiona:tak:

a jak ja sie czuje.. hmmm:unsure: wybucham bez powodu... hormony szaleja:-( troszke sie boje...
ahhh najchetniej weszlabym pod koldre i wyszla za 12 tygodni
plakac mi sie chce , czuje sie jakby nic nie szlo po mojej mysli... choc tak nie jest:sorry:
 
Tili - aż sama jestem w szoku, że to tak szybko leci :-D
No tak, początki są ciężkie...wszystko przez te hormony....ale ani się obejrzysz i miną te najgorsze przypadłości ;-)
 
Akuku dziwne masz te skoki,u mnie taki skok jak masz obecnie byłby równoznaczny z owulacją a Ty hmm nie wiem co powiedzieć

u mnie oczywiście piękna faza lutealna :-) brak bóli brzucha,brak bóli jajników,więc pęcherzyk pękł na pewno :-) staranka w idealnym momencie,więc czego tu więcej chcieć :-) jakoś o tym nie myślę,chyba wyluzowałam bo ileż to można skoro i tak na ogół przy takich wnikliwych obserwacjach nic nie wychodzi,ale temperaturę mierzę ;-) szyjka zamknięta więc tak sobie zaznaczam pomimo że codziennie nie badam
 
miciurka ja miałam na myśli imię Aleks, nie Aleksander, to jest osobne imię, tzn na upartego od Aleksandra też można tak zdrabiać ale nie daj Boże by mówili Olek co mnie już osłabia bo kojarzy mi się z Kwaśniewskim i jego piosenką wyborczą sprzed lat :-D

Brian czy Brajan (jak kto woli) to już by na bank nie przeszło, w sumie takie typowo zagraniczne imiona też mi się nie poodbają, tzn jeśli mieszka się zagranicą to ok ale jak ktoś mieszka całe życie w Polsce, do tego na wsi to sorry ale taka Jessica albo Denis średnio mi tu pasują...

mnie osobiście bardzo ciągie zagranicę i chciałabym, żeby dziecko miało ciut łatwiej, skoro nazwisko będzie miało już typowo polskie z polskimi znakami to niech chociaż imię ma uniwersalne... wiele jest takich imion np. Adam, Adrian, Robert, Daniel, Artur, Sebastian, Filip, Anna, Monika... yyy jakoś co do imion dla dziewczynek nie mam weny :happy:

No ale jak tu przekonać małża szanownego... :confused:

hehe, mówisz, że będzie wysyp Dorianów, jak narazie to nie znam ani jednego, za to zauważyłam, że Roksany pojawiły się masowo w przedszkolu.

Akuku a nie możecie teraz mienić imienia na Alex? przecież to prawie to samo imię tylko krótsza wersja, może nie było by problemu ze zmianą?

powiem Wam, że brzuch mnie pobolewa i śluz mi się zmienił... z mlecznego lepkiego jak odżywka do włosów (tili uwielbiam to Twoje określenie!) zrobił się przezroczysty i zaczyna się ciągnąć.

jejku, jejku co tu robić, starać się czy przeczekać cierpliwie do następnego cyklu... :confused2:
 
Hej dziewczyny

My juz w Polsce. Adas o wiele lepiej meczy wszystkich pokolei... Ja to roznie najgorzej mecze sie z glodem a wtedy mdlosciami:/

U nas na dziewczynke chyba bedzie Hania w niemczech mowia Hana a na chlopca hmmm Filip lub Jan lub nie wiem ciezki orzech teraz na cos sie zdecydowac:/ tez nie mozemy dojsc do porozumienia:/

Teraz kroluja Leny Milosze julki amelki oliwki ..
 
Karola no chcialam.zmienic I iana kosztuje, ale yu nie o to chodzi, ja bym musiala tu zmienic akt urodzenia a pozniej w polsce I zalatwiac dowody od nowa I wszystko po kolei :/:/

Anabelko no ja juz nie wiem co ze mna jest:/:/

Te poprzednie skoki to byly z choroby a ten dzisiajscy ?
No mowie.od kilku dni mnie glowa boli, moza to tak zmienia temperature ??
A moze to jednak owu byla ??
ale wczoraj staranek nie bylo bo zasnelam zabim glowa trafila na poduszke.

Mowi sie trudno , plakac nie bede bo jak mowilam nie widzi mi sie rodzic w swieta...ale jakby sie udalo to bym sie ucieszyla na pewno.

Mykam po Victorka do przedszkola.
 
Karola no chcialam.zmienic I iana kosztuje, ale yu nie o to chodzi, ja bym musiala tu zmienic akt urodzenia a pozniej w polsce I zalatwiac dowody od nowa I wszystko po kolei :/:/

Anabelko no ja juz nie wiem co ze mna jest:/:/

Te poprzednie skoki to byly z choroby a ten dzisiajscy ?
No mowie.od kilku dni mnie glowa boli, moza to tak zmienia temperature ??
A moze to jednak owu byla ??
ale wczoraj staranek nie bylo bo zasnelam zabim glowa trafila na poduszke.

Mowi sie trudno , plakac nie bede bo jak mowilam nie widzi mi sie rodzic w swieta...ale jakby sie udalo to bym sie ucieszyla na pewno.

Mykam po Victorka do przedszkola.


jako migrenowiec powiem Ci że temperatura się nie zmienia przy bólu głowy,ew przy lekach bo mogą zaburzać...może te dwie ciąże pomieszały Ci w hormonach,bo wyniki które ostatnio robiłaś były ładne przecież,pamiętam że zawsze może się coś zmienić,nawet na niepłodnym śluzie pojawiają się owulacje :-) u mnie w tym cyklu zapowiedzią był ból piersi :-) teraz mnie bolą trochę mniej,ale przed skokiem bolały bardziej,teraz bolą ale do wytrzymania :-) i nawet dobrze się czuje :-) i jeszcze przecież przy negatywnych testach owulacyjnych może dojść do owulacji...ale ta temperatura u Ciebie jest dziwna...no niestety czekać musisz i obserwować,chodź wcześniej spać bo to też zaburza,bynajmniej u mnie :eek: gdy idę spać późno np. po 24 czy o 1 to temperaturę mam wtedy niższą niż podstawową i pomimo że mierzę o tej samej godzinie to zaznaczam jako zakłóconą późnym pójściem spać,tramal mógł zakłócić ale nie wiem na ile,jest silnym lekiem i nie wiadomo jak działa jako środek przeciwbólowy


a gdybyś teraz poziom LH sprawdzić ? z krwi ?
 
reklama
anabelko wtedy co miałam ta podwyższona to na 100% zaburzona bo oprócz bólu głowy miałam ból szyi, krtani, gardła i ogólnie się tak czułam lipnie :(:(:no:

a teraz nie wiem może jestem już po owu po prostu jutro się zobaczy.:tak:

A Tu mi jedyne co to progesteron sprawdza w 22 dc. na nic wcześniej się nie kwalifikuje...:angry:
a nie mam gdzie zrobić prywatnie ;/;/:no::wściekła/y:


ja staram się chodzić o tej samej godzinie spać codziennie :):tak:
dziś mam znowu dużo śluzu... :szok:a staranek nie było :no::wściekła/y:więc na pewno to nie plemniczki.:-p:zawstydzona/y:

tak czy siak muszę czekać.:tak:
Idę się położę na chwile bo zaraz mnie ten ból głowy wykończy ;/;/:wściekła/y::angry:
Jak teraz będę szła badać ten progesteron to powiem mojej lekarz, że mnie tak głowa boli codziennie;/;/ :szok::angry:na początku co kilka dni było albo lekko a teraz codziennie...a ja nigdy bóli głowy nie miałam :( nawet jak zatoki miałam chore:no::no:

Mdo nastepnego :tak::-D;-)
 
Do góry